הדפסת מעטפות

אם אתם מעוניינים בהדפסת מעטפות לעסק בדגש על עבודה טובה ומהירה במחיר תחרותי, הגעתם למקום הנכון! אצלנו בסְדָר צַלָם ניתן להדפיס מעטפות החל מ 99 ש"ח בלבד ל 100 מעטפות. הדפסת מעטפות לבית העסק הינה שירות פופולרי בקרב בתי דפוס ואנחנו עושים את זה כבר למעלה מ 50 שנה! 

הדפסת מעטפות בהתאמה אישית

המעטפות נמצאות בשימוש כל בית עסק או חברה, והן משמשות לשליחת חשבוניות, משלוח צ'קים בדואר, חומר שיווקי, הסכמים ועוד. המעטפה היא הדבר הראשון שהלקוח רואה, ולכן כדאי תייצג את החברה בצורה שיווקית ראויה. כאשר מדפיסים מעטפות, כדאי להדפיס מעטפה אשר תתאים לסוג המסמכים שעתידים לשלוח בה, לרבות אם נשלחים בה מסמכים (כמו צ'קים) שכתובת היעד מודפסת כבר על המסמך.

הדפסת מעטפות אונליין

בכדי להקל עליכם, אנו מאפשרים לכם להזמין הדפסת מעטפות אונליין, כך שאתם יכולים לעצב אונליין באתר את המעטפות, לבחור את הכמות ואת הצבע ולהזמין בלחיצת כפתור. 

חשוב לדעת שמעטפה מודפסת בצבע אחד, לדוגמא צבע שחור, מחירה יהיה זול משמעותית ממעטפה שמודפסת בצבע מלא, צריך גם לדעת שככל שמדפיסים כמות גדולה יותר של מעטפות המחיר ליחידה יהיה זול יותר.

אם יש היסוסים או שאלות, לפני שליחת ההזמנה, אתם מוזמנים לדבר איתנו באמצעות דף { צור קשר }ונשמח לעזור לכם בבחירת הפתרון המתאים ביותר עבורכם במחיר תחרותי. במקרים דחופים, ניתן להזמין שירותי הדפסת מעטפות ולקבל את המשלוח מהיום להיום בתיאום מראש. באתר, תוכלו לעיין בין מגוון העיצובים הרחב שלנו ולבחור את עיצוב המעטפה שיתאים לבית העסק שלכם. לאחר בחירת העיצוב, תוכלו לבחור את פרטי שם העסק ולראות כיצד זה יראה לפני ההדפסה. מערכת ההזמנות האונליין ועיצוב המעטפות, יחסכו לכם זמן רב בהכנת העיצוב הנכון והמתאים עבורכם.

להדפסת המעטפות ולעיצובן אונליין דרך עורך העיצוב שלנו היכנסו » 

מעטפות בכל הגדלים!

אנו מדפיסים מעטפות בכל הגדלים ומכל הסוגים. לדוגמא מעטפות מודפסות בגודל 11*23 ס"מ, הם מעטפות סטנדרטיות שאפשר לקבל במגוון צבעים, כמו כן אפשר לקבל מעטפות מודפסות כולל חלון במידה הזו, ישנם גם מעטפות מודפסות בגודל 18*25 ס"מ, שהם סטנדרט אחרי המעטפות של ה11*23, אם אתם מעוניינים להדפיס מעטפות בגודל או סוג שלא נמצאים באתר ההזמנות, אתם מוזמנים ליצור איתנו קשר ונשמח לעמוד לשרותכם ולהמליץ לכם על הפתרון האפשריים בהתאם לצרכים שלכם. אם מדובר בהדפסת מעטפות במידות סטנדרטיות, תוכלו לעשות זאת בקלות דרך אתר ההזמנות אונליין שלנו, שם תוכלו לבחור את העיצוב והטקסט שאתם מעוניינים שיהיו כתובים על המעטפה, הצבע הרצוי ולבצע את ההזמנה. איו לכם עיצוב מוכן למעטפות – אין בעיה! הכנסו כבר סגנונות עיצוב מוכנים מראש שיעזרו על ביצוע התהליך במהירות וחסכון בכסף. מעדיפים להזמין טלפונית? צוות סדר צלם עומד לשרתוכם בטלפון בכל שאלה או הבהרה שתתעורר.

על מה כדאי לשים דגש בעת הדפסת מעטפות?

במעטפות ניתן להכניס דפי A4, קבלות, חשבוניות שקים ועוד שלל פרטים אשר אתם מעוניינים לשלוח במעטפה. כאשר אתם שולחים את המעטפה, אפשרי ואף רצוי, לעצב באופן מקצועי את המעטפה ולמתג את העסק שלכם ובכך להעלות את מודעות העסק. מכיוון שהמעטפה היא הדבר הראשון שהלקוח רואה או כל אדם אשר אמור לקבל את המעטפה, רצוי להשקיע בעיצוב של המעטפה ולהוסיף מעט יותר אלמנטים מעבר ללוגו החברה. כדאי להוסיף פרטים חיוניים כמו כתובת החברה, טלפונים ואפילו כתובת דוא”ל. צריכים עזרה בעיצוב? נשמח לעזור לכם בבחירת העיצוב, גודל המעטפה והתאמת הצבעים, ולהעניק לכם שירות מקצועי והדפסה איכותית ללא פשרות.

 

הדפסת מעטפות   

הדפסת מעטפות מאפשרת לארגון שלכם ליהנות ממעטפות בעלות מראה מקצועי וממותג לצורך כל התקשרות שלכם מול קהל המטרה. בין אם אתם שולחים חומר פרסומי בדואר, חשבונות או מעניקים ללקוח הצעת מחיר בנקודת המכירה – הכניסו את המסמך אל תוך מעטפה ממותגת ותיהנו מרושם של עסק רציני ומקצועי. כך כולם מתנהלים היום.  
אצלנו תוכלו לקבל שירותי הדפסת מעטפות ממותגות, הדפסת מעטפות בכל כמות ובכל מחיר. אתם יכולים הזמין הדפסת מעטפות עם לוגו ובגדלים שונים. אצלנו תמצאו מעטפות גודל 11*23 ס“מ, מעטפות גודל 18*25 ס“מ וגם גדלים אחרים בהזמנה אישית.  

 

מעטפות ממותגות הדפסה על מעטפות  

כאשר העסק שלכם משתמש במעטפות, אתם רוצים להעניק להן ייחוד. אתם רוצים שהמעטפות יזוהו עם העסק וישדרו לא רק מראה מקצועי, אלא גם את המסרים השיווקים של העסק – כמו הלוגו, צבעי המותג והסלוגן. בדיוק בגלל זה אתם זקוקים לשירותי הדפסת מעטפות ממותגות.  
באמצעות הדפסת מעטפות עם לוגו מקבלי המעטפה מייד יזהו את העסק ויתייחסו לדבר הדואר ברצינות הראויה. המותג יכנס להם לתודה בצורה טובה יותר והם ידעו שמולם עומד עסק רציני ומאורגן.  
הדפסת מעטפות מתאימה לכל סוגי העסקים והארגונים. מעסקים קטנים, אתרי אינטרנט ועד תאגידים גדולים וחברות ממשלתיות.  

 

הדפסת מעטפות בכל כמות ובכל גודל  

אצלנו תוכלו לקבל שירותי הדפסת מעטפות ממותגות בצורה הטובה ביותר. אנו מבצעים הדפסת מעטפות ממותגות בכל כמות. כך אנו מעניקים פתרון המתאים לכל סוגי העסקים. מהעסק הקטן הזקוק לכמה עשרות מעטפות ועד העסקים הגדולים הנזקקים למשלוח של אלפי מעטפות.  
ניתן להזמין את המעטפות בכל גודל. הגדלים הסטנדרטים הם מעטפות גודל 11*23 ס“מ ומעטפות גודל 18*25 ס“מ, אך ניתן גם להזמין מעטפות בגדלים אחרים, עם חלון או בלי חלון. כך תוכלו לקבל מענה למשלוח דברי דואר בגדלים שונים. זוהי תהיה תוספת מעולה המשדרגת את קמפיין השיווק שלכם וקשרי הלקוחות.  
 

הדפסת מעטפות ממותגות בעיצוב אישי  

לכל ארגון יש את המאפיינים הייחודיים שלו וקהל המטרה שלו. עליכם לבחור בשפה עיצובית התואמת לעסק, לענף ולקהל המטרה, ולבטא אותה בכל האמצעים בהם מתנהלת התקשורת מול הלקוח, מאתר האינטרנט ועד דברי הדואר הנשלחים אליו. ללא הדפסת מעטפות עם לוגו, לא תוכלו לעשות זאת. תמיד יהיה משהו חסר, זה תמיד יראה פחות מקצועי.  
אל תתפשרו על המראה המקצועי ואל תפגעו במאמצי המיתוג שלכם, השלימו אותם באמצעות הדפסת מעטפות עם לוגו. זהו פתרון זול, יעיל והכרחי עבור כל עסק. כך תוכלו לבלוט בתחרות ולהשיג יתרון תחרותי. 
ניתן גם לשלב שירותי הדפסה עם מידע משתנה לצורך הדגשת הפרסונליזציה בדברי הדואר של הארגון. כך תוכלו להיהנות ממעטפות עליהן כבר מופיע לא רק לוגו, אלא גם פרטי הנמען.  

להזמנה אונליין
של מוצרים מודפסים

לקבלת הצעת מחיר
למוצרי דפוס

אודות דפוס סדר צלם

סדר צלם הינו בית דפוס הממוקם בתל אביב ובין הותיקים בישראל, שהוקם בשנת 1961 ומאז מספק שירותי דפוס לאלפי לקוחות מרוצים. השם סדר צלם יכול להישמע קצת מוזר ולא מובן במיוחד לצעירים, אולם הוותיקים שבנינו יודעים שמקור השם מגיע מהמילה "סדר" שמתארת הליך הכנה לדפוס של פעם.

סדר צלם מה זה?

עוד לפני שהיו מדפסות, ייצרו מכונה בשם סדר צלם, השם הלועזי VARITYPER שמחירה היה אז עשרות אלפי דולרים, המכונה שימשה כמו המדפסות של היום, רק שבצורה הרבה יותר מסורבלת קשה ויקרה, שיודעת לפענח את החורים שהיו על גבי הסרט, ולהפוך אותם לטקסט, החורים למעשה הם סימני הדפוס שהוקלדו, סימנים שנראים כמו כתב ברייל על סרט בצבע צהוב, עיגולים במגוון גדלים ומרחקים, ואז הופכת את הסימנים לחומר מודפס על גבי ברומייד, ברומייד הוא סוג של נייר צילום שעליו היה מודפס הטקסט ואת הטקסט הזה היו ממוקמים על גבי הנייר שרוצים להדפיס

עבודה בבית דפוס

המלצות

יתרונות

שירות

אנו מעניקים ייעוץ והכוונה לכל העבודות, מלווים את הלקוחות בכל שלב של העבודה, תוך פיקוח קפדני על איכות המוצר

זמני אספקה

ביצוע מהיר ואיכותי ללא פשרות, פתרונות בזמן אמת, ומשלוחים לכל הארץ עד בית הלקוח.

מחיר

שואפים למצויינות באיכות המוצר ללא פשרות על חשבון המחיר, אצלנו המחירים אטרקטיביים ותחרותיים.

One stop shop

דפוס סדר צלם מעניקים מטריה רחבה של מוצרי דפוס, כמו כן הדפסות על מוצרים קשיחים וכל מוצרי הפירסום בצבע מלא