מוצרי פרסום

בשילוב טכנולוגיות חדשניות, מקצועיות רבה, (בכל זאת, 40 שנה) סדר צלם עומד לרשותכם עם מגוון סוגי הדפסות על מוצרי פרסום שיעזרו לכם להגדיל את חשיפת העסק, לשמר ולשמח לקוחות, להעביר רושם טוב ומסרים חשובים על חברתכם ולהראות מקצועיים בו זמנית. לרשותכם מגוון סוגי הדפסות. 

מוצרי פרסום

מוצרי פרסום במגוון ענק

כל עסק פועל בסביבה תחרותית ולכן הוא חייב להשתמש במוצרי פרסום. בעזרת מוצרי פרסום ניתן להשיג מטרות שונות, גם בחיזוק הקשר עם העובדים וגם בהגדלת המודעות למותג בשוק. ישנן דרכים שונות להשתמש במוצרי פרסום ומתנות, ובהתאם לכך ישנם גם סוגים שונים. אצלנו תוכלו למצוא מבחר מוצרי פרסום ומתנות ממותגות המתאימות לכל מתנה.  
במסגרת השירותים שלנו תוכלו להזמין מוצרי פרסום ומתנות הכוללים דפי ממו ממותגים, כובעים מודפסים, חולצות, תחתיות לכוסות ועוד. אנו מאפשרים לכם הדפסת לוגו על מוצרים והדפסת מוצרים בכל כמות.  


מתנות ממותגות  

מתנות ממותגות יכולות לאפשר לעסק להעניק מתנות לעובדיו ולקוחותיו. אלו יכולות להיות מתנות לחגים, מתנות למצטרפים חדשים או מתנות הניתנות במסגרת מבצעי קידום מכירות.  
מתנות ממותגות מאפשרות לעסק להעניק ערך מוסף ללקוח. כמובן שהן כוללות הדפסת לוגו על מוצרים והן מחזקות את נוכחות העסק בתודעה, אך הם גם בעלות שימוש בפני עצמו וזהו הדבר המעצים את הערך שלהן. אתם יכולים להעניק ללקוחות עלונים פרסומיים ושפע של תכנים פרסומיים, אך אלו הם דברים שאין בהם ערך שימושי. אך מתנות ממותגות, אפילו דבר פשוט כמו כוס עם סמל המותג, הן דבר שמקבל המתנה יעשה בו שימוש ותמיד המותג יישאר בתודעתו.  
אתם יכולים להשתמש במתנות ממותגות גם כאשר אתם מעניקים לעובדים  או מתנות לחגים, וכך לחזק את הקשר בין העובדים לבין המותג. זוהי השקעה קטנה ומשתלמת מאוד המתאימה לעסקים קטנים וגדולים כאחד.  


מוצרי פרסום ומתנות  

באמצעות מוצרי פרסום ומתנות תוכלו להשיג נוכחות ופרסום בשוק התחרותי. זהו אמצעי המאפשר לכם להגיע אל הלקוחות בצורות שונות ותמיד להישאר בתודעה. אפילו בעזרתם של אמצעים פשוטים וזולים כמו הדפסת דפי ממו ממותגים, תוכלו תמיד להישאר בתודעת הלקוחות. בכל פעם שהם יכתבו לעצמם פתק תזכורת, הם ייחשפו למותג שלכם. זה יגביר את הסיכויים שהם יפנו אל העסק שלכם גם בעתיד. בעזרת דפי ממו ממותגים הם אפילו יכולים לגרום לחשיפה בפני קהלים חדשים.  
חישבו על רואה החשבון המזמין דפי ממו ממותגים ונותן אותם לאחד מלקוחותיו, למשל מעצב אתרי האינטרנט. ומחר מעצב האתרים ישב עם לקוח אחר, במהלך הפגישה יגיש לו פתק קטן וכך גם הוא ישמע על משרד רואי החשבון. ועכשיו תכפילו את זה בכל כמות הלקוחות שיקבלו מוצרי פרסום ומתנות. זהו פרסום מאוד אפקטיבי.  


מוצרי פרסום ממותגים  

מוצרי פרסום ומתנות מאפשרים לכל סוגי העסקים, הקטנים והגדולים, הפרילנסרים והתאגידים, ליהנות מפעילות שיווקית יעילה ומיתוג.  
אצלנו בסדר צלם תוכלו להזמין מבחר מוצרי פרסום ומתנות ממותגות לכל מטרה. אנו מבצעים הדפסת לוגו על מוצרים ומתנות ממותגות, מדפי ממו ממותגים ועד לוחות שונה, פולדרים וכוסות. אצלנו תוכלו להזמין הדפסת מוצרים בכל כמות ובכל סגנון. והכל בהתאמה אישית לצרכים שלכם, באיכות גבוהה ובמחירים אטרקטיביים.  

סוגי מוצרי פרסום - קד"מ

מוצרי פרסום לעסק הם חיוניים והמטרה שלהם ברורה – להשאיר את המותג שלנו במודעות הלקוחות. מוצרי פרסום הם הזדמנות נהדרת לפרסם את העסק, על ידי יצירת חפצים שימושיים כאלה שכיף לקבל, אשר יכילו את פרטי העסק לרבות הלוגו. כשאנשים יעבירו את המוצר הפרסומי מאחד לשני (כמו מחברת ממותגת) או יישאו את החפץ עליהם (כגון כובע) או ישתמשו בו במשרד (כגון לוח שנה) החפצים הללו יפרסמו אתכם ויעלה את המודעות של העסק. כך לדוגמא בעת הצורך, כשמישהו מחפש שירות מסוים הוא יוכל להיזכר שכבר נתקל בעבר בשם של החברה שלכם ויחפש אתכם בגוגל. מוצרי פרסום יכולים להיות ניירת משרדית, לוחות שנה, גלויות, פנקסים, שוברים, כוסות, אריזות ובעצם על כל דבר שאפשר למתג בו את העסק שלכם. אנחנו נשמח לייעץ ולסייע בבחירת המוצר הנכון לפרסם עליו, בתקציב הנכון לכם ובעיצוב הגרפי שלו.

מוצרי פרסום שמתאימים לחלוקת מתנות לעובדים

כחברה, אנחנו דואגים לתת מתנות ללקוחותינו בין אם בחגים, או בין אם כשרוצים לפנק את הלקוחות במוצר נחמד שכיף לקבל. אז למה לא לנצל את ההזדמנות ולהוסיף את לוגו החברה ולמתג אותה "על הדרך"? בעצם, המתנות האלה יהפכו לחלק מתהליך המיתוג של החברה שלכם. לוחות שנה למשל מהווות מספר יתרונות. לוח שנה במשרד הוא שימושי מאוד ומקל למצוא במהירות לדוגמא באיזה תאריך יהיה חג מסויים.  לוח שנה ממותג אפשר לחלק לעובדי המשרד, משפחה, חברים, אבל בעיקר חשוב לחלק ללקוחות כך שנשאר בתודעה שלהם בכל פעם שיציצו בלוח שנה. לוח שנה ממותג מעלה את המודעות וההכרה של העסק וזה מוכח. צוות סדר צלם ישמח לתת לכם מענה לסוג המוצר שעליו אתם חושבים לפרסם ובמחירים נוחים.

מוצרי פרסום – עיצוב קטלוגים

אם אתם חברה שיש לה הרבה מוצרים אז קודם כדאי לכם לעצב קטלוג ייחודי שיהיה בעל עיצוב אישי שמתאים לאופי החברה. וכך לעזור לעובדים שלכם, על ידי הצגת הקטלוג ללקוחות, להפיץ את שירותי החברה בצורה מעוצבת ושנראית יפה לעין. דבר זה יעזור לכם בעוד צעד למיתוג העסק ויעלה את החשיפה והמודעות של החברה שלכם כלפי הלקוחות. הרושם שעובר כשהקטלוג מעוצב ברמה גבוהה, מציג חברה מקצועית עם מוצרים טובים ובצורה חיובית מאוד. אנחנו בסדר צלם מומחים ביצירת קטלוגים מעוצבים מזה 50 שנה. צוות עיצוב הגרפי שלנו ישמח לסייע לכם בעיצוב הקטלוג המושלם עבור החברה שלכם במחירים נוחים. 

עיצוב לוגו שיוכל להתאים לכל מוצרי הפרסום

לוגו טוב הוא לוגו שיכול להעביר מסר ראשי ואת האג'נדה של החברה שלכם. לוגו צריך להיות פשוט להבנה, מעוצב בשפה שמדברת ללקוח ולחברה. בחירת לוגו ועיצובו יכולה להיות משימה לא פשוטה, אומנם מדובר בסך הכל בלוגו אבל המשמעות שלו היא גדולה ולא כדאי לזלזל בה. לוגו מעביר מסרים תת מודעים ועושה רושם על מי שעומד מאחורי הלוגו והוא חלק חשוב ממיתוג החברה ופרסומה. לקבלת פרטים לגבי לוגו מעוצב היטב שיתאים למגוון רחב של מוצרי פרסום, מוזמנים ליצור קשר ולקבל מחיר אטרקטיבי.

להזמנה אונליין
של מוצרים מודפסים

לקבלת הצעת מחיר למוצרי דפוס

המלצות

יתרונות

שירות

אנו מעניקים ייעוץ והכוונה לכל העבודות, מלווים את הלקוחות בכל שלב של העבודה, תוך פיקוח קפדני על איכות המוצר

זמני אספקה

ביצוע מהיר ואיכותי ללא פשרות, פתרונות בזמן אמת, ומשלוחים לכל הארץ עד בית הלקוח.

מחיר

שואפים למצויינות באיכות המוצר ללא פשרות על חשבון המחיר, אצלנו המחירים אטרקטיביים ותחרותיים.

One stop shop

דפוס סדר צלם מעניקים מטריה רחבה של מוצרי דפוס, כמו כן הדפסות על מוצרים קשיחים וכל מוצרי הפירסום בצבע מלא

דילוג לתוכן