הדפסת כרטיסי ביקור מעוצבים

כרטיסי ביקור הם אחת מהדרכים הנפוצות להעברת רושם ראשוני טוב ללקוח. הם עוזרים ללקוח להבין מי אתם, איפה אתם נמצאים, מה מספר הטלפון והכי חשוב, הם משדרים רצינות ואמינות. סדר צלם מבצע הדפסה על כרטיסי ביקור ובעיצוב אישי שיעבירו רושם נהדר!

הדפסת כרטיסי ביקור 2

כרטיסי ביקור מעוצבים?

חושבים על הדפסת כרטיסי ביקור? כרטיסי ביקור צריכים לענות על כמה שאלות פשוטות כמו מי אתם? מה אתם עושים? ואיך אפשר להשיג אתכם. לכן, הכרטיסים אמורים להכיל את שם החברה, או שמכם הפרטי במידת הצורך, פרטי קשר כגון: מייל, טלפון, פקס, (אם אפשר להשיג אתכם ברשתות החברתיות אז מומלץ לציין את הקישורים כדי שאנשים יבינו שאתם נוכחים גם שם), כתובת ואפשר גם שעות מענה במידת הצורך.

הדפסת כרטיסי ביקור - ממה כדאי להימנע?

  • מחסור בפרטי קשר רלוונטים
  • מידע לא עדכני
  • שגיאות כתיב
  • טקסט לא קריא
  • מחסור במסר השיווקי של העסק – ערך ללקוח
  • מחסור במיתוג
  • טקסטים מבולגנים, צבעים ובלאגן

דוגמאות לכרטיסי ביקור מודפסים

על מה כדאי לשים דגש בהדפסת כרטיסי ביקור?

קהל יעד – מומלץ לחשוב מיהו קהל היעד ולהתאים את המסרים בהתאם. זה אולי הטיפ החשוב ביותר וכדאי לחשוב עליו לפני שאתם חושבים על כרטיסי ביקור מיוחדים. המסר השיווקי הוא זה שיחרץ בתודעה של הקוראים וכדאי להשקיע בו מחשבה.

קריאות – מומלץ לוודא שכרטיס הביקור קריא ונוח לקריאה. הכרטיס קטן, אין מקום להכניס דברים לא רלוונטים.

עיצוב – עיצוב יכול לשדר הרבה וכדאי להשקיע בזה מחשבה. אם לדוגמא אתם עסק שמתעסק בגרפיקה כמו תמונות, איורים וכדומה, כדאי שהכרטיס יבליט את עצמו בעזרת עיצוב מרשים בהתאם לסוג העסק. 

מידות לכרטיסי ביקור

מידות כרטיסי ביקור לרוב הם במידות 9X5 ס"מ כאשר ניתן לשחק עם סוג הנייר, הצבעים, העיצוב וכו. הנייר המומלץ להדפסה הינו כרומו. 

כרטיסי ביקור ממותגים עם למינציה

שיטה לשמור על כרטיסים מבלי שידהה הצבע והחומר יהרס, אפשר לבצע הדפסת כרטיסי ביקור עם למינציה. למינציה מאפשרת להוסיף שכבה על הכרטיסים שתספק הגנה ושמירה לאורך זמן. הגנה מפני רטיבות, חום, קרעים, לכלוך ועוד. בנוסף הלמינציה מעבה את עובי הכרטיס ונותנת לו שכבה מבריקה שמשדרת יוקרה ואיכות. שכבת למינציה יכולה להיעשות על צד אחד או שני צדדים כאשר אם המטרה היא לשמור על הכרטיס לאורך זמן, אז אכן מומלץ לבצע זאת משני הצדדים. אופציה נוספת בהדפסה עם למינציה היא להוסיף שכבת מבריקה. אם מדובר בכרטיס ביקור שמכיל תמונות, גרפיקת התמונה תהפוך למזמינה ובולטות יותר בעזרת ההברקה. 

מעוניינים להדפיס כרטיסי ביקור?

במערכת ההזמנות הנוחה שלנו תוכלו להזמין כרטיסי ביקור אונליין ובקליק. עליכם למלא את הפרטים במערכת ולבחור את כמות הכרטיסים. אופציות קימות: למינציה, עובי נייר, הדפסה דו צדדית או חד צדדית, תוספת פינות עגולות וזהו. במידה ויש לכם עיצוב מוכן, אתם יכולים להעלות אותו, במידה ואין לכם, אנחנו נשמח לעזור לכם לעצב את כרטיסי הביקור ככה שתוכלו להוציא מהם את המקסימום. בצוות שלנו יש מחלקה של מעצבים גרפים מנוסים שישמחו להמליץ לכם על צבעים, גרפיקה ועוד.

סדר צלם בית דפוס להדפסת כרטיסי ביקור בתל אביב או באונליין לשירותכם – לכניסה למערכת ההזמנות – הקליקו

אולי הכי חשוב, זיכרו לקחת מספר כרטיסים איתכם לכל מקום. בין אם במינגלינג, נטוורקינג, יציאה למסעדה וכל מקום בו יש מצב שתיתקלו בלקוח פוטנציאלי.

אנחנו בסדר צלם התנסינו עם מגוון הדפסות כרטיסי ביקור ואנחנו יודעים איך לייעל את התהליך ולהמליץ על עיצובים רלוונטים שיתאימו לעסק שלכם ובמחירים תחרותיים! מוזמנים ליצור איתנו קשר ונשמח לעזור לכם בהדפסת כרטיסי ביקור מעוצבים ומוצלחים לעסק.

כרטיסי ביקור איכותיים בכל כמות

 כרטיס ביקור היה ונשאר אחד מהאמצעים היעילים ביותר לצורך תקשורת עסקית. למרות שהעולם שלנו הפך לעולם דיגיטלי, ואולי דווקא בגלל זה, עדיין אין תחליף להחלפת כרטיסי ביקור בין אנשים. אלו יכולים להיות אנשי עסקים בכנסים ואירועים עסקיים, אלו יכולים להיות נציגי מכירות המושיטים כרטיס ללקוח, בעלי מקצועות חופשיים ופרי לנסרים. כולם נזקקים לשירותי הדפסת כרטיסי ביקור. 

עיצוב כרטיס ביקור

 בעוד לכל עסק ולכל בעל תפקיד יש צורך בהדפסת כרטיסי ביקור, כל אחד זקוק לעיצוב כרטיסי ביקור המתאימים לצרכים שלו. כרטיס ביקור מאפשר לכל עסק או כל נותן שירותים להציג את עצמו. זה חשוב מאוד לצורך הרושם הראשוני ולצורך רקימת מערכת יחסים עסקים.  

כרטיסי ביקור כוללים פרטים בסיסיים, כמו שמו של האדם, תפקידו ופרטי יצירת הקשר. אך מעל לכל כרטיסי ביקור מעוצבים משרתים את המיתוג האישי ואת המיתוג העסקי. באמצעות כרטיסי ביקור אנו מקבלים רושם עמוק יותר על האדם המעניק אותנו. אך על מנת להשיג תוצאות יעילות אנו זקוקים לכרטיסי ביקור מיוחדים. כלומר כרטיסי ביקור התואמים לאופי העסק ומיצובו בשוק.  
ישנו הבדל גדול במראה ובסגנון של כרטיס ביקור בין מנהל שיווק בחברת קוסמטיקה, יועץ פיננסי או עורך דין, לבין כרטיס ביקור של מישהו המעניק שירותי ליצנות ליום הולדת. אנו יכולים להשתמש בכרטיס ביקור פשוט וסטנדרטי, אך זוהי טעות שיווקית. עלינו להשתמש בכרטיסי ביקור מעוצבים המשדרים למקבל הכרטיס מהו הענף שבו אנו עוסקים ואיזה ייחודיות אנו מביאים איתנו.  
כרטיסי ביקור מיוחדים יכולים להיות דרך לבטא יצירתיות, חדשנות, שונות ועוד תכונות שונות. לכן כדאי וחשוב להשקיע בעיצוב כרטיסי ביקור. תוכלו לפנות אל מי שמתעסק בעיצוב כרטיסי ביקור, ותוכלו גם לחפש כרטיסי ביקור דוגמאות לצורך קבלת השראה. 

כרטיסי ביקור מיוחדים

מי שמחפש כרטיס ביקור מיוחד יכול למצוא אצלנו פתרון לכל צורך. אנו מדפיסים כרטיסי ביקור בגדלים שונים, מחומרים שונים ובצבעים שונים. אצלנו ניתן להזמין כל גודל כרטיס ביקור עם הטבעת זהב וגם כרטיסי ביקור עם לכה מובלטת. כך ניתן לקבל מענה עבור עסקים המציעים שירותים יוקרתיים ואקסקלוסיביים. אצלנו באתר תוכלו למצוא כרטיסי ביקור דוגמאות לאפשרויות השונות. אל תהססו לפנות אלינו לייעוץ.  

אל תתנהלו לא כרטיסי ביקור. זה מאוד מביך לפגוש קולגות ושותפים עסקים פוטנציאלים בכנסים ואירועים עסקיים, ולבקש מהם לרשום את מספר הטלפון שלכם. תנו להם כרטיס ביקור ייצוגי, יפה ומעוצב המספר את הסיפור שלכם. כרטיס ביקור אותו יוכלו לשמור בארנק או במשרד ולעשות בו שימוש בבוא היום.  
אנו מציעים לכם עיצוב והדפסת כרטיסי ביקור לצורך קידום הקריירה וקידום העסק. כרטיסי ביקור היוצרים רושם ראשוני חזק, מחזקים קשרים עסקיים ומציגים את הבידול העסקי שלכם לעולם. זהו אחד מהכלים איתו תוכלו להתנהל בסביבה התחרותית בצורה טובה יותר.

להזמנה אונליין
של מוצרים מודפסים

לקבלת הצעת מחיר
למוצרי דפוס

אודות דפוס סדר צלם

סדר צלם הינו בית דפוס הממוקם בתל אביב ובין הותיקים בישראל, שהוקם בשנת 1961 ומאז מספק שירותי דפוס לאלפי לקוחות מרוצים. השם סדר צלם יכול להישמע קצת מוזר ולא מובן במיוחד לצעירים, אולם הוותיקים שבנינו יודעים שמקור השם מגיע מהמילה "סדר" שמתארת הליך הכנה לדפוס של פעם.

סדר צלם מה זה?

עוד לפני שהיו מדפסות, ייצרו מכונה בשם סדר צלם, השם הלועזי VARITYPER שמחירה היה אז עשרות אלפי דולרים, המכונה שימשה כמו המדפסות של היום, רק שבצורה הרבה יותר מסורבלת קשה ויקרה, שיודעת לפענח את החורים שהיו על גבי הסרט, ולהפוך אותם לטקסט, החורים למעשה הם סימני הדפוס שהוקלדו, סימנים שנראים כמו כתב ברייל על סרט בצבע צהוב, עיגולים במגוון גדלים ומרחקים, ואז הופכת את הסימנים לחומר מודפס על גבי ברומייד, ברומייד הוא סוג של נייר צילום שעליו היה מודפס הטקסט ואת הטקסט הזה היו ממוקמים על גבי הנייר שרוצים להדפיס

עבודה בבית דפוס

המלצות

יתרונות

שירות

אנו מעניקים ייעוץ והכוונה לכל העבודות, מלווים את הלקוחות בכל שלב של העבודה, תוך פיקוח קפדני על איכות המוצר

זמני אספקה

ביצוע מהיר ואיכותי ללא פשרות, פתרונות בזמן אמת, ומשלוחים לכל הארץ עד בית הלקוח.

מחיר

שואפים למצויינות באיכות המוצר ללא פשרות על חשבון המחיר, אצלנו המחירים אטרקטיביים ותחרותיים.

One stop shop

דפוס סדר צלם מעניקים מטריה רחבה של מוצרי דפוס, כמו כן הדפסות על מוצרים קשיחים וכל מוצרי הפירסום בצבע מלא

דילוג לתוכן