הדפסת ברושור

הדפסת ברושורים מעוצבים בהתאם לקהל היעד במחירים מעולים! מעוניינים להדפיס ברושור? לסדר צלם ניסוין רב בהדפסת ברושורים שיזמינו, יעניינו והכי חשוב יעבירו את המסר השיווקי ומטרות העסק על הברושור בהצלחה.

הדפסת ברושור סדר צלם

מהו ברושור?

ברושור הוא למעשה עלון שמטרתו להנגיש את המידע וסוגי השירות של הארגון או החברה בצורה מרשימה, מזמנת ושיווקית. ניתן להדפיס ברושור במגוון צורות וגדלים, כאשר ישנם שלושה עיצובים נפוצים שמשתמשים בהם לרוב. ברושור עוזר לחשוף את הארגון בכנסים, תערוכות, אירועיים עסקיים ועוזר לבעל העסק לפרסם את העסק שלו, הפעילויות, השירותים והחזון של החברה בצורה יעילה. ברושור מודפס לרוב מנייר עבה, מעוצב ומאופיין בהתאם לסוג העסק על ידי מעצבים מקצועיים. אנחנו בסדר צלם, מתעסקים בהדפסת ברושורים זמן רב. באתר אנחנו מסבירים לעומק על הסוגים והפתרונות של הברושור.

הדפסת ברושורים בהתאם לצרכים שלכם!

למרות הגודל הקטן והתוכן הממוקד של הברושור, אפשרויות ההדפסה והעיצוב הן רבות. ישנם שלושה סוגים נפוצים בהם אנשים נוהגים להשתמש בעת עיצוב והדפסת ברושורים. ישנם ברושורים שמודפסים בצד אחד, או ברושורים שמודפסים משני צידיו ומקופלים לחצי. באותו גודל, ניתן לקפל גם לשלוש או יותר. ישנם שיטות ועיצובים נוספות כמו קיפול Z, או אקורדיון ועוד כאשר הבחירה הסופית מתבצעת בהתאם לסוג ומטרת הברושור שנעשה עבור בעל העסק. המטרה שלנו היא להדפיס את הברושור שיתאים עבור העסק שלכם. בהתאם לבקשתכם ומטרת הברושור, ובעזרת הצוות המקצועי שלנו, אנחנו נספק עבורכם הדפסת ברושורים מקצועית שתענה על מטרת הברושור ותעזור להפיץ את הבשורה באופן מעניין, מקצועי ובמחיר משתלם מאוד.

מהן התועלות של ברושורים?

כאשר רוצים לספק מידע על החברה, השירותים, מטרת הארגון, חזון ועוד, דרך נפוצה לעשות זאת היא על ידי הדפסת ברושורים מעוצבים וממוקדי מטרה. במידה ואתם מעוניינים להציג את עצמכם בכנסים, אירועים חברתיים, מצגות עסקיות או בכל מקום שתרצו, ניתן לעשות זאת על ידי ברושור. על ידי ברושור תוכלו לחסוך את הזמן להסביר לכל אדם בצורה פרטנית ולחלק אותו לאנשים שאתם רוצים. בנוסף, תוכלו להשאיר פרטי יצירת קשר והנה עוד דרך נפלאה כיצד ניתן ליצור איתכם קשר. לברושור יש הרבה יתרונות והדפסת ברושורים הינה פתרון מעולה לארגונים וחברות, בכל הנוגע לחשיפה או הצגת המידע של הארגון.

ברושורים יכולים לעזור בפרסום מלונות, מכוניות, ומגוון מוצרים, שירותים או כל דבר אחר שאתם מעוניינים וחושבים שיכול לעזור לטובת העסק שלכם. בדרך כלל התוכן בברושור הוא קצר וקולע, בשפה שיווקית שמזמינה לקריאה והתעניינות. זוהי דרך נפלאה לדיוור ישיר בינכם לבין הלקוחות שלכם או הלקוחות הפוטנציאלים. במידה ואתם מעוניינים להציג מוצר חדש בחברתכם, לפרסם על פעילויות עתידיות, חזון החברה וכדומה, הדפסת ברושורים תעשה את העבודה. ישנה אפשרות להדפיס ברושור עם מידע משתנה, פרסונלי לכל הלקוחות, מה שנותן ערך מוסף גבוה לפניה שלכם, שמראה על יותר אכפתיות והתעניינות בלקוחות.

איזה דגש חשוב לשים בזמן הדפסת ברושורים?

גם כאשר מעצבים ברושור פשוט, נדרשת חשיבה עיצובית ואסטרטגיה בה כדאי להציג את הנתונים. ברושור מורכב מכמה אזורים וכל אזור מיועד למידע אחר. עיצוב הדף הראשי או הכריכה שלו, בו שמים את הכותרת הראשית של הברושור, שאמור לתפוס את העיניים, הברושור צריך להיות פשוט ובעל מסר שיווקי. לדוגמא, סלוגן של החברה או לוגו גדול ומושך ולכן במקרים מסויימים, נשתמש ביותר גרפיקה. בתוך הברושור כאשר פותחים אותו, אנחנו נדאג להכניס את המידע והשירותים אותם אנחנו מעוניינים לספק לקורא. גם כאן, יש חשיבות רבה לאופן בו יוצג המידע, חלוקת האזורים לפי סוגי השירות ובחירת פונט מתאים לקריאה נוחה יותר. במקרים מסויימים, נרצה להשאיר את העלון פשוט ולהתמקד במידע, במקרים מסויימים הויזואליות חשובה ונרצה להשתמש בה יותר.

מידע בתוך הברושור צריך להיות טקסט בולט וברור לקריאה. נמקסם את התמונות או האומנות לרזולוציה הגבוהה ביותר. נצרף שאלות ותשובות נפוצות, פרטי יצירת קשר או מידע נוסף שיש לחברה להציע ושיהיה כדאי להכניס לברושור. כמובן שכל מקרה לגופו.

הדפסת ברושורים בסדר צלם

בסדר צלם אנחנו נעבוד ביחד על הברושור ונספק עבורכם את הברושורים שיספקו את המידע בצורה הטובה והמקצועית ביותר ובזמן קצר.

להזמנה אונליין
של מוצרים מודפסים

לקבלת הצעת מחיר
למוצרי דפוס

אודות דפוס סדר צלם

סדר צלם הינו בית דפוס הממוקם בתל אביב ובין הותיקים בישראל, שהוקם בשנת 1961 ומאז מספק שירותי דפוס לאלפי לקוחות מרוצים. השם סדר צלם יכול להישמע קצת מוזר ולא מובן במיוחד לצעירים, אולם הוותיקים שבנינו יודעים שמקור השם מגיע מהמילה "סדר" שמתארת הליך הכנה לדפוס של פעם.

סדר צלם מה זה?

עוד לפני שהיו מדפסות, ייצרו מכונה בשם סדר צלם, השם הלועזי VARITYPER שמחירה היה אז עשרות אלפי דולרים, המכונה שימשה כמו המדפסות של היום, רק שבצורה הרבה יותר מסורבלת קשה ויקרה, שיודעת לפענח את החורים שהיו על גבי הסרט, ולהפוך אותם לטקסט, החורים למעשה הם סימני הדפוס שהוקלדו, סימנים שנראים כמו כתב ברייל על סרט בצבע צהוב, עיגולים במגוון גדלים ומרחקים, ואז הופכת את הסימנים לחומר מודפס על גבי ברומייד, ברומייד הוא סוג של נייר צילום שעליו היה מודפס הטקסט ואת הטקסט הזה היו ממוקמים על גבי הנייר שרוצים להדפיס

עבודה בבית דפוס

המלצות

יתרונות

שירות

אנו מעניקים ייעוץ והכוונה לכל העבודות, מלווים את הלקוחות בכל שלב של העבודה, תוך פיקוח קפדני על איכות המוצר

זמני אספקה

ביצוע מהיר ואיכותי ללא פשרות, פתרונות בזמן אמת, ומשלוחים לכל הארץ עד בית הלקוח.

מחיר

שואפים למצויינות באיכות המוצר ללא פשרות על חשבון המחיר, אצלנו המחירים אטרקטיביים ותחרותיים.

One stop shop

דפוס סדר צלם מעניקים מטריה רחבה של מוצרי דפוס, כמו כן הדפסות על מוצרים קשיחים וכל מוצרי הפירסום בצבע מלא

דילוג לתוכן