הדפסת מידע משתנה

לדבר ללקוחות שלכם באופן אישי בתוך זמן קצר נשמע לכם המצאה? בעזרת הדפסה דיגיטלית וטכנולוגיה חדשנית, אנו נדפיס עבורכם מוצרים מותאמים אישית שיעזרו לכם לדבר ללקוחות שלכם בצורה פרטנית וכל זאת, מבלי להתאמץ יותר מידי. הדפסת מידע משתנה עושים עם סדר צלם!

הדפסת מידע משתנה

מה זה הדפסת מידע משתנה?

אחד היתרונות הבולטים של הדפוס הדיגיטלי הוא שאפשר להדפיס מוצרים עם מידע משתנה. למה הכוונה?מידע משתנה למעשה נותן לכם את האפשרות להדפיס מוצר מספר רב פעמים שבכל יחידה שלו, יהיה מידע אחר. לדוגמא, תאריך, שם, טלפון, מין, גיל או כל טקסט אחר והיתרון לכך? שאתם יכולים לפנות באופן אישי ללקוחותיכם ולקבל יותר פניות. בעבר, לא היית אפשרות לעשות זאת או שזה היה ממש מסובך ואם הייתם פונים לבית דפוס, הייתם צריכים להדפיס מאותו עותק מאות עותקים מבלי שהיית האפשרות לשנות כל אחד מהעותקים. המידע המשתנה בא במטרה להקל על התהליך, לעזור לכם להפיק בקלות וביעילות ולהפיק מוצרים מותאמים אישית. המידע המשתנה יכול להיות כל טקסט שאתם בוחרים ואשר יתאים ויקדם את מוצר הפרסום שלכם ולאו דווקא פרטים כמו שציינו מעל. 

אילו סוגי מוצרים אפשר להדפיס עם מידע משתנה?

הזמנות אישיות – מחקרים מראים שככל שיש יותר התייחסות ללקוח, כך בעל העסק מקבל יותר פניות מלקוחות. בעלי עסקים יכולים להנות מהדפסות עם מידע משתנה ללא מאמץ רב על ידי שליחת הנתונים אותם הם מעוניינים לשלב בכל סוג המעטפות, אריזות וכדומה. הזמנות לאירועים, אריזות מוצרים בהתאמה אישית, ספרים, מדבקות, מעטפות, כרטיסי שמות לכנסים, אריזות לחלוקת מתנות ועוד.

ברקוד משתנה – ברקודים הינם פתרון מעולה לעסקים שרוצים לקשר בין מידע, מבצעים, דיוור ועוד הרבה יתרונות. על ידי סריקת הברקוד של המוצר, אתם יכולים להיעזר בברקוד שיתן להם הנחה, מידע מסויים, פרטים נוספים ועוד. הדפסת מידע משתנה מספקת ברקודים מותאמים לפי הצרכים שלכם ולמידע אותו אתם רוצים לספק.

מדבקות – מדבקות יכולות להיות בשילוב של טקסטים שונים, צבעים, עיצובים וגם ברקוד. לא משנה לאיזה אירוע אתם צריכים את המדבקות, או שאתם רוצים להשתמש בהם על אריזות מוצרים, אנו נוכל להדפיס לכם מדבקות עם המידע שאתם רוצים פר מדבקה בקלות.

מעטפות – מעוניינים לשלוח ללקוחות החברה שי לחג באמצעות מעטפה? בעזרת הדפסת מעטפות באמצעות מידע משתה אתם תוכלו להפיק מספר מעטפות רב ככל שצרצו ובהתאם ללקוחות או לעובד הספציפי. אין יותר מחמם מהיחס האישי שהעובד יקבל מכם. וכל זאת ללא מאמץ והשקעה רבה.

כרטיסי גירוד – כרטיסי גירוד הוא מוצר קלאסי להדפסה באמצעות טכנולוגית מידע משתנה. עסקים המעוניינים לחלק כרטיסי גירוד ללקוחות העסק, ליצור עניין בין העובדים או להגריל חופשה, כרטיסי גירוד הינם הפתרון. כרטיסי גירוד יוצרים עניין ואינטראקציה בין לקוחותיכם ועובדיכים ובעזרת הטכנולוגיה של היום, ניתן לבצע זאת בקלות.

ספרים עם מידע משתנה – ספרים עם שמם הפרטי של הקוראים בתוספת הקדשה שתיראה אישית ויכולה להיות מתנה נפלאה יותר. כל עוד השם של הקורא יוזכר בספר, הקורא יזכור אתכם ולעולם לא יחליף את הספר או ימכור אותו. בעזרת הדפסת מידע משתנה, אפשר להדפיס כמות ספרים לפי בקשתכם בתוספת שם של הקורא על הכריכה.

יומנים – הדפסה על יומנים כשכל יומן עם שם המקבל.

מחברות ממותגות לכנסים – הדפסת מחברת ממותגת אישית של המקבל.

כרטיסיות לבריכה – כרטיסיות לבריכה נותנת את האופציה להכניס את הפרטים האישיים של הלקוח ובכך לזהות את בעל הכרטיס בקלות.

מידע משתנה ברקוד

עסקים רבים נזקקים להדפסת מידע משתנה ברקוד. פתרון המאפשר להם לשפר את היעילות בעסק וליהנות מפרסונליזציה. מהסופרמרקט הזקוק להדפסות עם מידע משתנה עבור הברקודים ועד אתר האינטרנט המחפש פרסונליזציה של מעטפות עבור דיוור ישיר. 

מה זה הדפסות עם מידע משתנה? 

במקרים רבים העסק זקוק להדפסה החוזרת על עצמה, אך כוללת רכיב של מידע משתנה. לצורך הדוגמה זה יכול להיות הדפסת קיו אר קוד QR; נניח והעסק רוצה להדביק על כל מוצריו את קוד ה QR של אתר האינטרנט. אך כל מוצר דורש גם ברקוד שונה. בעזרת הדפסות עם מידע משתנה ניתן לעשות זאת בקלות.  

מידע משתנה בר קוד - כיצד זה עובד?  

הדפסות עם מידע משתנה דורשות קובץ נתונים, למשל קובץ אקסל, ממנו הן קוראות את הנתונים המשתנים. כך ניתן לבצע הדפסה חוזרת, כאשר רק אלמנט אחד בתוך ההדפסה משתנה בהתאם לדרישות שלכם. להלן כמה דוגמאות לשימושים של הדפסות עם מידע משתנה.

פרסונליזציה של מעטפות 

נניח והעסק שלכם רוצה לשלוח חשבונות או כל מסמך אחר לאלפי לקוחותיו. בוודאי לא תתחילו לרשום על כל מעפה את פרטי המשלוח של כל לקוח. במקום זאת אתם יכולים לבצע הדפסה עם פרסונליזציה של מעטפות. המערכת תיקח את המידע מתוך קובץ הנתונים ועל כל הדפסה תדפיס כתובת אחרת. בלי טעויות ובלי בזבוז זמן.  

דיוור ישיר 

עסקים רבים משתמשים בדיוור ישיר, לדוגמה לצורך שליחת ברונשורים פרסומיים בדואר. גם במקרה זה זקוקים להדפסות עם מידע משתנה, באופן דומה לפרסונליזציה של מעטפות. אך אפשרויות הקסטומיזציה אינן מוגבלות. המידע המשתנה יכול גם להיות עיצובים גרפיים שונים וטקסטים שונים עבור כל אחד מפלחי השוק, או הדפסת שם הלקוח בעלון עצמו על מנת ליצור פנייה יותר אישית.  

גלויות מודפסות עם מידע משתנה

רוצים לשלוח אגרת ברכה לחג לעובדים או לקוחותיכם. בעזרת הדפסות עם מידע משתנה תוכלו לעשות זאת בקלות. ניתן לשלוח אגרות אישיות עם שמות הנמענים וכל אלמנט עיצובי שתרצו בהתאמה אישית.  

הדפסת קיוארקוד QR CODE

כיום מקובל מאוד להשתמש בהדפסת ‏ קיו אר קוד QR. באמצעות הדפסת QR אתם יכולים לספק ללקוח דרך נוחה להשגת מידע נוסף באמצעות האינטרנט. זהו יכול להיות קישור לאתר האינטרנט שלכם, או לכל דבר אחר ברשת. כל מה שהלקוח צריך לעשות זה לסרוק את הקוד באמצעות המצלמה ואז ללחוץ על הקישור.  

גם במקרה זה הדפסות עם מידע משתנה יכולות להעניק לכם פתרון הממנף את תועלות ה QR. בעזרת הדפסת מידע משתנה תוכלו להדפיס כמויות עם קוד קיו אר מותאם אישית. למשל החברה השולחת את מוצריה ללקוחות במדינות שונות, ותרצה להפנות אותם לערוץ שירות לקוחות בשפה שלהם. וזוהי רק דוגמה אחת מיני רבות.  
זקוקים להדפסות עם מידע משתנה ברקוד? כאן תקבלו את כל הפתרונות במקום אחד.

איך מבצעים הזמנה?

שליחת הנתונים אלינו הי פשוטה. כל שעליכם לעשות הוא לשלוח אלינו את קובץ האקסל עם המידע המשתנה אותו תירצו להדפיס עם המוצר ואנחנו נמשיך משם. הדפסת מידע משתנה עוזרת לכם לבצע הדפסה בכמות גדולה ועדיין לתת את התחושה שהמוצרים ניתנו באופן אישי. בין אם יש לכם עסק שמעוניין בהדפסות גדולות, או שאתם אנשים פרטיים המעוניינים בהדפסת מידע משתנה על מוצרים שתחסוך לכם זמן, כאב ראש ועל הדרך, אחוזים גבוהים יותר ללקוחות חוזרים, אנו בסדר צלם נשמח לעמוד בשבילכם לכל סוג הדפסה. ברשותינו מדפסות דיגיטליות משוכללות שמבצעות הדפסות עם מידע משתנה באיכות גבוהה בהתאמה מדויקת. נשמח לעזור ולהמליץ לכם על המוצר שמתאים לכם להדפסה ולספק לכם מידע נוסף אודות ההדפסה במידע משתנה. 

להזמנה אונליין
של מוצרים מודפסים

לקבלת הצעת מחיר
למוצרי דפוס

אודות דפוס סדר צלם

סדר צלם הינו בית דפוס הממוקם בתל אביב ובין הותיקים בישראל, שהוקם בשנת 1961 ומאז מספק שירותי דפוס לאלפי לקוחות מרוצים. השם סדר צלם יכול להישמע קצת מוזר ולא מובן במיוחד לצעירים, אולם הוותיקים שבנינו יודעים שמקור השם מגיע מהמילה "סדר" שמתארת הליך הכנה לדפוס של פעם.

סדר צלם מה זה?

עוד לפני שהיו מדפסות, ייצרו מכונה בשם סדר צלם, השם הלועזי VARITYPER שמחירה היה אז עשרות אלפי דולרים, המכונה שימשה כמו המדפסות של היום, רק שבצורה הרבה יותר מסורבלת קשה ויקרה, שיודעת לפענח את החורים שהיו על גבי הסרט, ולהפוך אותם לטקסט, החורים למעשה הם סימני הדפוס שהוקלדו, סימנים שנראים כמו כתב ברייל על סרט בצבע צהוב, עיגולים במגוון גדלים ומרחקים, ואז הופכת את הסימנים לחומר מודפס על גבי ברומייד, ברומייד הוא סוג של נייר צילום שעליו היה מודפס הטקסט ואת הטקסט הזה היו ממוקמים על גבי הנייר שרוצים להדפיס

עבודה בבית דפוס

המלצות

יתרונות

שירות

אנו מעניקים ייעוץ והכוונה לכל העבודות, מלווים את הלקוחות בכל שלב של העבודה, תוך פיקוח קפדני על איכות המוצר

זמני אספקה

ביצוע מהיר ואיכותי ללא פשרות, פתרונות בזמן אמת, ומשלוחים לכל הארץ עד בית הלקוח.

מחיר

שואפים למצויינות באיכות המוצר ללא פשרות על חשבון המחיר, אצלנו המחירים אטרקטיביים ותחרותיים.

One stop shop

דפוס סדר צלם מעניקים מטריה רחבה של מוצרי דפוס, כמו כן הדפסות על מוצרים קשיחים וכל מוצרי הפירסום בצבע מלא

דילוג לתוכן