מוצרי פרסום

בשילוב טכנולוגיות חדשניות, מקצועיות רבה, (בכל זאת, 40 שנה) סדר צלם עומד לרשותכם עם מגוון סוגי הדפסות על מוצרי פרסום שיעזרו לכם להגדיל את חשיפת העסק, לשמר ולשמח לקוחות, להעביר רושם טוב ומסרים חשובים על חברתכם ולהראות מקצועיים בו זמנית. לרשותכם מגוון סוגי הדפסות. 

מוצרי פרסום

סוגי מוצרי פרסום - קד"מ

מוצרי פרסום לעסק הם חיוניים והמטרה שלהם ברורה – להשאיר את המותג שלנו במודעות הלקוחות. מוצרי פרסום הם הזדמנות נהדרת לפרסם את העסק, על ידי יצירת חפצים שימושיים כאלה שכיף לקבל, אשר יכילו את פרטי העסק לרבות הלוגו. כשאנשים יעבירו את המוצר הפרסומי מאחד לשני (כמו מחברת ממותגת) או יישאו את החפץ עליהם (כגון כובע) או ישתמשו בו במשרד (כגון לוח שנה) החפצים הללו יפרסמו אתכם ויעלה את המודעות של העסק. כך לדוגמא בעת הצורך, כשמישהו מחפש שירות מסוים הוא יוכל להיזכר שכבר נתקל בעבר בשם של החברה שלכם ויחפש אתכם בגוגל. מוצרי פרסום יכולים להיות ניירת משרדית, לוחות שנה, גלויות, פנקסים, שוברים, כוסות, אריזות ובעצם על כל דבר שאפשר למתג בו את העסק שלכם. אנחנו נשמח לייעץ ולסייע בבחירת המוצר הנכון לפרסם עליו, בתקציב הנכון לכם ובעיצוב הגרפי שלו.

מוצרי פרסום שמתאימים לחלוקת מתנות לעובדים

כחברה, אנחנו דואגים לתת מתנות ללקוחותינו בין אם בחגים, או בין אם כשרוצים לפנק את הלקוחות במוצר נחמד שכיף לקבל. אז למה לא לנצל את ההזדמנות ולהוסיף את לוגו החברה ולמתג אותה "על הדרך"? בעצם, המתנות האלה יהפכו לחלק מתהליך המיתוג של החברה שלכם. לוחות שנה למשל מהווות מספר יתרונות. לוח שנה במשרד הוא שימושי מאוד ומקל למצוא במהירות לדוגמא באיזה תאריך יהיה חג מסויים.  לוח שנה ממותג אפשר לחלק לעובדי המשרד, משפחה, חברים, אבל בעיקר חשוב לחלק ללקוחות כך שנשאר בתודעה שלהם בכל פעם שיציצו בלוח שנה. לוח שנה ממותג מעלה את המודעות וההכרה של העסק וזה מוכח. צוות סדר צלם ישמח לתת לכם מענה לסוג המוצר שעליו אתם חושבים לפרסם ובמחירים נוחים.

מוצרי פרסום – עיצוב קטלוגים

אם אתם חברה שיש לה הרבה מוצרים אז קודם כדאי לכם לעצב קטלוג ייחודי שיהיה בעל עיצוב אישי שמתאים לאופי החברה. וכך לעזור לעובדים שלכם, על ידי הצגת הקטלוג ללקוחות, להפיץ את שירותי החברה בצורה מעוצבת ושנראית יפה לעין. דבר זה יעזור לכם בעוד צעד למיתוג העסק ויעלה את החשיפה והמודעות של החברה שלכם כלפי הלקוחות. הרושם שעובר כשהקטלוג מעוצב ברמה גבוהה, מציג חברה מקצועית עם מוצרים טובים ובצורה חיובית מאוד. אנחנו בסדר צלם מומחים ביצירת קטלוגים מעוצבים מזה 50 שנה. צוות עיצוב הגרפי שלנו ישמח לסייע לכם בעיצוב הקטלוג המושלם עבור החברה שלכם במחירים נוחים. 

עיצוב לוגו שיוכל להתאים לכל מוצרי הפרסום

לוגו טוב הוא לוגו שיכול להעביר מסר ראשי ואת האג'נדה של החברה שלכם. לוגו צריך להיות פשוט להבנה, מעוצב בשפה שמדברת ללקוח ולחברה. בחירת לוגו ועיצובו יכולה להיות משימה לא פשוטה, אומנם מדובר בסך הכל בלוגו אבל המשמעות שלו היא גדולה ולא כדאי לזלזל בה. לוגו מעביר מסרים תת מודעים ועושה רושם על מי שעומד מאחורי הלוגו והוא חלק חשוב ממיתוג החברה ופרסומה. לקבלת פרטים לגבי לוגו מעוצב היטב שיתאים למגוון רחב של מוצרי פרסום, מוזמנים ליצור קשר ולקבל מחיר אטרקטיבי.

להזמנה אונליין
של מוצרים מודפסים

לקבלת הצעת מחיר למוצרי דפוס

המלצות

יתרונות

שירות

אנו מעניקים ייעוץ והכוונה לכל העבודות, מלווים את הלקוחות בכל שלב של העבודה, תוך פיקוח קפדני על איכות המוצר

זמני אספקה

ביצוע מהיר ואיכותי ללא פשרות, פתרונות בזמן אמת, ומשלוחים לכל הארץ עד בית הלקוח.

מחיר

שואפים למצויינות באיכות המוצר ללא פשרות על חשבון המחיר, אצלנו המחירים אטרקטיביים ותחרותיים.

One stop shop

דפוס סדר צלם מעניקים מטריה רחבה של מוצרי דפוס, כמו כן הדפסות על מוצרים קשיחים וכל מוצרי הפירסום בצבע מלא