הדפסת קטלוגים

קטלוג מקצועי ואיכותי שיגיע לידי הלקוחות הפוטנציאליים, יוכל להגדיל באופן משמעותי את קהל הלקוחות הקיימים, לכן זהו כלי שיווקי חשוב ומומלץ בכל מפגש פרונטלי עם לקוחות, פוטנציאליים ואף קיימים. הדפסת קטלוגים איכותיים ובהתאמה אישית עושים בסדר צלם!

הדפסת קטלוגים מעוצבים אישית

מהו קטלוג טוב?

הדפסת הקטלוגים בדפוס סְדָר צַלָם נעשית במכונות דפוס דיגיטליות מתקדמות תוך הקפדה על איכות מרבית. אנחנו נשמח לתת לכם הצעת מחיר תחרותית ולהדפיס את הקטלוג המושלם עבורכם. 

חברות רבות מעוניינות ליצור קטלוג שיווקי, עליו מודפסים שם הנמען וכתובתו, פרטים על המוצר או השירות, אודות וכו׳. יחד עם זאת, באמצעות שיטת הדפסה מיוחדת הנקראת מידע משתנה, ניתן להדפיס גם פרמטרים השונים בכל קטלוג, כגון שם לקוח, שם המשתתף בכנס וכו׳. קטלוג מודפס אישי, דבר זה הופך את הקטלוג המודפס למשהו אישי יותר, וגורם למקבל אותו להתייחס אליו אחרת ואף לשמור אותו לאורך זמן רב. 

קטלוג עם עיצוב מיוחד, שנוצר באופן מוקפד, מאפשר לקהל ללמוד אודות המוצרים והשירותים ומייצר בהם עניין. תהליך העיצוב של הקטלוג הינו מעט מורכב, ורצוי להשקיע מחשבה ותשומת לב על מנת להפיק ממנו את התועלת הרבה ביותר. אין ספק שקטלוג שנבנה ועוצב באופן מוקפד, עם דגש על אסתטיקה ואיכות, יצור רושם עז וימשוך קהל רב יותר מאשר קטלוג גנרי עם עיצוב בסיסי. 

אנו סבורים שקטלוג מודפס הוא כרטיס ביקור מורחב של העסק ובעל יתרונות רבים לקידום העסק, הגדלת המכירות ועוד. לפני כל הזמנה, בין אם מדובר בכנס, תערוכה, מוצרים לרכישה, או כל דבר אחר, אנחנו קודם כל נבנה אפיון לקטלוג. בעת האיפיון אשר מתבצע על ידי מעצבים גרפיים מנוסים, אנחנו ניצור קטלוג שיהיה שיווקי, מכירתי, ומעוצב ברמה גבוהה. קטלוג טוב הוא קטלוג אשר, יהיה כתוב באופן מוקפד, ללא שגיאות כתיב, יבטא ברמה גבוהה את מהות העסק, שירותיו ושיהיה ברור ונעים לקריאה. אחרי 50 שנות ניסיון בהדפסת קטלוגים, אנחנו גם נוכל להתאים לך מחיר תחרותי בהתאם לשוק ולציפיותכם. 

הדפסת קטלוגים מעוצבים

אם נדרשים לך שירותי עיצוב קטלוג, נשמח להעמיד לרשותכם את המעצבים גרפיים מהצוות. המעצבים הגרפים בסדר צלם מנוסים מאד בעבודתם וילוו אותך לכל אורך הדרך החל משלב האיפיון והתחקור ועד לשלב הסופי של הדפסת קטלוגים. נשמח לייעץ לך בבחירת הנייר, גודל הקטלוג, מספר העמודים וסוג הכריכה. הדפסת הקטלוג נמצאת כל הזמן תחת השגחה לאורך כל שלבי הביצוע, הכל בהתאם לסוג העסק שלכם וקהל היעד אליו אתם פונים והתקציב כמובן. 

אין הזדמנות שניה לעשות רושם ראשוני

כבעלי עסקים, אנו מחפשים דרכים למשוך לקוחות חדשים, לצמוח ולתפוס נתח גדול יותר בשוק בו אנו מתחרים. בכנסים ותערוכות, לדוגמא ׳הקרב׳ על תשומת לב הלקוח, אף גדולה הרבה יותר. אחת מהדרכים המוכחות לחשוף מגוון רב של מוצרים או שירותים ללקוחות פוטנציאליים היא באמצעות הדפסת קטלוגים

קטלוג המעוצב טוב, אמור לספק זווית חדשה על העסק, להבדיל מהפרטים הקיימים באתר החברה או במקומות אחרים בהם אתם מפרסים את עסקיכם. תחשבו על זה כך, לדוגמא אתם אומן, או חברה המספקת מוצרים, איזה מידע תרצו להעביר בקטלוג? האם משהו חדש עבור הלקוח? או משהו שהוא כבר ראה? לכן, מטרתנו כשאנחנו מעצבים קטלוג, היא ראשית לייצר נקודת מבט מעניינת וחדשה, ממנה אנחנו מעוניינים להציג את מוצרינו/שירותינו בקטלוג ותוך כדי למצוא את הגיוון בצבעי הדפים ואחידות בין דפי הקטלוג.

אנחנו רוצים לייצר קטלוג שדפיו שונים אחד מהשני ושיסחפו את הקורא ויסקרנו אותו כאשר הוא מדפדף. זוהי עוצמתו של קטלוג איכותי, ששונה מהקטלוגים ששאר הלקוחות ראו בכנסים דומים בהם היו. וקטלוג כזה ישאיר רושם חיובי ויקרב את הלקוח אליכם.

להזמנה אונליין
של מוצרים מודפסים

לקבלת הצעת מחיר
למוצרי דפוס

אודות דפוס סדר צלם

סדר צלם הינו בית דפוס הממוקם בתל אביב ובין הותיקים בישראל, שהוקם בשנת 1961 ומאז מספק שירותי דפוס לאלפי לקוחות מרוצים. השם סדר צלם יכול להישמע קצת מוזר ולא מובן במיוחד לצעירים, אולם הוותיקים שבנינו יודעים שמקור השם מגיע מהמילה "סדר" שמתארת הליך הכנה לדפוס של פעם.

סדר צלם מה זה?

עוד לפני שהיו מדפסות, ייצרו מכונה בשם סדר צלם, השם הלועזי VARITYPER שמחירה היה אז עשרות אלפי דולרים, המכונה שימשה כמו המדפסות של היום, רק שבצורה הרבה יותר מסורבלת קשה ויקרה, שיודעת לפענח את החורים שהיו על גבי הסרט, ולהפוך אותם לטקסט, החורים למעשה הם סימני הדפוס שהוקלדו, סימנים שנראים כמו כתב ברייל על סרט בצבע צהוב, עיגולים במגוון גדלים ומרחקים, ואז הופכת את הסימנים לחומר מודפס על גבי ברומייד, ברומייד הוא סוג של נייר צילום שעליו היה מודפס הטקסט ואת הטקסט הזה היו ממוקמים על גבי הנייר שרוצים להדפיס

עבודה בבית דפוס

המלצות

יתרונות

שירות

אנו מעניקים ייעוץ והכוונה לכל העבודות, מלווים את הלקוחות בכל שלב של העבודה, תוך פיקוח קפדני על איכות המוצר

זמני אספקה

ביצוע מהיר ואיכותי ללא פשרות, פתרונות בזמן אמת, ומשלוחים לכל הארץ עד בית הלקוח.

מחיר

שואפים למצויינות באיכות המוצר ללא פשרות על חשבון המחיר, אצלנו המחירים אטרקטיביים ותחרותיים.

One stop shop

דפוס סדר צלם מעניקים מטריה רחבה של מוצרי דפוס, כמו כן הדפסות על מוצרים קשיחים וכל מוצרי הפירסום בצבע מלא

דילוג לתוכן