הדפסת אריזות

אצלנו בסְדָר צַלָם, אנו מציעים מגוון רחב של אפשרויות ושל אריזות למוצרים בגדלים שונים, למטרות שונות. מאריזות עטיפה למוצרים ועד למוצרי קרטון כגון מיכלי פופקורן או קופסאות דקורטיביות. יחד עם הצוות הגרפי המנוסה שלנו, תוכלו לתכנן את האריזה לפרטי פרטים ולעצב אריזה מקורית ומרשימה, לכל מטרה.

עיצוב אישי על אריזות בכל כמות ותקציב

אנו מאפשרים הדפסת אריזות בכל כמות שהיא, בהתאם לרצון הלקוח והתקציב. ניתן להדפיס גם אריזה בעיצוב אישי למתנה ולהפתיע חבר או קרוב משפחה עם אריזה שעליה מתנוססת תמונתו. אפשר לחלק במהלך אירוע מזכרת עטופה באריזה בעיצוב אישי (כמו מזכרת תודה מחתונה למשל). לכל מטרה שתרצו, נעזור לכם בתכנון והדפסת האריזות בצורה המקצועית ביותר.

מהם היתרונות בהדפסת אריזות?

אריזות למוצרים יכולות לעזור ולקדם את העסק שלכם, באמצעות פרסום על האריזה. אפשר לפרסם לוגו או אפילו מסר פרסומי על גבי האריזה ולהגיע לקהל גדול בזמן קצר ביותר. אם אתם מחלקים מוצר כלשהו לקידום העסק שלכם, הסיכוי שייחרט בתודעת הלקוחות גדול יותר אם המוצר יהיה ארוז באריזה מושכת, מעניינת וייחודית, שעליה מודפס שם בית העסק, הלוגו, ומסר פרסומי.

הדפסת אריזות לעסק שלכם היא החלטה נכונה

על פי מחקרים בני אדם צופים במודע ולא במודע בכ5000 פרסומות ביום. לכן, הערך השיווקי של הדפסה על אריזות הינו הכרחי להגדלת החשפיה של העסק והכנסת העסק למודעות הציבור ולכן חשוב להגדיש זמן וחשיבה לעיצוב אריזה.

הדפסה על אריזות צריכה להעביר את המסר שאתם מעוניינים לשווק. לדוגמא הרעיון של העסק, מטרתו, השירות הייחודי שלו ועוד. על מנת לעצב קרטונים כאלו או כל אריזה אחרת, יש לעשות זאת עם דפוס שמספק שירותי עיצוב מקצועיים שיודע להעביר מסרים בצורה שיווקית על אריזה.

מעוניינים לייצר אריזות קרטון מושלמות, ייחודיות שישווקו את העסק שלכם בצורה אפקטיבית? אחרי 50 שנה, אנחנו יודעים כיצד לעצב ולהדפיס על קרטון או נייר בצורה שיווקית טובה בהתאם לגודל ולכמות שאתם צריכים. כשאנחנו מעצבים ומדפיסים מוצרים לצורך שיווקי, אנחנו מוודאים שאנחנו מבינים את המסר שהלקוח רוצה להעביר לקהל לקוחותיו וכלל הלקוחות הפוטנציאלים שיראו את האריזה.

כיצד מתבצע הליך הדפסת אריזות?

ראשית אנחנו נבחן את המוצר, ונמדוד את הגודל, לאחר מכן אנחנו נחשוב על העיצוב המתאים ביותר עבורו ונדפיס אחד לדוגמא. לאחר אישורכם, אנחנו נדפיס את שאר הכמות. ניתן להדפיס בכל כמות אפשרית החל ממספר בודד ועד לאלפי אריזות. באתרינו, תוכלו לראות דוגמאות להדפסות על אריזות שעשינו ולהעלות קובץ עיצוב מוכן או לתת לנו להדפיס עבורכם את האריזות. לאחר שתמלאו את הפרטים כמו מידות, כמות וכדומה, תבצעו את ההזמנה אונליין במערכת ההזמנות שלנו, אנחנו נחזור אליכם עם הצעת מחיר מתאימה. 

כמה זמן לוקח להדפיס על אריזות?

לאחר שליחת ההזמנה אלינו, אנחנו נתקשר אליכם על מנת לסגור את המחיר והפרטים הקטנים. נקשיב ונוודא שאנחנו מבינים את הציפיות שלכם והדרישות שלכם. לאחר מכן, אנחנו נתכנן את העיצוב ונשלח לכם דוגמא (במידה ולא העלתם קובץ משלכם). ולבסוף, אנחנו ניצא להדפסה. לאחר מכן אנחנו נשלח אליכם את ההזמנה עד הבית וההזמנה תגיע תוך כמה ימים בלבד. כמובן שבהתאם לאזורכם, המשלוח טיפה עלול להתעכב אבל כל ההדפסה והתהליך הוא דיי מהר.

שאלות התלבטויות? אנחנו נשמח לעמוד לשירותכם ולתת לכם את השירות והמחיר הכי טובים שיש.

להזמנה אונליין
של מוצרים מודפסים

לקבלת הצעת מחיר
למוצרי דפוס

אודות דפוס סדר צלם

סדר צלם הינו בית דפוס הממוקם בתל אביב ובין הותיקים בישראל, שהוקם בשנת 1961 ומאז מספק שירותי דפוס לאלפי לקוחות מרוצים. השם סדר צלם יכול להישמע קצת מוזר ולא מובן במיוחד לצעירים, אולם הוותיקים שבנינו יודעים שמקור השם מגיע מהמילה "סדר" שמתארת הליך הכנה לדפוס של פעם.

סדר צלם מה זה?

עוד לפני שהיו מדפסות, ייצרו מכונה בשם סדר צלם, השם הלועזי VARITYPER שמחירה היה אז עשרות אלפי דולרים, המכונה שימשה כמו המדפסות של היום, רק שבצורה הרבה יותר מסורבלת קשה ויקרה, שיודעת לפענח את החורים שהיו על גבי הסרט, ולהפוך אותם לטקסט, החורים למעשה הם סימני הדפוס שהוקלדו, סימנים שנראים כמו כתב ברייל על סרט בצבע צהוב, עיגולים במגוון גדלים ומרחקים, ואז הופכת את הסימנים לחומר מודפס על גבי ברומייד, ברומייד הוא סוג של נייר צילום שעליו היה מודפס הטקסט ואת הטקסט הזה היו ממוקמים על גבי הנייר שרוצים להדפיס

עבודה בבית דפוס

המלצות

יתרונות

שירות

אנו מעניקים ייעוץ והכוונה לכל העבודות, מלווים את הלקוחות בכל שלב של העבודה, תוך פיקוח קפדני על איכות המוצר

זמני אספקה

ביצוע מהיר ואיכותי ללא פשרות, פתרונות בזמן אמת, ומשלוחים לכל הארץ עד בית הלקוח.

מחיר

שואפים למצויינות באיכות המוצר ללא פשרות על חשבון המחיר, אצלנו המחירים אטרקטיביים ותחרותיים.

One stop shop

דפוס סדר צלם מעניקים מטריה רחבה של מוצרי דפוס, כמו כן הדפסות על מוצרים קשיחים וכל מוצרי הפירסום בצבע מלא