הדפסת אריזות

אצלנו בסְדָר צַלָם, אנו מציעים מגוון רחב של אפשרויות ושל אריזות למוצרים בגדלים שונים, למטרות שונות. מאריזות עטיפה למוצרים ועד למוצרי קרטון כגון מיכלי פופקורן או קופסאות דקורטיביות. יחד עם הצוות הגרפי המנוסה שלנו, תוכלו לתכנן את האריזה לפרטי פרטים ולעצב אריזה מקורית ומרשימה, לכל מטרה.

אריזה ממותגת 3

עיצוב אישי על אריזות בכל כמות ותקציב

אנו מאפשרים הדפסת אריזות בכל כמות שהיא, בהתאם לרצון הלקוח והתקציב. ניתן להדפיס גם אריזה בעיצוב אישי למתנה ולהפתיע חבר או קרוב משפחה עם אריזה שעליה מתנוססת תמונתו. אפשר לחלק במהלך אירוע מזכרת עטופה באריזה בעיצוב אישי (כמו מזכרת תודה מחתונה למשל). לכל מטרה שתרצו, נעזור לכם בתכנון והדפסת האריזות בצורה המקצועית ביותר.

מהם היתרונות בהדפסת אריזות?

אריזות למוצרים יכולות לעזור ולקדם את העסק שלכם, באמצעות פרסום על האריזה. אפשר לפרסם לוגו או אפילו מסר פרסומי על גבי האריזה ולהגיע לקהל גדול בזמן קצר ביותר. אם אתם מחלקים מוצר כלשהו לקידום העסק שלכם, הסיכוי שייחרט בתודעת הלקוחות גדול יותר אם המוצר יהיה ארוז באריזה מושכת, מעניינת וייחודית, שעליה מודפס שם בית העסק, הלוגו, ומסר פרסומי.

הדפסת אריזות לעסק שלכם היא החלטה נכונה

על פי מחקרים בני אדם צופים במודע ולא במודע בכ 5000 פרסומות ביום. לכן, הערך השיווקי של הדפסה על אריזות הינו הכרחי להגדלת החשפיה של העסק והכנסת העסק למודעות הציבור ולכן חשוב להגדיש זמן וחשיבה לעיצוב אריזה.

הדפסה על אריזות צריכה להעביר את המסר שאתם מעוניינים לשווק. לדוגמא הרעיון של העסק, מטרתו, השירות הייחודי שלו ועוד. על מנת לעצב קרטונים כאלו או כל אריזה אחרת, יש לעשות זאת עם דפוס שמספק שירותי עיצוב מקצועיים שיודע להעביר מסרים בצורה שיווקית על אריזה.

מעוניינים לייצר אריזות קרטון מושלמות, אנו מספקים הדפסה על אריזות קרטון בכל גודל, ייחודיות שישווקו את העסק שלכם בצורה אפקטיבית? אחרי 50 שנה, אנחנו יודעים כיצד לעצב ולהדפיס על קרטון או נייר בצורה שיווקית טובה בהתאם לגודל ולכמות שאתם צריכים. 

כשאנחנו מעצבים ומדפיסים מוצרים לצורך שיווקי, אנחנו מוודאים שאנחנו מבינים את המסר שהלקוח רוצה להעביר לקהל לקוחותיו וכלל הלקוחות הפוטנציאלים שיראו את האריזה, חשוב לדעת שקופסאות ממותגות לעסק, מקדמות את המוצר בצורה גבוהה.

כיצד מתבצע הליך הדפסת אריזות?

ראשית אנחנו נבחן את המוצר, ונמדוד את הגודל, לאחר מכן אנחנו נחשוב על העיצוב המתאים ביותר עבורו ונדפיס אחד לדוגמא. לאחר אישורכם, אנחנו נדפיס את שאר הכמות. ניתן להדפיס בכל כמות אפשרית החל ממספר בודד ועד לאלפי אריזות. 

באתרינו, תוכלו לראות דוגמאות להדפסות על אריזות שעשינו ולהעלות קובץ עיצוב מוכן או לתת לנו להדפיס עבורכם את האריזות. לאחר שתמלאו את הפרטים כמו מידות, כמות וכדומה, תבצעו את ההזמנה אונליין במערכת ההזמנות שלנו, אנחנו נחזור אליכם עם הצעת מחיר מתאימה. 

כמה זמן לוקח להדפיס על אריזות?

לאחר שליחת ההזמנה אלינו, אנחנו נתקשר אליכם על מנת לסגור את המחיר והפרטים הקטנים. נקשיב ונוודא שאנחנו מבינים את הציפיות שלכם והדרישות שלכם. לאחר מכן, אנחנו נתכנן את העיצוב ונשלח לכם דוגמא (במידה ולא העלתם קובץ משלכם). ולבסוף, אנחנו ניצא להדפסה. לאחר מכן אנחנו נשלח אליכם את ההזמנה עד הבית וההזמנה תגיע תוך כמה ימים בלבד. כמובן שבהתאם לאזורכם, המשלוח טיפה עלול להתעכב אבל כל ההדפסה והתהליך הוא דיי מהר.

שאלות התלבטויות? אנחנו נשמח לעמוד לשירותכם ולתת לכם את השירות והמחיר הכי טובים שיש.

הדפסת קופסאות ממותגות

אצלנו תוכלו למצוא פתרונות של הדפסת קופאות אומרים אל תסתכל בקנקן אלא במה שבתוכו. נכון ככל שיהיה הפתגם הזה, בשיווק זה ממש לא כך. מארזי המוצר הן תכלית הכל, הן מה שמסייע לכם למכור ולהציג תדמית מקצועית. לכן עליכם להשקיע בהדפסת קופסאות ממותגות עבור העסק.  בית הדפוס סדר צלם נותן מענה להדפסת אריזות בכל כמות וגודל, בכל סוג וסגנון. אנו מעניקים לכם שירותי הדפסת אריזות קרטון, קופסה עם דופלקס, קופסה ממותגת וקופסה לכל מטרה.  

הדפסת אריזות ממותגות 

קרטונים ממותגים משפרים את כל הנראות של המוצר שלכם בנקודות המכירה וכאשר הצרכן מקבל את המוצר לביתו. הם משדרים מראה מקצועי ומסייעים להעביר את המסרים השיווקיים והמיתוגיים של המוצר, ובכך מבדלים אתכם מהמתחרים . 

מארז המותג הוא הדבר הראשון שהצרכן רואה ולכן לקופסא ממותגת ישנה השפעה גדולה על ההחלטות הצרכניות. באמצעות הדפסת אריזות קרטון אתם יכולים לשפר המכירות שלכם בצורה משמעותית.  


כאשר הצרכן רואה קופסא ממותגת ויפה הוא מסיק שבתוכו ישנו מוצר טוב ואיכותי. 

כאשר המארז שלכם אינו תואם לרמה הגבוהה של המוצר שבתוכו, הדבר פוגע בסיכוי הקנייה. לעומת זאת כאשר ישנו מארז איכותי, הצרכן באופן טבעי נוטה להעריך יותר את המוצר לתפוס אותו כמוצר יוקרתי. 

לכן אתם חייבים להשתמש בקרטונים ממותגים.  


כאשר לעסק שלכם ישנה קופסא ממותגת מתייחסים אליו ברצינות. גם כאשר מדובר בעסק חדש, אל תשאירו את המיתוג לעתיד. כבר עכשיו עליכם להזמין קרטונים ממותגים ולהראות שאתם רציניים. זהו הכלי שיסייע לכם לגדול ולהצליח.

  הדפסת אריזות קרטון 

 לכל עסק ישנם צרכים שונים, ובהתאם לכך הוא זקוק להדפסת קופסאות ממותגות בהתאמה אישית. אלו יכולות להיות קופסאות למוצרי מזון ומאפה, קופסאות לאביזרי אופנה, קופסאות לילדים, קופסאות למוצרי קוסמטיקה, קופסאות למתנות ואפילו אריזות שי לעובדים. 

מכיוון שלכל לקוח ישנן מטרות אחרות, קופסאות ממותגות נבדלות אחת מהשנייה. הן יכולות להיות בגדלים שונים, מסוגים שונים של קרטון, בעלות גדלים שונים, צורות פתיחה שונות, קופסא עם דופלקס וכמובן הדפסים וצבעים שונים.  


אצלנו תוכלו לקבל פתרון של הדפסת קופסאות ממותגות העונות על כך צורך ולכל מטרה. אנו מבצעים הדפסת קופסאות בכל כמות וגודל ויכולים לתת פתרון לכולם. מאנשים פרטיים אשר רוצים לבנות מתנה מיוחדת לאדם מיוחד, דרך עסקים המחפשים אריזות לשיווק מוצריהן, ועד חברות וארגוני עובדים הרוצים להכין אריזות שי ומתנות לעובדים. לנו יש פתרון של קרטונים ממותגים לכל אחד.  


הסביבה העסקית מלאה בתחרות, ולכן עליכם תמיד להשקיע ולמצוא את כל האמצעים בעזרתם תוכלו לבלוט מעל התחרות. את האמצעים שיסייעו לכם להיראות בנקודות המכירה, באתרי האינטרנט ובכל מקום אחר. 

אתם חייבים קרטונים ממותגים המשדרים מראה מקצועי, ומעידים על המוצר שנמצא בפנים ועל החברה שעומדת מאחוריו. אנו נסייע לכם לעשות זאת בדרך הקלה ביותר, וגם הזולה ביותר.  

להזמנה אונליין
של מוצרים מודפסים

לקבלת הצעת מחיר
למוצרי דפוס

בעולם העסקים התחרותי של היום, חיוני ליצור תדמית מותג ייחודית ובלתי נשכחת כדי לבלוט מהקהל. אחת הדרכים היעילה לעשות זאת היא באמצעות אריזות ממותגות. אריזה מותאמת אישית לא רק משפרת את המשיכה האסתטית של המוצר אלא גם מחזקת את הכרת המותג ואת נאמנות הלקוחות.

נבחן את היתרונות של הדפסת אריזות ממותגות לעסקים. זיהוי מותג: אריזות ממותגות עוזרות להגביר את הכרת המותג. על ידי הוספת הלוגו, הצבעים והמסר של החברה שלך לאריזה, תוכל ליצור רושם מתמשך על הלקוחות. בכל פעם שמישהו רואה את האריזה הממותגת שלך, הוא נזכר בעסק שלך, מה שיכול לעזור להגביר את המודעות וההיזכרות למותג. 

בידול: אריזה מותאמת אישית עוזרת לבדל את המוצרים שלך מהמתחרים. זה מספק זהות ייחודית למוצרים שלך ומבדיל אותם מהצעות דומות בשוק. זה יכול לעזור למשוך לקוחות חדשים ולשמור על לקוחות קיימים.

תדמית מקצועית: אריזות ממותגות מספקות תדמית מקצועית לעסק שלך. 

זה מראה שהחברה שלך שמה לב לפרטים ומעריכה איכות. זה יכול לעזור לבנות אמון ואמינות עם הלקוחות. כלי שיווקי: אריזות ממותגות משמשות ככלי שיווקי. זה יכול לשמש לקידום מוצרים חדשים, הצעות והנחות. 

על ידי הוספת הודעות קידום מכירות או קודי QR, עסקים יכולים ליצור קשר עם לקוחות ולהגדיל את המכירות. התאמה אישית: ניתן להתאים אריזות ממותגות כדי לענות על הצרכים הספציפיים שלך. אתה יכול לבחור את הגודל, הצורה, החומר והעיצוב המתאימים לעסק שלך. 

זה עוזר ליצור מוצר ייחודי הבולט מהמתחרים. ידידותית לסביבה: ניתן לייצר אריזות ממותגות מחומרים ידידותיים לסביבה, כגון נייר ממוחזר ופלסטיק מתכלה. זה עוזר להפחית את טביעת הרגל הפחמנית של החברה שלך ומראה שאכפת לך מהסביבה. 

חסכוני: אריזות ממותגות יכולות להיות דרך חסכונית לשווק את המוצרים שלך. עלות הדפסת אריזות ממותגות עשויה להתאזן על ידי הגידול במכירות ובנאמנות הלקוחות שהיא מייצרת. 

בנוסף ליתרונות אלו, אריזות ממותגות יכולות גם לסייע בשיפור חווית הלקוח. זה נותן ערך מוסף למוצר ויוצר תחושת התרגשות וציפייה בפתיחת האריזה. סיכום אריזות ממותגות הן דרך יעילה להגביר את הכרת המותג, לבדל מוצרים ולהעצים את חווית הלקוח. 

אריזה בהתאמה אישית מספקת זהות ייחודית למוצרים שלך ומבדלת אותם מהמתחרים. זה גם עוזר ליצור תדמית מקצועית לעסק שלך ומשמש ככלי שיווקי. על ידי בחירת חומרים ידידותיים לסביבה, עסקים יכולים להראות שאכפת להם מהסביבה. אריזות ממותגות הן השקעה משתלמת שיכולה לייצר יתרונות ארוכי טווח לעסק שלך.

אודות דפוס סדר צלם

סדר צלם הינו בית דפוס הממוקם בתל אביב ובין הותיקים בישראל, שהוקם בשנת 1961 ומאז מספק שירותי דפוס לאלפי לקוחות מרוצים. השם סדר צלם יכול להישמע קצת מוזר ולא מובן במיוחד לצעירים, אולם הוותיקים שבנינו יודעים שמקור השם מגיע מהמילה "סדר" שמתארת הליך הכנה לדפוס של פעם.

סדר צלם מה זה?

עוד לפני שהיו מדפסות, ייצרו מכונה בשם סדר צלם, השם הלועזי VARITYPER שמחירה היה אז עשרות אלפי דולרים, המכונה שימשה כמו המדפסות של היום, רק שבצורה הרבה יותר מסורבלת קשה ויקרה, שיודעת לפענח את החורים שהיו על גבי הסרט, ולהפוך אותם לטקסט, החורים למעשה הם סימני הדפוס שהוקלדו, סימנים שנראים כמו כתב ברייל על סרט בצבע צהוב, עיגולים במגוון גדלים ומרחקים, ואז הופכת את הסימנים לחומר מודפס על גבי ברומייד, ברומייד הוא סוג של נייר צילום שעליו היה מודפס הטקסט ואת הטקסט הזה היו ממוקמים על גבי הנייר שרוצים להדפיס

עבודה בבית דפוס

המלצות

יתרונות

שירות

אנו מעניקים ייעוץ והכוונה לכל העבודות, מלווים את הלקוחות בכל שלב של העבודה, תוך פיקוח קפדני על איכות המוצר

זמני אספקה

ביצוע מהיר ואיכותי ללא פשרות, פתרונות בזמן אמת, ומשלוחים לכל הארץ עד בית הלקוח.

מחיר

שואפים למצויינות באיכות המוצר ללא פשרות על חשבון המחיר, אצלנו המחירים אטרקטיביים ותחרותיים.

One stop shop

דפוס סדר צלם מעניקים מטריה רחבה של מוצרי דפוס, כמו כן הדפסות על מוצרים קשיחים וכל מוצרי הפירסום בצבע מלא

דילוג לתוכן