הדפסת נייר מכתבים

נייר הדפסה לנייר מכתבים – דרך קלה לחזק את המיתוג של העסק. סדר צלם מספקים הדפסה לנייר מכתבים בגדלים שונים ובעיצוב אישי של העסק. ניירות ממו מודפסים, דפים מודפסים בגדלים A4/A5 הדפסה מהירה ואיכותית בהתאם לכמות שאתם רוצים.

הדפסת נייר מכתבים

הדפסת נייר מכתבים

מה היתרונות של נייר מכתבים ממותג?

נייר מכתבים עסקי היא כותרת, חלק עליון המודפס מראש על מכתבים המשמשים להעברת תזכורות, מסרים ועוד. הכללת שם העסק והמותג בפני כל מכתב, תעזור לכם לשמר את מיתוג העסק ואפילו להגדילו. ניירות מכתבים ממותגים נותנים לכם ערך מוסף בלי להתאמץ יותר מידי ובדרך זולה, לחשוף את שם העסק והמסר השיווקי אותו אתם מקדמים. בעזרת מכתבים בכמות שאתם רוצים, אתם יכולים להדפיס את הלוגו של החברה בכל מכתב שאתם מוציאים ללקוחות ולעובדים.

יתרון נוסף הוא שנייר מכתבים ממותג, הכולל את פרטי כתובת העסק ופרטי יצירת הקשר יוצר סמכות ורצינות גבוהים יותר על ידי הכותב והארגון ממנו נשלח המכתב. אם אתם עסק שמכבד את עצמכם ורוצים לשדר זאת, ושיתיחסו אליכם בהתאם, מכתבים ממותגים הינם פתרון מעולה.

אילו סוגי נייר מכתבים קיימים?

צבעים הם מסר שיווקי חשוב למיתוג והעברת המסרים של העסק. נייר מכתבים מותאם אישית הכולל הדפסה צבעונית, יכול לעזור לכם להוסיף חיות לעסק, לתקשר באמצעות צבעים את העסק שלכם עם הלקוחות. ניתן להוסיף צבעים בכותרת הדף, בתחתית, באמצע ולמעשה איפה שבא לכם ושנראה לכם נכון. באפשרותכם לעצב את נייר המכתבים לפי ראייתכם לדוגמא, לבחור הדפסות מכתבים עם תמונה לאורך כל הדף, ניירות עם שורות כך שיראה מכתב מאורגן יותר, לוגו החברה, ניירות מודפסים חד צדדי או דו צדדי ובהתאם לגודל שאתם רוצים. אפשר לבצע הדפסת מכתבים עם ניירות ממו או בגדלי A4 או A5, בדרך כלל אתם יכולים לתת ללקוחות מתנה בצורת פנקס דפי ממו ממותג של החברה, מה שיגרום ללקוחות לראות תמיד את השם שלכם מול עיניהם.

באיזה כמות ניתן להדפיס נייר מכתבים?

סדר צלם פונה לקהל קטן כגדול, לא משנה באיזה כמות מדובר, אנחנו נדפיס עבורכם את הכמות המומלצת בשבילכם ובמידה וזה לא יספיק, ניתן יהיה לבצע הזמנה נוספת בהמשך.

איך מדפיסים נייר מכתבים?

הדפסת נייר המכתבים מאוד פשוטה. בעזרת המערכת שלנו, אתם יכולים להיכנס ולבחור את העיצוב שאתם רוצים עם הלוגו, הטקסט או כל דבר אחר וללחוץ על שליחה. לאחר שנקבל את ההזמנה, אנחנו נוודא שכל הפרטים שאנחנו צריכים ממולאים ושאנחנו יכולים לצאת לדרך. תוך זמן קצר בהתאם להזמנות הקודמות שבתור, אנחנו נשלח אליכם את נייר המכתבים לפי הכתובת אותה סיפקתם. 

אם אין לכם לוגו בחברה ואתם צריכים עזרה בלייצר אחד חדש, בסדר צלם יש צוות של מעצבים שישמח לעזור לכם לעצב לוגו חדש עם המסר השיווקי בגודל ובצבעים הנכונים בהתאם לסוג העסק ולהדפיס זאת עבורכם באהבה.

הדפסת נייר מכתבים הדפסת דפי לוגו

הדפסת נייר מכתבים מתאימה לכל עסק, קטן או גדול, לפרי לאנסרים ובעלי מקצועות חופשיים. בעזרתם תוכלו לשמור על המיתוג ותחושת המקצועיות מול הלקוחות. אצלנו תוכלו לקבל מבחר שירותי הדפסת מכתבים. אנו מבצעים הדפסת נייר מכתבים בכל כמות, נייר מכתבים עם לוגו, נייר מכתבים בצבע מלא או נייר מכתבים בצבע אחד.  

הדפסת נייר מכתבים מעוצב 

 במהלך הפעילות העסקית אתם תזדקקו להדפסת מסמכים, כמו חשבוניות והצעות מחיר. אתם תישבו בפגישות מול לקוחות ומשקיעים ותרצו לתת להם ניירות לכתוב עליהם הערות ודברים חשובים, תערכו סדנאות והרצאות. תוכלו להשתמש בדפים לבנים, אך אם חשוב לכם המיתוג והייחודיות של העסק, אתם זקוקים לנייר מכתבים מעוצב. 

דמיינו את הסיטואציה שבה אתם מגיעים לתת הצעת מחיר בבית הלקוח. אתם תישבו עם הלקוח ותענו על שאלות. הלקוח ירצה לרשום את עיקרי הדברים לפני שיקבל את החלטתו. ישנו הבדל גדול אם תעניקו לו סתם פתק, או נייר מכתבים עם לוגו. כך הוא יקבל מסר מקצועי יותר וזה יגדיל את הסיכוי שיבחר בכם לצורך ביצוע העבודה.  
בעזרת הדפסת נייר מכתבים תוכלו לחזק את המיתוג של העסק ולשדר מראה מקצועי לשוק הלקוחות. מי שיקבל את הנייר יראה שמדובר בעסק רציני. אתם יכולים להזמין נייר מכתבים עם לוגו ולהוסיף גם פרטים חשובים כמו מספר הטלפון של העסק והסלוגן. כך הנייר תמיד יפרסם את העסק ויעניק לכם ערך מוסף. תוכלו להזמין נייר מכתבים בצבע מלא או נייר מכתבים בצבע אחד, הכל לפי הצרכים המיתוגיים של העסק.  
מהיום לא תשתמשו בדפים לבנים וחסרי ייחוד. עם הדפסת נייר מכתבים מעוצב, כל מכתב שתוציאו ללקוח וכל חשבונית ייראו מקצועיים. נייר מכתבים עם לוגו מתאים לכל סוגי העסקים ונותני השירותים – נייר מכתבים עבור עורכי דין, אדריכלים, קליניקות, קבלנים, מתווכי נדל“ן, מוסדות חינוך, מעצבי פנים, רופאי שיניים, חברות הייטק, בנקים, חברות ביטוח ועוד. בעזרת הדפסת נייר מכתבים יתחילו להתייחס אליכם ברצינות.

הדפסת נייר מכתבים בכל כמות  

 

זה לא משנה אם אתם בנק גדול, משרד עורכי דין או פרילאנסר המציע שירותים, אצלנו יש פתרון לכל סוגי הלקוחות. 

אצלנו בסדר צלם תוכלו להזמין הדפסת נייר מכתבים בכל כמות. לכל לקוח אנו מעניקים פתרון אישי העונה על הצרכים המיתוגיים שלו. אנו מבצעים הדפסת נייר מכתבים עם לוגו וכל הפרטים החשובים שהלקוח בוחר, בצבע אחד או במספר צבעים. אנו יכולים לבצע הדפס בראש הדף או בתחתית הדף ולהדפיס בכל כמות.  
אנו מציעים לכם הדפסת נייר מכתבים בגדלים שונים, דפים בודדים או פנקסים. והכל במסגרת שירות מהיר, איכותי וזול. אנו תומכים בכם גם בשירותים נוספים כמו הדפסת דפי ממו, הדפסת מעטפות ממותגות ומבחר פתרונות עבור העסק. 

להזמנה אונליין
של מוצרים מודפסים

לקבלת הצעת מחיר
למוצרי דפוס

אודות דפוס סדר צלם

סדר צלם הינו בית דפוס הממוקם בתל אביב ובין הותיקים בישראל, שהוקם בשנת 1961 ומאז מספק שירותי דפוס לאלפי לקוחות מרוצים. השם סדר צלם יכול להישמע קצת מוזר ולא מובן במיוחד לצעירים, אולם הוותיקים שבנינו יודעים שמקור השם מגיע מהמילה "סדר" שמתארת הליך הכנה לדפוס של פעם.

סדר צלם מה זה?

עוד לפני שהיו מדפסות, ייצרו מכונה בשם סדר צלם, השם הלועזי VARITYPER שמחירה היה אז עשרות אלפי דולרים, המכונה שימשה כמו המדפסות של היום, רק שבצורה הרבה יותר מסורבלת קשה ויקרה, שיודעת לפענח את החורים שהיו על גבי הסרט, ולהפוך אותם לטקסט, החורים למעשה הם סימני הדפוס שהוקלדו, סימנים שנראים כמו כתב ברייל על סרט בצבע צהוב, עיגולים במגוון גדלים ומרחקים, ואז הופכת את הסימנים לחומר מודפס על גבי ברומייד, ברומייד הוא סוג של נייר צילום שעליו היה מודפס הטקסט ואת הטקסט הזה היו ממוקמים על גבי הנייר שרוצים להדפיס

עבודה בבית דפוס

המלצות

יתרונות

שירות

אנו מעניקים ייעוץ והכוונה לכל העבודות, מלווים את הלקוחות בכל שלב של העבודה, תוך פיקוח קפדני על איכות המוצר

זמני אספקה

ביצוע מהיר ואיכותי ללא פשרות, פתרונות בזמן אמת, ומשלוחים לכל הארץ עד בית הלקוח.

מחיר

שואפים למצויינות באיכות המוצר ללא פשרות על חשבון המחיר, אצלנו המחירים אטרקטיביים ותחרותיים.

One stop shop

דפוס סדר צלם מעניקים מטריה רחבה של מוצרי דפוס, כמו כן הדפסות על מוצרים קשיחים וכל מוצרי הפירסום בצבע מלא

דילוג לתוכן