הדפסת פנקסי קבלות

הדפסת פנקסי קבלות פשוטה יותר, היום מהי פעם וניתן לקבל שירות הדפסת פנקסי קבלות בלי לצאת מהמשרד או הבית. היום, התהליך נעשה בצורה מהירה, פשוטה, איכותית והמחיר? לא התשנה ואפילו פחות כאשר מזמינים אונליין. הדפסת פנקסי קבלות איתנו בסדר צלם, חוסכת לכם זמן יקר ומאמץ!

הדפסת פנקסי קבלות

הדפסת פנקסי חשבוניות אונליין בסדר צלם

סדר צלם, בית דפוס מזה 50 שנה בתל אביב, מומחים בהדפסת כל סוגי הקבלות והחשבוניות, בבית דפוס שלנו, ניתן להזמין פנקסי קבלות, פנקסי חשבוניות, פנקסי תעודות משלוח, פנקסי בונים למסעדות, ועוד. 

אנחנו מדפיסים כל כמות של פנקסי חשבוניות, החל מיחידה בודדת.

אנו נספק מענה מהיר ואיכותי תוך רמת שירות גבוהה. דרך המערכת שלנו, תוכלו לבחור את סוג פנקסי הקבלה אשר יתאים לכם, לפי העיצוב, הגודל והפרטים שאתם רוצים על הקבלות. ביכולתינו להדפיס כל גודל של חשבונית או קבלה, במספר משתנה של עותקים, לאחר ההזמנה, בוחרים כתובת למשלוח והפנקסים יגיעו עד פתח ביתכם והיכן שלא תהיו. הפנקסים יגיעו כפי שרציתם, באיכות נייר גבוהה ובמחיר תחרותי ונוח לכם.

ניתן במערכת להדפיס חשבונית מס, חשבוניות מס/קבלה, קבלות, תעודת משלוח.

להדפסת פנקסי קבלות אונליין לחצו» 

כיצד מתבצע תהליך הדפסת פנקסי קבלות אונליין?

אנחנו בסדר צלם, בית דפוס אשר יושב בתל אביב, מספק הזמנת פנקסי קבלות דרך מערכת אונליין נוחה, בטוחה לשימוש, ובעלת אפשרויות רבות ומגוונות. אנו מבצעים משלוחים לכל מקום בארץ בקלות ומהירות. כל שעליכם לעשות הוא להיכנס לדף ההזמנה, לבחור את כמות הפינקסים הרצוי, לספק כתובת למשלוח וזהו. ההזמנה תתבצע בתוך זמן קצר ותשלח עד לפתח ביתכם או לאן שברצונכם לשלוח את הפנקסים. 

איזה גדלים ניתן להדפיס?

פנקסי קבלה ניתן להזמין אצלינו במגוון גדלים. גודל A5 כלומר 21X15 זהו הגודל הסטנדרטי. אך גם ניתן להכניס כמה חשבוניות או קבלות בדף, ועל ידי כך להקטין את גודל הפנקס. לפני שמסיימים את ההזמנה, ניתנת לכם האפשרות לראות תצוגה מקדימה של הפנקס ובזאת לדעת אם הפנקס אכן מוצא חן בעניכם הן בבחירת הפרטים שציינתם שיופיעו על הפנקס והן מבחינת הנראות והגודל הרצוי. ניתן גם להדפיס אחד לדוגמא.

נתונים שכדאי לשים לב:

במידה ואתם עוסק פטור, לוודא שלא שכחתם לציין זאת בפנקס. דבר נוסף, לוודא שמספר העסק אכן נכון. במידה ואתם מדפיסים קבלות לעסק בפעם הראשונה, אז קודם כל מזל טוב, במקרה הנ"ל לא תהיה לכם בעיה ואתם יכולים להתחיל מספרה 1 (לוודא שבחרתם). במידה ואתם מדפיסים פנקסי קבלות וזאת לא הפעם הראשונה, חשוב שתוודאו להכניס את המספר הקבלה באופן רציף לקבלות שברשותכם. במערכת, ניתן לבחור את מספרי הקבלה שיופיעו בפנקס. כמו כן, יש באפשרותכם לבחור את כמות העותקים שאתם רוצים. בין אם בעותק אחד בלבד או בשני עותקים. במידה ואתם צריכים עזרה, אנחנו כאן בשבילכם. 

להזמנה אונליין
של מוצרים מודפסים

לקבלת הצעת מחיר
למוצרי דפוס

אודות דפוס סדר צלם

סדר צלם הינו בית דפוס הממוקם בתל אביב ובין הותיקים בישראל, שהוקם בשנת 1961 ומאז מספק שירותי דפוס לאלפי לקוחות מרוצים. השם סדר צלם יכול להישמע קצת מוזר ולא מובן במיוחד לצעירים, אולם הוותיקים שבנינו יודעים שמקור השם מגיע מהמילה "סדר" שמתארת הליך הכנה לדפוס של פעם.

סדר צלם מה זה?

עוד לפני שהיו מדפסות, ייצרו מכונה בשם סדר צלם, השם הלועזי VARITYPER שמחירה היה אז עשרות אלפי דולרים, המכונה שימשה כמו המדפסות של היום, רק שבצורה הרבה יותר מסורבלת קשה ויקרה, שיודעת לפענח את החורים שהיו על גבי הסרט, ולהפוך אותם לטקסט, החורים למעשה הם סימני הדפוס שהוקלדו, סימנים שנראים כמו כתב ברייל על סרט בצבע צהוב, עיגולים במגוון גדלים ומרחקים, ואז הופכת את הסימנים לחומר מודפס על גבי ברומייד, ברומייד הוא סוג של נייר צילום שעליו היה מודפס הטקסט ואת הטקסט הזה היו ממוקמים על גבי הנייר שרוצים להדפיס

עבודה בבית דפוס

המלצות

יתרונות

שירות

אנו מעניקים ייעוץ והכוונה לכל העבודות, מלווים את הלקוחות בכל שלב של העבודה, תוך פיקוח קפדני על איכות המוצר

זמני אספקה

ביצוע מהיר ואיכותי ללא פשרות, פתרונות בזמן אמת, ומשלוחים לכל הארץ עד בית הלקוח.

מחיר

שואפים למצויינות באיכות המוצר ללא פשרות על חשבון המחיר, אצלנו המחירים אטרקטיביים ותחרותיים.

One stop shop

דפוס סדר צלם מעניקים מטריה רחבה של מוצרי דפוס, כמו כן הדפסות על מוצרים קשיחים וכל מוצרי הפירסום בצבע מלא