הדפסת פולדרים

הדפסת פולדרים ממותגים חשוב לכל חברה, ארגון או עסק שרוצה להציג נראות מכובדת ומקצועית בנקודת מפגש פרונטלית עם הלקוח, בפגישה, בכנסים סדנאות וכו'. אנו בסדר צלם, נשמח להדפיס עבורכם פולדר ממותג, ולעזור לכם לעצב עבורכם את הפולדרים המודפסים, שיהיו בצורה המקצועית והאיכותית ביותר.

סוגי הדפסת פולדרים בבית דפוס סדר צלם

הדפסת פולדרים ממותגים ומעוצבים לעסק

פולדרים משמשים לאחסון מסמכים למיניהם, אבל הם יכולים לשמש גם ככלי שיווק אפקטיבי לכל עסק. לא מעט בעלי חברות מחפשים כל הזמן, את הדרך הטובה ביותר להציג את החברה בצורה מקצועית ורצינית והדפסת פולדר ממותג ומעוצב לפי צבעי החברה והלוגו שלה, זו אופציה מעולה. 

פולדרים ממותגים יכולים לסייע בהעלאת המודעות למותג ולעסק, הם נושאים לרוב את לוגו העסק \ החברה, מעוצבים עם צבעי העסק ומכילים גם פרטים כמו שם העסק, טלפון ליצירת קשר וכ'ו.

מה זה פולדר?

פולדר הוא למעשה, תיקיה או מעטפה לאחסון ושמירה על דפים ומסמכים. משתמשים בהם לרוב  במסגרות עסקיות וארגוניות, במשרדים, בתי ספר ולאחסון ושמירת מסמכים חשובים בבית.

פולדרים לאחסון דפים מגיעים בגדלים שונים ועשויים מחומרים שונים ובדרך כלל גם עמידים כמו קרטון או פוליפרופילן.

את הפולדר כמו ציוד משרדי אחר, ניתן לעצב כך שייתן לא רק מענה עיצובי אלא גם פונקציונלי. חשוב מאוד לא לרוץ וישר לעצב את הפולדר היפה והמושך ביותר, אלא להתחיל קודם מהגדרת הייעוד שלו. לאחר מכן, יש להתאים לייעודו את העיצוב, הגודל והחומר ממנו יהיה עשוי, כך שבסופו של דבר יודפס פולדר שיתאים כמו כפפה לצרכים ויעביר את המסר השיווקי של העסק.

כיצד פולדרים ממותגים עוזרים לעסק?

הפולדרים הממותגים הם בעצם כרטיס הביקור המורחב של העסק ונמצא בהם מידע אודות החברה, וכל מידע אחר שרוצים להציג לכל מי שיפגוש בפולדר. למשל, הגשת החומר השיווקי ללקוחות, בתוך פולדר, תשמור עליו בד"כ לאורך זמן לאחר שהלקוח יקבל אותו ובמרבית המקרים תבטיח שהלקוח יחזור ויעיין בו שוב לאחר המפגש.

פולדרים מעוצבים עונים על שני צרכים עיקריים הקיימים בכל עסק: 

 1. מצד אחד זהו כלי פרקטי בו ניתן לאגד את כל המידע בצורה מסודרת. למשל כאשר לקוח ניגש אליכם לצורך קבלת פרטים והצעת מחיר. אתם יכולים להגיש לו בסוף הפגישה פולדר מסודר ובו כל הפרטים החשובים. ניתן להכניס לתוכו עלונים פרסומיים, הצעות מחיר, מפרטים טכניים וכל מידע חשוב. כך הלקוח יצא מכם כאשר יש לו את כל החומר בצורה מסודרת ושום דבר לא הולך לאיבוד. 

 2. באמצעות הדפסת פולדרים מיוחדים אתם יכולים לשפר את מיתוג העסק ובידולו אל מול התחרות. העיצוב המרשים וצורת ההצגה משדרים רושם מקצועי. ניתן להדפיס על הפולדר עיצובים המשרתים את מטרות המיתוג ומדברים בשפה השיווקית של העסק. פולדרים מעוצבים יוצרים רושם חזק ומסייעים לכם לסגור עסקאות.  

כל עסק בכל תחום פועל כיום, בסביבה תחרותית ומאתגרת ולכן, יש לנקוט תמיד במאמצי שיווק לצורך בידול וחיזוק המותג. הדפסת פולדרים לעסק היא אחד הכלים העומדים לרשות כל בעל עסק, בעזרתו ניתן להגיש ללקוחות ומשקיעים כל חומר שיווקי, מידע עסקי והצעות מחיר. 

כאמור, הדפסת פולדר ממותג זוהי דרך מצוינת לקדם מותג או עסק, שכן הם מציעים מראה מקצועי ומגובש המסייע בחיזוק תודעת המותג. ניתן להדפיס ולמתג אותם בדרכים שונות, כך שיתאימו לצרכים שונים כמו למשל, פולדרים לכנס \ קמפיין שיווקי הכוללים הדפסה מלאה עם צבעי הלוגו של החברה והבלטות של שם החברה ו\או הלוגו. 

בסך הכל, מדובר בכלי ורסטילי ושימושי מאוד לכל עסק או ארגון שצריכים לארגן ולהציג מסמכים חשובים בצורה מקצועית ויעילה.

סוגי פולדרים

 • פולדרים לעסק עם כיס אחד

פולדר כיס אחד, זה הפולדר הנפוץ ביותר בקרב בעלי עסקים. זהו פולדר ממותג של החברה עם כיס ייעודי למסמכים היוצר סדר בתוך בפולדר עצמו. הסדר מאפשר ליצור רושם ראשוני חזק מול לקוחות פוטנציאליים, בעלי עסקים אחרים וכן הלאה. 

 • פולדרים לתעודה לבתי ספר 

פולדרים מעוצבים יכולים לשמש גם בתי ספר ומוסדות חינוך. ניתן להגיש בהם לתלמידים את התעודה בסוף שנת הלימודים וניתן גם לקבל את התלמידים והסטודנטים החדשים באמצעות פולדר הכולל מידע חשוב, אגרת מהמנהל, אגרת מאוגדת הסטודנטים וכל מה שתלמידי המוסד או הוריהם יזדקקו לו ויעזור להם להתחיל את השנה ברגל ימין.  

הדפסת פולדר לבתי ספר ומוסדות חינוך יכולה גם לשמש את צוות המורים ועובדי בית הספר ולתוכו אפשר להכניס מידעונים ודברים חשובים שעל הצוותים לדעת.  

 • פולדר בעברית לעסקים ופרטיים בכל כמות וגודל

כמה עולה להדפיס פולדר? 

לא ניתן להגדיר מחיר אחיד להדפסת פולדרים שכן כל פולדר עשוי מחומר אחר ומגיע בעיצוב אחר. מעבר לכך, כמו בכל הדפסה בבית דפוס גם כמות הפולדרים הנדרשת משנה את העלות ולכן, הכי בטוח הוא ליצור קשר עם סדר ולקבל הצעת מחיר מסודרת בהתאם לפולדרים הרצויים.

למה כדאי לפנות אלינו ל'דפוס סְדָר צַלָם" בהזמנת פולדרים מודפסים?

 • מגוון רחב של אפשרויות: האתר שלנו מציע מגוון של סגנונות תיקיות, גדלים ועיצובים שיתאימו לצרכים הספציפיים של כל לקוח. 
 • התאמה אישית: בעזרת כלי העיצוב המקוון שלנו, כל אחד ואחת יכולים בקלות להתאים אישית את הפולדר עם לוגו, טקסט ותמונות בהתאמה אישית. 
 • הדפסה באיכות גבוהה: אנו משתמשים בטכנולוגיית ההדפסה העדכנית ביותר כדי להבטיח שהתיקיות יראו חדות ומלאות חיים. 
 • עמידות: התיקיות שלנו עשויות מחומרים איכותיים שנועדו להחזיק מעמד לאורך זמן רב.
 • תמחור תחרותי: אנו מציעים מחירים נוחים מבלי לוותר על האיכות.
 • אספקה מהירה: זמני האספקה המהירים שלנו אומרים שהפולדרים יגיעו לכל עסק כשהוא באמת צריך אותם.  
 • הזמנה בכמות גדולה: ניתן לחסוך בעלות הפולדרים על ידי ביצוע הזמנה גדולה. 
 • תמיכת לקוחות: צוות תמיכת הלקוחות שלנו זמין לענות על כל שאלה שיש. 
 • הגהה מקוונת: כלי העיצוב המקוון שלנו, מאפשר לסקור ולאשר את העיצובים אונליין לפני השליחה להדפסה. 
 • אפשרויות ידידותיות לסביבה: אנו מציעים אפשרויות פולדרים העשויים מחומרים ידידותיים לסביבה כדי לעזור להפחית את טביעת הרגל הפחמנית של העסק. 
 • תדמית מקצועית והעלאת מודעות למותג: הצגת חומרים בפולדר מודפס בצורה מקצועית ומותאם אישית עם הלוגו והמיתוג, יכולה לסייע בביסוס אמינות ומקצועיות ובהעלאת המודעות לחברה ולמותג. 
 • רבגוניות: אנו מציעים מגוון רחב של פולדרים המתאימים לתחומים שונים כמו פולדרים לתפריטים, מצגות, חומרים שיווקיים ועוד. 

הדפסת פולדר ממותג - דפוס סְדָר צַלָם

הדפסת פולדרים ממותגים, זהו כלי חיוני להצגת מסמכים וחומרים שיווקיים חשובים, כמו גם דרך מצוינת להצגת העסק והלוגו בצורה מקצועית ומהודקת.  

אצלנו, בדפוס סְדָר צַלָם, נשמח לעמוד לשירותכם לכל אורך תהליך הדפסת הפולדרים, החל מבחירת הנייר, דרך העיצוב והמשך בתכנון והדפסה באיכות גבוהה. אנו נפיק את הפולדרים בהתאם לצרכיכם ונסייע לכם להתאים את סוג הפולדר (פולדר כיס אחד, פולדר שני כיסים, פולדר מודפס עם מחזיק ניירות, פולדרים מודפסים עם חיתוך צורני מיוחד, קשיח או רגיל, פתיחה מימין או משמאל, חריצים לחומר דיגיטלי או לכרטיסי ביקור וכו'..) לייעודו. 

בין אם מדובר בהדפסת פולדרים לגני ילדים, הדפסת פולדרים לתעודות, הדפסת פולדרים לעסק והדפסת פולדרים ממותגים ובין אם מדובר בהזמנה של עיצוב פולדרים ממותגים בכמויות קטנות, כל הדפסה דורשת חשיבה מחוץ לקופסא והתאמה אישית וכאן מתבטאת המומחיות שלנו והניסיון. 

את הפולדרים שלנו אנו מדפיסים על נייר איכותי (מבריק או מט, לבחירתכם) ותוכלו אף לסגנן אותם בתוספת הבלטות או הטבעות מיוחדות.

במידה ותרצו להדפיס פולדרים בכמויות קטנות, אנחנו נשמח לעזור ולתת את היחס והשירות המקצועי ביותר. 

עם ניסיון של 50 שנה והדפסת פולדרים מכל הסוגים, נוכל להדפיס עבורכם את הפולדרים המושלמים עבור העסק שלכם, שיעבירו את המסר בצורה ברורה, שיווקית ומדויקת.

האתר שלנו מציע מגוון רחב של אפשרויות התאמה אישית, הדפסת פולדרים בזול, באיכות גבוהה וזמני אספקה מהירים.

אצלנו תוכלו לקבל שירותי הדפסת פולדר ממותג לכל מטרה ומכל סוג החל מהדפסת פולדרים מיוחדים, הדפסת פולדרים קשיחים ועד שירותי הדפסת פולדרים בכל כמות, מעסקים קטנים הצריכים הדפסת פולדרים בכמויות קטנות וכלה בארגונים גדולים הנזקקים לכמויות.

לקבלת שירות, ייעוץ מקצועי ללא תשלום והצעת מחיר משתלמת, הינכם מוזמנים לפנות אלינו בטלפון 03-6393988 או במייל yosi@sdar.co.il.

שאלות ותשובות נפוצות

פולדר הוא השם הלועזי לתיקיות כריכה (אוגדנים) המכילות בתוכן דפי מידע או חומר פרסומי ושיווקי אודות בית העסק או הארגון שלכם והוא חלק חיוני מתדמית החברה. פולדר מרשים ועשיר בתוכן ישאיר רושם ראשוני מוצלח על קהל לקוחותיכם או עמיתיכם העסקיים, ולכן כדאי להשקיע בעיצוב הפולדר ובעיקר – בהדפסה איכותית וברמה גבוהה.

על חזית הפולדר מומלץ להדפיס רק אינפורמציה שאינה משתנה, כמו סמל החברה, שם החברה, אתר האינטרנט וטלפונים קבועים. שאר הפרטים – דפי מוצר, הצעות מחיר, פרופיל חברה ותוכניות עסקיות יודפסו על גבי פרוספקטים ויוכנסו לתוך הפולדר.

החל מ449 ש"ח ל100 פולדרים. ניתן להזמין כמות של 500 יחידות ב1580 ש"ח בלבד. מוזמים ליצור איתנו קשר ולהתייעץ לגבי הכמות, העיצוב ועוד.

באתר שלנו תוכלו לעצב את הפולדרים מבין מגוון העיצובים המוכנים ולהוסיף להם את העיצוב שאתם רוצים בהתאמה אישית. לאחר שנקבל את העיצוב, מישם אנחנו ניקח את המושכות ונדפיס את הפולדרים ונשלח אותם לכתובת הרצויה. 

להזמנה אונליין
של מוצרים מודפסים

לקבלת הצעת מחיר
למוצרי דפוס

אודות דפוס סדר צלם

סדר צלם הינו בית דפוס הממוקם בתל אביב ובין הותיקים בישראל, שהוקם בשנת 1961 ומאז מספק שירותי דפוס לאלפי לקוחות מרוצים. השם סדר צלם יכול להישמע קצת מוזר ולא מובן במיוחד לצעירים, אולם הוותיקים שבנינו יודעים שמקור השם מגיע מהמילה "סדר" שמתארת הליך הכנה לדפוס של פעם.

סדר צלם מה זה?

עוד לפני שהיו מדפסות, ייצרו מכונה בשם סדר צלם, השם הלועזי VARITYPER שמחירה היה אז עשרות אלפי דולרים, המכונה שימשה כמו המדפסות של היום, רק שבצורה הרבה יותר מסורבלת קשה ויקרה, שיודעת לפענח את החורים שהיו על גבי הסרט, ולהפוך אותם לטקסט, החורים למעשה הם סימני הדפוס שהוקלדו, סימנים שנראים כמו כתב ברייל על סרט בצבע צהוב, עיגולים במגוון גדלים ומרחקים, ואז הופכת את הסימנים לחומר מודפס על גבי ברומייד, ברומייד הוא סוג של נייר צילום שעליו היה מודפס הטקסט ואת הטקסט הזה היו ממוקמים על גבי הנייר שרוצים להדפיס

עבודה בבית דפוס

המלצות

יתרונות

שירות

אנו מעניקים ייעוץ והכוונה לכל העבודות, מלווים את הלקוחות בכל שלב של העבודה, תוך פיקוח קפדני על איכות המוצר

זמני אספקה

ביצוע מהיר ואיכותי ללא פשרות, פתרונות בזמן אמת, ומשלוחים לכל הארץ עד בית הלקוח.

מחיר

שואפים למצויינות באיכות המוצר ללא פשרות על חשבון המחיר, אצלנו המחירים אטרקטיביים ותחרותיים.

One stop shop

דפוס סדר צלם מעניקים מטריה רחבה של מוצרי דפוס, כמו כן הדפסות על מוצרים קשיחים וכל מוצרי הפירסום בצבע מלא

דילוג לתוכן