הדפסת תפריטים

הדפסת תפריטים למסעדות ולאירועים מיוחדים בהתאמה אישית בדרך קלה ונוחה. שולחים אלינו את הקובץ ואנחנו נדאג להדפיס זאת עבורכם. הדפסה איכותית על כל סוגי הנייר.

הדפסת תפריטים

הדפסת תפריטים לחתונה

מכירים את זה שאתם מגיעים לחתונה ואתם אומרים לעצמכם, ואו איזה תפריט מרשים ואוטומטית אתם חושבים לעצמכם שככה גם תתרשמו מהיחס, מהאוכל, מהמוסיקה ושאר הדברים. יש בזה משהו, תפריטים בין אם בחתונה או בכל מקום אחר, יוסיפו לרושם הראשוני של המקום. אולי קשה לשים לב ברמת הפרטים הקטנים כיצד התפריט משפיע אבל ככל שנגדיש לו יותר זמן ומחשבה, כך הוא ישדר את מה שאנחנו רוצים. ככל שהוא מתאר בצורה ברורה את המנות, הלו"ז באירוע, השימוש בו קליל מעוצב בהתאם למטרת הערב, המוזמנים ירגישו זאת ואפילו יצלמו אותו או יקחו אחד כזה לבית.

איך לעצב נכון תפריטים?

כמובן שאתם יכולים להתייעץ איתנו וצוות המעצבים שלנו ישמח לעזור לכם לעצב את התפריט המושלם לאירוע או למסעדה שלכם. במידה ותחליטו שאתם רוצים לעשות זאת לבד, הינה כמה טיפים שיכולים להיות שימושיים. 

חלקו את התפריט לחלקים הגיוניים – על ידי סידור הגיוני של התפריט הכלול בתוכו רצף מסויים של מנות לפי קבוצות, אתם תקלו על הלקוחות במציאת המנות אותם הם רוצים וקריאת התפריט תהיה פשוטה יותר. במידה ואתם בעלי מסעדה, בית קפה או מקימים אירוע ואתם מעוניינים במנה מסויימת שתיחשף יותר, אתם יכולים לסדר קודם את הקבוצה שלה או להוסיף כמה מנות הבית במקום יותר מרכזי.

השתמשו רק בתמונות איכותיות – הוספת תמונות של מנות כמו אלה שניתן למצוא באינטרנט בחינם, יעבירו תחושה כמו תפריטי ספאם שמקבלים בדואר. אם בכל זאת אתם רואים לנכון לעשות שימוש בתמונות, ביחרו רק תמונות איכותיות ומקוריות. באופן כללי, לא מומלץ להוסיף תמונות וכדאי להשאיר את איכות המנה לדימיון הלקוח, לא כל צילומי אוכל יעבירו לכל הלקוחות את המסר שאתם רוצים.

אל תדגישו את המחירים – כשחושבים על הדפסת תפריטים, ברור לכולנו שמחירי המנה צריכים להופיע וזה אפילו חובה. אבל גם כאן לעיצוב המספרים והגודל, יש משמעות. במידה ואתם בונים תפריט מסעדה, מומלץ למנוע מהלקוחות להיות מודעים אובר על מחירי המנות. מחקרים מראים שככל שהמחירים תופסים חלק קטן יותר מהתפריט, לקוחות יהיו מודעים אליהם פחות ובכך לא ישימו לב כמה הם מוציאים.

שימוש במסגרות – אם מדברים על חלוקה לקבוצות לפי ההיגיון, אז אפשר לקחת את זה צעד אחד קדימה ולתחום כל קבוצה בריבוע. הדבר יגרום לתשומת לב גבוהה יותר לפרטי התפריט ואפילו יעזור לכם לקדם את המנות על שולי הרווח הגבוהים ביותר על ידי שיוך אותה קבוצה לריבוע.

עיצוב הטקסט או טיפוגרפיה – עיצוב הטקסט יעזור בהעברת את המסרים והתקשורת שהעסק רוצה להעביר ויהפוך את התפריט לקריא יותר. גם בגופן עצמו ניתן ורצוי להשתמש בגדלים וצבעים שונים. שימושים שונים בגופנים יוכלו לעזור בהבחנה בין שמות התיאורים בפרטי התפריט ולהקל בהנחיית הלקוחות בקריאתו.

שימוש בצבעים – מחקרים מראים שלצבעים יש השפעות פסיכולוגיות על הקוראים. הצבעים בהם תשתמשו יעבירו את אופי המקום ואת הלך הרוח השוכנת בו. האם אתם רוצים להעביר תחושה חמה ונינוחה? או רעננה? בנוסף, על ידי שימוש בצבעים מסוימים בחלקים של התפריט, הצבעים יכולים להשפיע גם על בחירת המנה אותה אתם רוצים לקדם יותר. מומלץ לבחור את צבעי התפריט בהתאם לקהל היעד ובהתאם לצבעי המסעדה. 

כדאי להשקיע קצת מחשבה לפני הדפסת התפריטים. זה יקל לאחר מכן על האפשרות לערוך את הקובץ במידה ורוצים לשנות חלק ממנו.

מרגישים שאתם צריכים עזרה בעיצוב והדפסת תפריטים? בסדר צלם הדפסו אלפי תפריטים למקומות שונים כמו תפריט אישי לחתונה, ליום הולדת, למסעדות, בתי קפה, תפריטים חד פעמיים, פלייסמנטים ועוד. ניתן להדפיס בגדלים שונים ובהתאמה אישית ואנחנו נוכל להמליץ לכם על עיצוב תפריט והדפסה איכותית בהתאם לעסק, כך שיעביר חווית קריאה נינוחה ובהתאם וציפיות ומטרות העסק.

להזמנה אונליין
של מוצרים מודפסים

לקבלת הצעת מחיר
למוצרי דפוס

אודות דפוס סדר צלם

סדר צלם הינו בית דפוס הממוקם בתל אביב ובין הותיקים בישראל, שהוקם בשנת 1961 ומאז מספק שירותי דפוס לאלפי לקוחות מרוצים. השם סדר צלם יכול להישמע קצת מוזר ולא מובן במיוחד לצעירים, אולם הוותיקים שבנינו יודעים שמקור השם מגיע מהמילה "סדר" שמתארת הליך הכנה לדפוס של פעם.

סדר צלם מה זה?

עוד לפני שהיו מדפסות, ייצרו מכונה בשם סדר צלם, השם הלועזי VARITYPER שמחירה היה אז עשרות אלפי דולרים, המכונה שימשה כמו המדפסות של היום, רק שבצורה הרבה יותר מסורבלת קשה ויקרה, שיודעת לפענח את החורים שהיו על גבי הסרט, ולהפוך אותם לטקסט, החורים למעשה הם סימני הדפוס שהוקלדו, סימנים שנראים כמו כתב ברייל על סרט בצבע צהוב, עיגולים במגוון גדלים ומרחקים, ואז הופכת את הסימנים לחומר מודפס על גבי ברומייד, ברומייד הוא סוג של נייר צילום שעליו היה מודפס הטקסט ואת הטקסט הזה היו ממוקמים על גבי הנייר שרוצים להדפיס

עבודה בבית דפוס

המלצות

יתרונות

שירות

אנו מעניקים ייעוץ והכוונה לכל העבודות, מלווים את הלקוחות בכל שלב של העבודה, תוך פיקוח קפדני על איכות המוצר

זמני אספקה

ביצוע מהיר ואיכותי ללא פשרות, פתרונות בזמן אמת, ומשלוחים לכל הארץ עד בית הלקוח.

מחיר

שואפים למצויינות באיכות המוצר ללא פשרות על חשבון המחיר, אצלנו המחירים אטרקטיביים ותחרותיים.

One stop shop

דפוס סדר צלם מעניקים מטריה רחבה של מוצרי דפוס, כמו כן הדפסות על מוצרים קשיחים וכל מוצרי הפירסום בצבע מלא