הדפסת שמשונית

הדפסה על שמשונית הפכה ליותר ויותר פופולרית בשנים האחרונות וניתן לראות שלטי ענק ברחוב אשר כל מטרתם היא לתפוס את תשומת הלב של העוברי אורח.  

הדפסת שמשונית 1

לאיזה מטרות משמשת השמשונית?

לשמשונית יתרונות רבים כמו הגדלת החשיפה של העסק או המבצע העכשווי.

אך חשוב, מעבר ליתרון הגודל, למצוא את העיצוב הנכון והמילים הנכונות שיופיעו בשמשונית. אחרי שהדפסנו מאות שמשוניות, אנחנו נוכל לייעץ לכם ולעזור בבחירת העיצוב בהתאם למוצר שאתם רוצים לפרסם.

הדפסת השימשונית לא חייבת להיות תלויה על מבנים גדולים, אנחנו יכולים להדפיס עבורכם שמשונית עם טבעות להשחלת חבל שיאפשרו לתלות את השימשונית בין עצים, בין עמודים וכדומה. 

את השימשונית ניתן לאחסן ולבצע שימוש חוזר בהתאם לצורך מבלי לדאוג מהאיכות שלה שעמיד לאורך שנים.

הזמנת שמשונית במערכת האונליין שלנו

הדפסת שמשונית בסדר צלם נעשית ברמה מקצועית גבוהה תוך שמירה מדוייקת על ציפיות הלקוח ובהתאם לדרישותיו.

המערכת שלנו מזמינה אתכם להעלות קובץ מוכן, להזין את פרטי השמשונית שהינכם מעוניינים להדפיס כמו הגודל וסוג ההדפסה, ואנחנו נמשיך מכאן ונדפיס אותה עבורכם.

במידה ואתם מעוניינים גם בעיצוב השמשונית, אנחנו נשמח לייעץ לכם ולתת לכם שירות מתאים.

השימשוניות שאנחנו מדפיסים עליהם מיוצרות מבד ברזנט חזק ועמיד שיוכל להחזיק במשך שנים רבות ללא חשש מבלאי ודהיה.

אנחנו מספקים שירותי הדפסת שמשונית במחירים אטרקטיביים שמתאימים לכל כיס.

שמשונית שתהווה צל וגם פרסום בו זמנית

כאשר עורכים מסיבה בצהרי היום בין אם במרפסת או בגן פתוח ורוצים פתרון טוב ליצור צל שימנע מכניסת השמש החמה, אפשר לנצל זאת ולפרסם את העסק שלכם תוך כדי.

אנו בטוחים שנתקלתם במסיבות עובדים למינהם שישר הבנתם איזו חברה אירגנה את המסיבה מכיוון שהברזנטים היו על שמה. כנראה שהם ינצלו את תליית הברזנטים האלה בכל הזדמנות שיש להם כי הם עוזרים לחשיפת העסק והחברה. 

יש המון דוגמאות בהן אפשר להדפיס שמשונית שתשמש לא רק לפרסום כשלטי חוצות אלא גם למטרות יותר אישיות שעל הדרך יגדילו את החשיפה של העסק.

לדוגמא סוכה מעוצבת באמצעות שמשונית, שמשונית בתור צליה למסעדה שלכם ועוד. 

הדפסת שמשונית באיזה גודל?

הדפסה על שמשונית נעשית ללא הגבלה באורך ועד רוחב של 4 מטרים. 

שמשונית במחירים נוחים

לקבלת ייעוץ ללא עלות אנחנו מזמינים אתכם להתקשר אלינו ונשמח לעזור. בסדר צלם נוכל להבטיח לכם את השמשונית במחירים הנוחים והתחרותיים ביותר ושירות ללא פשרות!

הדפסת שמשוניות בכל גודל

הדפסת שמשונית מעניקה פתרון מעולה המתאים לכל אלו הזקוקים לשלטים גדולים.

שלטים המתאימים גם לשימוש חיצוני, בעלי עלות נמוכה ומתאימים לכל תנאי מזג האוויר השוררים בארץ. הדפסה על שמשונית מתאימה לכל סוגי העסקים, הקטנים והגדולים.

היא מתאימה לכל ארגון הזקוק לפרסום ולכל מטרה. באמצעות  שמשוניות מודפסות ניתן לפרסם בכל זמן ובכל מקום ויש לה יתרונות רבים.


אצלנו תוכלו להזמין שמשונית מודפסת בכל גודל ולכל מטרה. אנו מבצעים הדפסה על שמשונית בצבע ובאיכות גבוהה. ניתן לבצע הדפסת באנרים, הדפסת תמונות וטקסט.

כאן תוכלו לקבל פתרון של הדפסת שמשונית בכל כמות ובכל גודל. 

הדפסת שלט על שמשונית 

שמשונית היא חומר ארוג העשוי בשילוב של בד ו PVC. בזכות החומרים הללו יש לה עמידות גבוהה בפני תנאי מזג האוויר השונים.

היא עמידה בגשמים, היא עמידה בשמש ישירה וגם יכולה להחזיק מעמד מול רוחות חזקות. ניתן לבצע חיתוכים מיוחדים בחומר על מנת להעניק לו עמידות כנגד הרוח שמשונית מודפסת מעניקה לכם שלט רב שימושי ורב פעמי.

היא אינה מודבקת, היא נתלית באמצעות קשירה, ולכן ניתן לעשות בה שימוש רב פעמי. למעשה ישנן צורות שונות לתלות שלט שמשונית, תוכלו לעשות זאת באמצעות קשירה עם חבלים או אזיקונים, אך קיימות גם אפשרויות להברגה, מתיחה באמצעות מוטות אלומיניום ועוד. זהו פתרון המעניק לכם גמישות.  

התכונות המיוחדות הופכת את ההדפסה על שמשונית להרבה יותר משלט פרסום. היא יכולה לשמש לצורך תיחום וסגירה, וגם בתור סככות כנגד גשם או קרני השמש.

כך שיש לה יתרון גדול מאוד באירועים וניתן להפיק ממנה ערך כפול.  
דוגמאות לשימוש בשמשוניות מודפסות: 

  • תיחום אתר בנייה. בעזרת השמשונית אתם יכולים לכסות את הגידור החיצוני של אתר הבנייה לאסתטי יותר, וכבר להשתמש בשמשונית לצורך פרסום הפרויקט ויחסי הציבור.  

  • פרסום באירועים – אירועים המוניים ופסטיבלים הם חגיגה גם למפרסמים ולנותני החסויות. באמצעות שמשונית מודפסת ניתן להשיג נראות גבוהה של המותג בפני אורחי האירוע.  

  • פרסום בכניסה לעסק. רוצים לגרום לעסק שלכם לבלוט? באמצעות הדפסה על שמשונית תוכלו ליצור שלט בולט ואטרקטיבי.

הדפסת שמשונית בכל גודל ובכל כמות 

בהתאם לשימושים השונים אתם עשויים להזדקק להדפסת שלט על שמשונית בגדלים שונים ובכמויות שונות. לנו יש את היכולת לתת מענה לכל לקוח ולכל פרויקט.

מהלקוחות הפרטיים הזקוקים לשלט אחד בודד, ועד הלקוחות הגדולים הזקוקים לכמויות שלטים בכיסוי ארצי או למידות גדולות במיוחד.  

זקוקים להדפסת באנרים אטרקטיביים ויעילים באמצעות שמשוניות מודפסות? הגעתם אל המקום הנכון. כאן אנו מעניקים מענה אישי לכל לקוח ומגוון פתרונות של הדפסת שלט על שמשונית.

אנו יכולים לתת מענה לכל צורך של לקוח ולספק שלטי שמשונית בכל גודל ובכל כמות, ומבלי להתפשר על האיכות. שמשונית היא כלי שיווקי חשוב מאוד עבור העסק שלכם.  

להזמנה אונליין
של מוצרים מודפסים

לקבלת הצעת מחיר
למוצרי דפוס

אודות דפוס סדר צלם

סדר צלם הינו בית דפוס הממוקם בתל אביב ובין הותיקים בישראל, שהוקם בשנת 1961 ומאז מספק שירותי דפוס לאלפי לקוחות מרוצים. השם סדר צלם יכול להישמע קצת מוזר ולא מובן במיוחד לצעירים, אולם הוותיקים שבנינו יודעים שמקור השם מגיע מהמילה "סדר" שמתארת הליך הכנה לדפוס של פעם.

סדר צלם מה זה?

עוד לפני שהיו מדפסות, ייצרו מכונה בשם סדר צלם, השם הלועזי VARITYPER שמחירה היה אז עשרות אלפי דולרים, המכונה שימשה כמו המדפסות של היום, רק שבצורה הרבה יותר מסורבלת קשה ויקרה, שיודעת לפענח את החורים שהיו על גבי הסרט, ולהפוך אותם לטקסט, החורים למעשה הם סימני הדפוס שהוקלדו, סימנים שנראים כמו כתב ברייל על סרט בצבע צהוב, עיגולים במגוון גדלים ומרחקים, ואז הופכת את הסימנים לחומר מודפס על גבי ברומייד, ברומייד הוא סוג של נייר צילום שעליו היה מודפס הטקסט ואת הטקסט הזה היו ממוקמים על גבי הנייר שרוצים להדפיס

עבודה בבית דפוס

המלצות

יתרונות

שירות

אנו מעניקים ייעוץ והכוונה לכל העבודות, מלווים את הלקוחות בכל שלב של העבודה, תוך פיקוח קפדני על איכות המוצר

זמני אספקה

ביצוע מהיר ואיכותי ללא פשרות, פתרונות בזמן אמת, ומשלוחים לכל הארץ עד בית הלקוח.

מחיר

שואפים למצויינות באיכות המוצר ללא פשרות על חשבון המחיר, אצלנו המחירים אטרקטיביים ותחרותיים.

One stop shop

דפוס סדר צלם מעניקים מטריה רחבה של מוצרי דפוס, כמו כן הדפסות על מוצרים קשיחים וכל מוצרי הפירסום בצבע מלא

דילוג לתוכן