מחברות ממותגות

הייתם פעם בכנס או הרצאה וקיבלתם מחברת ממותגת במתנה? איך הרגשתם? האם זה היה כיף? הרי כולנו אוהבים מתנות שוות ובחינם. איזה רושם קיבלתם על החברה שהפרטים שלה הופיע על המחברת? האם זה גרם לכם לחשוב עליה כחברה מקצועית? אנחנו מניחים שכן. רוצים גם אתם מחברות ממותגות עם העסק שלכם? אתם במקום הנכון!
מחברות ממותגות בסדר צלם

מחברת ממותגת - ה giveaway שכולם אוהבים לקבל

מחברות ממותגות הינה דרך שיווקית לפרסם את העסק שלכם ולהגדיל את החשיפה שלו. עם עיצוב מהמם על מחברת, שיעביר את מסרי החברה ובחירת המחברת הנכונה שתהיה שימושית עבור לקוחותיכם, תוכלו להנות מהתענוג לתת מתנה נפלאה עבור לקוחותיכם ובמקביל לפתוח מקור חשיפה לעסק והעברת מסרים שיווקים עבור חברתכם שבעתיד, יטמעו במודעות לקוחותיכם ויהוו יתרון ממשי. 

הדפסת מחברת ממותגת

יש מחברות כאשר מסתכלים עליהן לא מצליחים להבין במבט חטוף במה עוסקת החברה. העיצוב, האיכות נראים כמו מחברות שנקנו בחנות 2 שקלים או הכל בדולר. כאשר מדפיסים מחברת לצורכי מיתוג, אתם צריכים לוודא שהברנד שלכם, שם החברה "הלוגו" יופיע בצורה מקסימלית ויבטא בצורה ברורה במה העסק מתמחה. 

יש מגוון סוגי מחברות ממותגות בעיצובים שונים, בגדלים שונים, יש מחברות עם סיכות, מחברות עם ספירלה בכריכה רכה, מחברות עם ספירלה בכריכה קשה, מחברות כריכה רכה, מחברות כריכה קשה, מחברות עם חוצצים, עם כיס או בלי כיס, כאלה שמגיעים עם עט או בלי, אפשרות לריפיל וכן הלאה. יש מחברות שניתן להוסיף תאריך בכל דף במידה וזה רלוונטי ללקוחות העסק שלכם, או מחברת שאין בזה צורך ומטרת הכתיבה במחברת היא באופן חופשי ואינו תלוי באזכורים וחזרה לתאריכים מסויימים. שורה תחתונה, מחברת צריכה להתאים לקהל היעד כמו שמחברת לסטודנטים לא תתאים בתור מחברת עבודה וכו. מוזמנים להסתכל במחברות שהדפסנו ולקבל השראה וגם ליצור איתנו קשר ונשמח לעזור ולתת הצעת מחיר בחינם. 

מחיר מחברות ממותגות

הדפסת מחברות ממותגות אינה מוגבלת בכמות מינימלית. ניתן לראות עיצובים שונים שכבר ביצענו ולקבל ייעוץ חינם או להעלות קובץ עם עיצוב מוכן ואנחנו נדפיס עבורכם. אחרי 50 שנות ניסיון בתחום, אנחנו ניתן לכם מחיר תחרותי עבור מחברות מעוצבות אישית ונספק לך שירות איכותי עד לשלב הסופי והוא קבלת המחברות שלכם לפתח הדלת. החבילה שלנו כוללת מחברת עם 160 עמודים קבלו עוד היום הצעה משתלמת.

משקל המחברת בממוצע 80 גרם עם 160 עמודים בגודל A5 כלומר 21X15 ס"מ.

הזמנת מחברות ממותגות תוך זמן קצר!

לאחר הזמנת המחברות הממותגות, אנחנו נתחיל בתהליך הייצור ונספק את המחברות תוך זמן קצר ובהתאם לדרישותכם. לפני הדפסה כל הכמות, יש אפשרות לראות דוגמא אחת של המחברת ואז להדפיס את השאר אחרי לאחר אישור שזה מה שרציתם. הדפסת המחברות נעשית בכל מספר עותקים שתבחרו. גם אם מדובר במחברת ממותגת אישית אחת בלבד, אנחנו ניתן את אותה תשומת הלב והשירות האדיב שאנחנו נותנים ללקוחותינו מזה למעלה מ 50 שנה לכל לקוח – מפרטיים וחברות קטנות עד המוסדות והארגונים הגדולים בארץ. 

להזמנה אונליין
של מוצרים מודפסים

לקבלת הצעת מחיר
למוצרי דפוס

אודות דפוס סדר צלם

סדר צלם הינו בית דפוס הממוקם בתל אביב ובין הותיקים בישראל, שהוקם בשנת 1961 ומאז מספק שירותי דפוס לאלפי לקוחות מרוצים. השם סדר צלם יכול להישמע קצת מוזר ולא מובן במיוחד לצעירים, אולם הוותיקים שבנינו יודעים שמקור השם מגיע מהמילה "סדר" שמתארת הליך הכנה לדפוס של פעם.

סדר צלם מה זה?

עוד לפני שהיו מדפסות, ייצרו מכונה בשם סדר צלם, השם הלועזי VARITYPER שמחירה היה אז עשרות אלפי דולרים, המכונה שימשה כמו המדפסות של היום, רק שבצורה הרבה יותר מסורבלת קשה ויקרה, שיודעת לפענח את החורים שהיו על גבי הסרט, ולהפוך אותם לטקסט, החורים למעשה הם סימני הדפוס שהוקלדו, סימנים שנראים כמו כתב ברייל על סרט בצבע צהוב, עיגולים במגוון גדלים ומרחקים, ואז הופכת את הסימנים לחומר מודפס על גבי ברומייד, ברומייד הוא סוג של נייר צילום שעליו היה מודפס הטקסט ואת הטקסט הזה היו ממוקמים על גבי הנייר שרוצים להדפיס

עבודה בבית דפוס

המלצות

יתרונות

שירות

אנו מעניקים ייעוץ והכוונה לכל העבודות, מלווים את הלקוחות בכל שלב של העבודה, תוך פיקוח קפדני על איכות המוצר

זמני אספקה

ביצוע מהיר ואיכותי ללא פשרות, פתרונות בזמן אמת, ומשלוחים לכל הארץ עד בית הלקוח.

מחיר

שואפים למצויינות באיכות המוצר ללא פשרות על חשבון המחיר, אצלנו המחירים אטרקטיביים ותחרותיים.

One stop shop

דפוס סדר צלם מעניקים מטריה רחבה של מוצרי דפוס, כמו כן הדפסות על מוצרים קשיחים וכל מוצרי הפירסום בצבע מלא

דילוג לתוכן