הדפסת פנקסי קבלות

הדפסת פנקסי חשבוניות פשוטה יותר, היום מהי פעם וניתן לקבל שירות הדפסת פנקסי קבלות בלי לצאת מהמשרד או הבית. היום, התהליך נעשה בצורה מהירה, פשוטה, איכותית והמחיר? לא התשנה ואפילו פחות כאשר מזמינים אונליין. הדפסת פנקסי קבלות איתנו בסדר צלם, חוסכת לכם זמן יקר ומאמץ!

הדפסת פנקסי קבלות

הדפסת פנקסי חשבוניות אונליין בסדר צלם

סדר צלם, בית דפוס מזה 50 שנה בתל אביב, מומחים בהדפסת כל סוגי הקבלות והחשבוניות, בבית דפוס שלנו, ניתן להזמין פנקסי קבלות, פנקסי חשבוניות, פנקסי תעודות משלוח, פנקסי בונים למסעדות, ועוד. 

אנחנו מדפיסים כל כמות של פנקסי חשבוניות, החל מיחידה בודדת.

אנו נספק מענה מהיר ואיכותי תוך רמת שירות גבוהה. דרך המערכת שלנו, תוכלו לבחור את סוג פנקסי הקבלה אשר יתאים לכם, לפי העיצוב, הגודל והפרטים שאתם רוצים על הקבלות. ביכולתינו להדפיס כל גודל של חשבונית או קבלה, במספר משתנה של עותקים, לאחר ההזמנה, בוחרים כתובת למשלוח והפנקסים יגיעו עד פתח ביתכם והיכן שלא תהיו. הפנקסים יגיעו כפי שרציתם, באיכות נייר גבוהה ובמחיר תחרותי ונוח לכם.

ניתן במערכת להדפיס חשבונית מס, חשבוניות מס/קבלה, קבלות, תעודת משלוח.

להדפסת פנקסי קבלות אונליין לחצו» 

כיצד מתבצע תהליך הדפסת פנקסי קבלות אונליין?

אנחנו בסדר צלם, בית דפוס אשר יושב בתל אביב, מספק הזמנת פנקסי קבלות דרך מערכת אונליין נוחה, בטוחה לשימוש, ובעלת אפשרויות רבות ומגוונות. אנו מבצעים משלוחים לכל מקום בארץ בקלות ומהירות. כל שעליכם לעשות הוא להיכנס לדף ההזמנה, לבחור את כמות הפינקסים הרצוי, לספק כתובת למשלוח וזהו. ההזמנה תתבצע בתוך זמן קצר ותשלח עד לפתח ביתכם או לאן שברצונכם לשלוח את הפנקסים. 

איזה גדלים ניתן להדפיס?

פנקסי קבלה ניתן להזמין אצלינו במגוון גדלים. גודל A5 כלומר 21X15 זהו הגודל הסטנדרטי. אך גם ניתן להכניס כמה חשבוניות או קבלות בדף, ועל ידי כך להקטין את גודל הפנקס. לפני שמסיימים את ההזמנה, ניתנת לכם האפשרות לראות תצוגה מקדימה של הפנקס ובזאת לדעת אם הפנקס אכן מוצא חן בעניכם הן בבחירת הפרטים שציינתם שיופיעו על הפנקס והן מבחינת הנראות והגודל הרצוי. ניתן גם להדפיס אחד לדוגמא.

נתונים שכדאי לשים לב:

במידה ואתם עוסק פטור, לוודא שלא שכחתם לציין זאת בפנקס. דבר נוסף, לוודא שמספר העסק אכן נכון. במידה ואתם מדפיסים קבלות לעסק בפעם הראשונה, אז קודם כל מזל טוב, במקרה הנ"ל לא תהיה לכם בעיה ואתם יכולים להתחיל מספרה 1 (לוודא שבחרתם). במידה ואתם מדפיסים פנקסי קבלות וזאת לא הפעם הראשונה, חשוב שתוודאו להכניס את המספר הקבלה באופן רציף לקבלות שברשותכם. במערכת, ניתן לבחור את מספרי הקבלה שיופיעו בפנקס. כמו כן, יש באפשרותכם לבחור את כמות העותקים שאתם רוצים. בין אם בעותק אחד בלבד או בשני עותקים. במידה ואתם צריכים עזרה, אנחנו כאן בשבילכם. 

פנקסי קבלות וחשבוניות

כל עסק נזקק לפנקסי קבלות וחשבוניות. על פי החוק אתם חייבים להוציא ללקוח חשבוניות וקבלות מסופררות, עם פרטי העסק ובהתאמה לכל הסטנדרטים של רשויות המס. אצלנו תוכלו לקבל שירותי הדפסת מסמכים חשבונאיים לכל מטרה, מסמכים הכוללים את הלוגו, פרטי העסק וכל מה שצריך. במסגרת השירותים תוכלו לקבל הדפסת תעודות משלוח, הדפסת קבלות, הדפסת פנקסי חשבוניות והדפסת פנקס קבלות עוסק פטור.  

כך תוכלו להוציא קבלות וחשבוניות בצורה מקצועית ובהתאם לדרישות החוק. 

הדפסת פנקסים הדפסת קבלות

אנו מציעים לכם שירותי הדפסת פנקסי קבלות וחשבוניות המתאימים לצורך חיזוק המראה המקצועי של העסק והקפדה על דרישות החוק. באמצעות הדפסת פנקסי חשבוניות והדפסת קבלות תוכלו להעניק מענה לכל הלקוחות המגיעים למשרד או לבית העסק, וגם לתת פתרון לאנשי השטח.  

כל הפנקסים מסופררים כנדרש בחוק ועונים על כל הסטנדרטים. ניתן להזמין הדפסת פנקסי קבלות וחשבוניות עם דפי קופי המאפשרים לכם לשמור על העתק של כל חשבונית בצורה נוחה וקלה.  

הדפסת פנקסי חשבוניות בכל גודל

כל עסק פועל בסביבה עסקית אחרת ומציע שירותים ומוצרים אחרים. עסקים מסוימים זקוקים להדפסת קבלות וחשבוניות פשוטות ובעלי פירוט מינימלי, אחרים זקוקים להדפסת פנקסי חשבוניות עם פירוט ארוך. אנו מעניקים לכל עסק שירות המתאים לצרכים שלו גם מבחינת גודל פנקס החשבוניות והקבלות.  

אתם יכולים להזמין הדפסת פנקס קבלות עוסק פטור, הדפסת פנקסי חשבוניות גדולים וארוכים עבור סוכני מכירות בשטח, הדפסת תעודות משלוח, ומענה על כל צורך.  
אנו מעניקים לכם הדפסת פנקסי חשבוניות עם מידע משתנה על מנת לתמוך בספרור הדרוש עבור העסק.  
ניתן לבחור את הפורמט שבו אתם רוצים את החשבונית, להדפיס עליה פרטי העסק ומספר הח.פ/עוסק מורשה/עוסק פטור/עמותה. ניתן לבחור את מספר העמודים בכל פנקס, גודל הפנקס וכו. 

פנקסי קבלות וחשבוניות

באמצעות הדפסת פנקסי קבלות וחשבוניות אתם משיגים מענה שהוא גם פרקטי, גם תואם לדרישות החוק, וגם מסייע לכם לשמור על תדמית רצינית ושיווקית.  

כך תמיד יהיו לכם חשבוניות נוחות לשימוש, גם בעסק וגם עבור אנשי המכירות בשטח. כך יהיו לכם העתקים אותם תוכלו להזין למחשב – תמיד להיות בשליטה ותמיד לעבוד כחוק. הלקוחות שלכם יקבלו חשבונית מקצועית ומסודרת, המשדרת את הרמה המקצועית של העסק וכוללת גם את הלוגו והסלוגן. כמו גם כל פרטי יצירת הקשר ומידע שתרצו לצרף.

הדפסת פנקסים הדפסת קבלות - במחירים משתלמים

אצלנו תוכלו לקבל פתרון לכל צורך בהדפסת פנקסי חשבוניות וקבלות. אנו מעניקים לכל עסק פתרון בהתאמה אישית ואפשרויות בחירה של סוגי הפנקסים, גודלם, כמות הדפים וכמות הפנקסים. והכל בהתאמה עיצובית עבורכם. אנו מעניקים מענה לכל סוגי העסקים, מהעוסק הפטור הצריך פנקס קבלות ועד ארגונים גדולים הזקוקים למבחר פנקסים מסוגים שונים ובכמויות שונות. ותמיד אנו מקפידים על מחיר משתלם והצעה אטרקטיבית.  

להזמנה אונליין
של מוצרים מודפסים

לקבלת הצעת מחיר
למוצרי דפוס

אודות דפוס סדר צלם

סדר צלם הינו בית דפוס הממוקם בתל אביב ובין הותיקים בישראל, שהוקם בשנת 1961 ומאז מספק שירותי דפוס לאלפי לקוחות מרוצים. השם סדר צלם יכול להישמע קצת מוזר ולא מובן במיוחד לצעירים, אולם הוותיקים שבנינו יודעים שמקור השם מגיע מהמילה "סדר" שמתארת הליך הכנה לדפוס של פעם.

סדר צלם מה זה?

עוד לפני שהיו מדפסות, ייצרו מכונה בשם סדר צלם, השם הלועזי VARITYPER שמחירה היה אז עשרות אלפי דולרים, המכונה שימשה כמו המדפסות של היום, רק שבצורה הרבה יותר מסורבלת קשה ויקרה, שיודעת לפענח את החורים שהיו על גבי הסרט, ולהפוך אותם לטקסט, החורים למעשה הם סימני הדפוס שהוקלדו, סימנים שנראים כמו כתב ברייל על סרט בצבע צהוב, עיגולים במגוון גדלים ומרחקים, ואז הופכת את הסימנים לחומר מודפס על גבי ברומייד, ברומייד הוא סוג של נייר צילום שעליו היה מודפס הטקסט ואת הטקסט הזה היו ממוקמים על גבי הנייר שרוצים להדפיס

עבודה בבית דפוס

המלצות

יתרונות

שירות

אנו מעניקים ייעוץ והכוונה לכל העבודות, מלווים את הלקוחות בכל שלב של העבודה, תוך פיקוח קפדני על איכות המוצר

זמני אספקה

ביצוע מהיר ואיכותי ללא פשרות, פתרונות בזמן אמת, ומשלוחים לכל הארץ עד בית הלקוח.

מחיר

שואפים למצויינות באיכות המוצר ללא פשרות על חשבון המחיר, אצלנו המחירים אטרקטיביים ותחרותיים.

One stop shop

דפוס סדר צלם מעניקים מטריה רחבה של מוצרי דפוס, כמו כן הדפסות על מוצרים קשיחים וכל מוצרי הפירסום בצבע מלא

דילוג לתוכן