מוצרי דפוס

סדר צלם מציע לכם מגוון רחב של מוצרי דפוס והדפסות בגדלים שונים המותאמים בעיצוב אישי ובמחירים אטרקטיביים החל מהשלב הראשוני ועד למוצר המוגמר. הדפסות בודדות או הדפסות בכמויות ענק, מהירות ומקצועיות כאחד. צוותינו מחכה לכם למענה ומתן ייעוץ מקצועי בכל סוגי ההדפסות.

מוצרי דפוס ברמה גבוהה

כל שירותי הדפוס במקום אחד!

הגעתם למקום הנכון, אנחנו בית דפוס עם ניסיון של מעל ל50 שנה ואנחנו מספקים פתרונות דפוס באיכות גבוהה, במגוון סוגי ההדפסות וכמעט על כל דבר. החל מהדפסות בכמות קטנה ועד לכמות גדולה. יש לנו את המכונות הטובות ביותר בתעשייה ואנחנו מוכנים לקבל את ההזמנה שלכם. שירותי הדפוס שלנו נעשים באהבה רבה, לא משנה כמות ההדפסה, אצלינו תקבלו את תשומת הלב המלאה ובמחירים נוחים. 

סוגי שירותי דפוס: הדפסת מעטפות, הדפסת חוברות, הדפסת פנקסי קבלות, הדפסת כרטיסי ביקור, תפריטים ופלייסמנטים, הדפסת נייר מכתבים, הדפסת אריזות, הדפסת מדבקות ועוד.

שירותי דפוס מעטפותהדפסת מעטפות עם לוגו, יצירת מעטפות מעוצבות וייחודיות שיתאימו לעסק שלכם, וייצגו אתכם בצורה יפה עם פרטי העסק שלכם ותוך כדי שיווק העסק שלכם. מגוון גדלים ובהתאמה אישית. 

שירותי דפוס חוברות – מגוון סוגי הדפסות לבחירתכם, הדפסת חוברת ספירלה, הדפסת חוברת כריכה רכה, הדפסת חוברת סיכות, הכל ניתן לשינוי ועריכה, הדפסה בשחור לבן או הדפסה בצבע מלא, דקה, אפשרות להדפסת חוברת כולל חוצצים, ועוד. 

שירות הדפסת פנקסי קבלות – פנקסי חשבונית מס, פנקסי קבלות, פנקסי תעודת משלוח, פנקסי חשבונית מס/קבלה, פנקס הזמנות במחירים נוחים ובאיכות גבוהה.

שירותי דפוס לכרטיסי ביקור – במידה ואין לכם עדיין כרטיס ביקור מעוצב לעסק, ואתם רוצים אחד כזה שתוכלו להציג בגאווה, להניח על השולחן ושיזמין אנשים לקחת אותו, עם תמונה שלכם, פרטים אישיים, סלוגן ועוד, הדפסת כרטיס ביקור צד אחד, או דו צדדי, כרטיס ביקור כולל למינציה, וגם השבחה של הטבעת זהב, או כרטיס מודפס כולל לכה סלקטיבי, כל זאת, תוכלו להדפיס אצלנו על ידי מומחה בתחום. 

שירותי דפוס לתפריטים ופלייסמנטים – הדפסה תפריטים לחתונה, הדפסת תפריטים למסעדות, הדפסת תפריטים חד פעמיים, תפריטים לבתי קפה, בגדלים שונים ועל כל סוגי הנייר ובהתאמה אישית. 

שירותי הדפסת נייר ומכתבים – נייר מכתבים משווק את העסק שלכם ולכן חשוב להשקיע בו אם בעיצוב ואם באיכות. ניתן לשים את לוגו החברה, פרטים אישיים ועוד פרטים בהתאמה אישית. נשמח לייעץ ולסייע. 

שירותי דפוס אריזות – יצירת לוגו על דפוס האריזה שיסייע לשיווק של העסק ויתן פרטים כמו כתובת העסק, שירותי העסק וכל דבר חיוני אחר. חשוב לדעת שאריזה ממותגת מוכרת יותר, אנו מייצרים את כל סוגי האריזות, החל ממוצרי אריזה קטנים ועד גדולים.

שירותי הדפסת מדבקות – הדפסת מדבקות בעיצוב אישי, מדבקות עגולות, מדבקות מרובעות, מדבקות צבעוניות, מדבקות שקופות לצורך לוגו, וכן כל צורה של מדבקה שתרצו, יש מדבקות נייר, ויש מדבקות מויניל, או פוליאסטר, יש מדבקות לתנאי חוץ, ומדבקות לתנאי פנים, אנו מדפיסים מדבקות במגוןן אפשרויות גימור, בבודדים או בגלילים. נשמח לסייע בבחירת המדבקה המתאימה לכם ולשירותכם.

להזמנה אונליין
של מוצרים מודפסים

לקבלת הצעת מחיר למוצרי דפוס

המלצות

יתרונות

שירות

אנו מעניקים ייעוץ והכוונה לכל העבודות, מלווים את הלקוחות בכל שלב של העבודה, תוך פיקוח קפדני על איכות המוצר

זמני אספקה

ביצוע מהיר ואיכותי ללא פשרות, פתרונות בזמן אמת, ומשלוחים לכל הארץ עד בית הלקוח.

מחיר

שואפים למצויינות באיכות המוצר ללא פשרות על חשבון המחיר, אצלנו המחירים אטרקטיביים ותחרותיים.

One stop shop

דפוס סדר צלם מעניקים מטריה רחבה של מוצרי דפוס, כמו כן הדפסות על מוצרים קשיחים וכל מוצרי הפירסום בצבע מלא

דילוג לתוכן