הדפסת לוחות שנה

את לוחות השנה המעוצבים אישית רובנו מכירים דרך חברות הביטוח, אשר היו נוהגות לחלק או לשלוח בדואר כמתנה ללקוחות בכל תחילת שנה. בתי עסק רבים עדיין נוהגים מידי שנה להדפיס לוח שנה מעוצב בהתאם לרוח העסק, בין אם לצרכי העובדים או כמתנה ללקוחותיהם. סדר צלם מספק הדפסת לוחות שנה בגדלים וסגנונות שונים בהתאם ללקוח.

הדפסת לוחות שנה

כיום, מעגל הלקוחות שמזמינים הדפסת לוחות שנה אישיים גדלה משמעותית. זוהי כבר לא נחלתם של בתי עסק גדולים בלבד: מחירי הדפוס ירדו, העיצוב האישי הפך קל מתמיד, וכיום ניתן להדפיס בכמויות קטנות של יחידות בודדות בעלות נוחה. כך החלו להדפיס לוחות שנה מעוצבים אישית גם גני ילדים או בתי ספר כמתנה לילדים, מוסדות שונים, בתי עסק קטנים וגם לקוחות פרטיים שרוצים לציין אירוע משפחתי ולהזמין לוחות שנה.

לוח שנה בעיצוב אישי על פי טעמכם

בין אם אתם אוהבים את העיצוב הקלאסי על נייר איכותי בגודל A4 או A3, ובין אם תעדיפו לוח שנה משולש אשר עומד על שולחן – כיום ניתן לעצב כמעט כל לוח שנה כפרי דמיונכם. תוכלו להוסיף תמונות שלכם או של אהובכם, תמונות אווירה על פי נושאים, לעצב לוח שנה עברי או לועזי, לבחור את פלטת הצבעים, ואפילו את חומר הגלם ממנו מודפס לוח השנה שלכם.

ניתן להעביר את מלאכת העיצוב למעצב מקצועי (בתמורת תשלום נוסף) יחד עם זאת רוב האנשים מחפשים משהו פשוט יותר להכנה, משהו שיוכלו להכין לבד באופן אישי וייחודי, ולחסוך את ההוצאה הנוספת על מעצבים כאשר אין באמת צורך בהדפסת לוחות שנה לצרכים מסחריים או עסקיים.

הדפסת לוחות שנה שולחניים

לוחות שנה עם הלוגו של החברה הינם מתנה נפלאה והזדמנות לשווק את העסק מבלי לעשות הרבה. בעזרת המסר השיווקי ומגוון העיצובים וצבעים הנוספים, איכות הלוחות השנה לקוחותיכם ועובדיכם יהיו מרוצים וישמחו להשתמש בו לקביעת פגישות, תזכורות ועוד. כאשר הלוח שנה מוצג על השולחן, למעשה הוא יותר מזמין לשימוש והחשיפה אליו ואל החברה שלכם תגדל בעקבות כך. בין אם אתם משרד קטן ואותנטי ובין אם אתם חברה גדולה אשר רוצה לפנק את עובדיה ולקוחותיה בלוחות שנה שולחניים. סדר צלם יוכל להדפיס זאת עבורכם במחיר אטרקטיבי ולייעץ לכם עבור ההדפסת לוח השנה שולחני המתאימה ביותר עבורכם. השירות שלנו ניתן בצורה מיטבית בין אם אתם מעונייים להדפיס 10 יחידת ובין אם אתם מעוניינים להדפיס 1000 יחידות

הדפסת לוחות שנה מבלי לצאת מהבית

דפוס “סדר צלם” מקל עליכם. אם תרצו לעצב את לוח השנה לבדכם, מהמחשב הביתי או הנייד, כל מה שאתם צריכים הוא לבחור את התמונות שתרצו לעשות בהם שימוש בלוח השנה ולשלוח לנו, אנחנו כבר נדע מה לעשות מכאן.

באמצעות תוכנה אינטרנט ייעודית לעיצוב לקראת דפוס, תוכלו לבחור בין שני גדלים סטנדרטיים של לוחות שנה (A4 או A3), ואת העיצוב הבסיסי שתרצו בו מבין מבחר אפשרויות. לאחר מכן, תוכלו להזין את התמונות והמלל שתרצו בכל עמוד ועמוד של לוח השנה, לראות דוגמת הדפסת לוחות שנה וירטואלית בסוף העיצוב, ולבסוף גם לשלוח הכול אל בית הדפוס בלחיצת עכבר קטנה. לא צריך להדפיס כמות גדולה של עותקים, תוכלו לבחור אפילו יחידות בודדות – וכל זאת בעלות נוחה לכל כיס.

 

להזמנה אונליין
של מוצרים מודפסים

לקבלת הצעת מחיר
למוצרי דפוס

אודות דפוס סדר צלם

סדר צלם הינו בית דפוס הממוקם בתל אביב ובין הותיקים בישראל, שהוקם בשנת 1961 ומאז מספק שירותי דפוס לאלפי לקוחות מרוצים. השם סדר צלם יכול להישמע קצת מוזר ולא מובן במיוחד לצעירים, אולם הוותיקים שבנינו יודעים שמקור השם מגיע מהמילה "סדר" שמתארת הליך הכנה לדפוס של פעם.

סדר צלם מה זה?

עוד לפני שהיו מדפסות, ייצרו מכונה בשם סדר צלם, השם הלועזי VARITYPER שמחירה היה אז עשרות אלפי דולרים, המכונה שימשה כמו המדפסות של היום, רק שבצורה הרבה יותר מסורבלת קשה ויקרה, שיודעת לפענח את החורים שהיו על גבי הסרט, ולהפוך אותם לטקסט, החורים למעשה הם סימני הדפוס שהוקלדו, סימנים שנראים כמו כתב ברייל על סרט בצבע צהוב, עיגולים במגוון גדלים ומרחקים, ואז הופכת את הסימנים לחומר מודפס על גבי ברומייד, ברומייד הוא סוג של נייר צילום שעליו היה מודפס הטקסט ואת הטקסט הזה היו ממוקמים על גבי הנייר שרוצים להדפיס

עבודה בבית דפוס

המלצות

יתרונות

שירות

אנו מעניקים ייעוץ והכוונה לכל העבודות, מלווים את הלקוחות בכל שלב של העבודה, תוך פיקוח קפדני על איכות המוצר

זמני אספקה

ביצוע מהיר ואיכותי ללא פשרות, פתרונות בזמן אמת, ומשלוחים לכל הארץ עד בית הלקוח.

מחיר

שואפים למצויינות באיכות המוצר ללא פשרות על חשבון המחיר, אצלנו המחירים אטרקטיביים ותחרותיים.

One stop shop

דפוס סדר צלם מעניקים מטריה רחבה של מוצרי דפוס, כמו כן הדפסות על מוצרים קשיחים וכל מוצרי הפירסום בצבע מלא