הדפסת פולדרים

הדפסת פולדרים נדרשת לכל חברה, ארגון או עסק שרוצה להציג נראות מכובדת ומקצועית בנקודת מפגש פרונטלית עם הלקוח, בפגישה, בכנסים סדנאות וכו'. אנו בסדר צלם, נשמח לעזור לכם לעצב את הפולדרים שיהיו בצורה המקצועית והאיכותית ביותר.

סוגי הדפסת פולדרים בבית דפוס סדר צלם

הדפסת פולדרים מעוצבים לעסק

בכדי להשיג פולדר שיתן מענה עיצובי ופונקציונלי גם יחד, אנו, נדרשים להבין את תכולת הפולדר ולעיתים לספק רעיונות יצירתיים אשר יביאו בסופו של דבר לפיתוח והדפסת פולדרים מיוחדים, שיתאימו אישית, כמו כפפה ויעבירו את המסר השיווקי של העסק שלכם.

כיצד פולדרים עוזרים לעסק שלך?

הפולדרים הם בעצם כרטיס הביקור המורחב של העסק שלך, ונמצא בהם מידע אודות פרטי החברה, מטרות החברה ועלונים פרסומיים ושיווקיים על החברה ועל מוצרים או שירותים חדשים שברצונכם להציג לקהל. כמו בוידאו שמוצג לפניכם בדף, תוכלו לראות את סוגי הפולדרים ולבחור את סוג הפולדר המתאים עבורכם יותר.

הגשת החומר השיווקי ללקוחות, בתוך פולדר, תשמור עליו בד"כ לאורך זמן, לאחר שהלקוח יקבל אותו ובמרבית המקרים תבטיח שהלקוח שלך יחזור ויעיין בו שוב לאחר המפגש.

אצלנו, בדפוס סְדָר צַלָם, נשמח לעמוד לשירותכם לכל אורך תהליך הדפסת הפולדרים, החל מבחירת הנייר, דרך העיצוב והמשך בתכנון והדפסה באיכות גבוהה. אנו נפיק את הפולדרים בהתאם לצורכיכם, פולדר עם כיס אחד, פולדר עם שני כיסים, יש אפשרות להכניס לתוך הפולדר המודפס גם מחזיק ניירות, ישנם פולדרים מודפסים כולל חיתוך צורני מיוחד, קשיח או רגיל, פתיחה מימין או משמאל, ותוספת חריצים לחומר דיגיטלי או לכרטיסי ביקור. את הפולדרים שלנו אנו מדפיסים על נייר איכותי (מבריק או מט, לבחירתכם) ותוכלו אף לסגנן אותם בתוספת הבלטות או הטבעות מיוחדות.

בין אם מדובר בפולדרים לגני ילדים, תעודות, פולדרים לעסק ופולדרים ממותגים, בין אם מדובר בהדפסת פולדרים בכמויות קטנות, כל הדפסה דורשת חשיבה מחוץ לקופסא והתאמה אישית וכאן מתבטאת המומחיות שלנו והניסיון. במידה ותרצו להדפיס פולדרים בכמויות קטנות, אנחנו נשמח לעזור ולתת את היחס והשירות המקצועי ביותר. 

כמה עולה הדפסת פולדרים?

הדפסת פולדרים החל מ 449 ש"ח ל 100 פולדרים הכוללים כיס לבן והדפסה על צד אחד. הדפסת 500 פולדרים יעלו 1580 ש"ח בלבד. המחירים אינם כוללים פיתוחים או עיצוב מותאם אישית. המערכת שלנו בנויה גם לאנשים שרוצים לעצב את הפולדרים אונליין, ולחסוך זמן וכסף עבור עריכה מקצועית. במערכת ההזמנות שלנו תוכלו לבחור עיצוב מתאים בין מגוון העיצובים המוכנים שלנו ולעצב לבדכם את הפולדרים אונליין ולשלוח לנו את העיצוב ואנחנו נדפיס אותו תוך זמן קצר. בנוסף, אתם יכולים להעלות קובץ מוכן אשר כולל את העיצוב שלכם ולשלוח להזמנה. 

רוצים להתייעץ איתנו לפני? להשתמש בשירותינו? נשמח לעזור לכם לעצב את הפולדרים. עם ניסיון של 50 שנה והדפסת פולדרים מכל הסוגים, נוכל להדפיס עבורכם את הפולדרים המושלמים עבור העסק שלכם ושיעבירו את המסר בצורה ברורה, שיווקית, ושתעביר רושם טוב ללקוחות.


הדפסת פולדרים במגוון אפשרויות

הדפסת פולדרים מעוצבים היא דבר מומלץ עבור כל עסק וכל פרויקט שרוצים לקדם. אתם תמיד פועלים בסביבה תחרותית קשה, ולכן עליכם תמיד לנקוט במאמצי שיווק לצורך בידול וחיזוק המותג. הדפסת פולדרים לעסק היא אחד הכלים העומדים לרשותכם. כלי בעזרתו תוכלו להגיש ללקוחות ומשקיעים כל חומר שיווקי, מידע עסקי והצעות מחיר. ולא רק פולדרים לעסקים, ניתן להשתמש בהם גם למטרות אחרות, כמו הגשת תעודות הוקרה, הדפסת פולדרים לתעודה לבתי ספר ועוד. 
אצלנו תוכלו לקבל שירותי הדפסת פולדרים לכל מטרה ומכל הסוג. אנו מציעים לכם הדפסת פולדרים מיוחדים, הדפסת פולדרים קשיחים וגם הדפסת פולדרים בכמויות קטנות וגדולות.  


הדפסת פולדרים מיוחדים  

פולדרים מעוצבים עונים על שני צרכים. מצד אחד זהו כלי פרקטי בו ניתן לאגד את כל המידע בצורה מסודרת. למשל כאשר לקוח ניגש אליכם לצורך קבלת פרטים והצעת מחיר. אתם יכולים להגיש לו בסוף הפגישה פולדר מסודר ובו כל הפרטים החשובים. ניתן להכניס לתוכו עלונים פרסומיים, הצעות מחיר, מפרטים טכניים וכל מידע חשוב. כך הלקוח יצא מכם כאשר יש לו את כל החומר בצורה מסודרת ושום דבר לא הולך לאיבוד.  
אך הדפסת פולדרים לעסק היא הרבה יותר מכלי התורם לנוחות של הלקוח. באמצעות הדפסת פולדרים מיוחדים אתם יכולים לשפר את מיתוג העסק ובידולו אל מול התחרות. העיצוב המרשים וצורת ההצגה משדרים רושם מקצועי. ניתן להדפיס על הפולדר עיצובים המשרתים את מטרות המיתוג ומדברים בשפה השיווקית של העסק. פולדרים מעוצבים יוצרים רושם חזק ומסייעים לכם לסגור עסקאות.  

 

הדפסת פולדרים לתעודה לבתי ספר 

פולדרים מעוצבים יכולים לשמש גם בתי ספר ומוסדות חינוך. ניתן להגיש בהם את התעודה בסוף שנת הלימודים וניתן גם לקבל את התלמידים והסטודנטים באמצעות פולדר הכולל מידע חשוב, אגרת מהמנהל, אגרת מאוגדת הסטודנטים וכל מה שתלמידי המוסד או הוריהם יזדקקו לו ויעזור להם להתחיל את השנה ברגל ימין.  
הדפסת פולדר לבתי ספר ומוסדות חינוך יכולה גם לשמש את צוות המורים ועובדי בית הספר. לתוכו תוכלו להכניס מידעונים ודברים חשובים שכולם צריכים לדעת.  


הדפסת פולדר ממותג בכל כמות 

ישנם הרבה שימושים לפולדרים, וכל עסק עושה בהם שימושים אחרים בהתאם לשירותים שהוא מציע, צורת המכירה ומטרותיו. מהסיבה הזו הדפסת פולדרים לעסק נעשית בהתאמה אישית. אנו מציעים לכם שירותי הדפסת פולדרים בכל כמות, מעסקים קטנים הצריכים הדפסת פולדרים בכמויות קטנות ועד ארגונים גדולים הנזקקים לכמויות.  
אך התאמה אישית של פולדרים מעוצבים היא לא רק בחירת הכמויות. אנו מציעים לכם הדפסת פולדרים מיוחדים בכל הסגנונות העיצוביים ובכל הצורות. לכל עסק יש את הפתרון המתאים לצרכים הייחודיים שלו, וכאן תוכלו למצוא את כל הפתרונות לפולדרים מעוצבים.  
שמרו על המראה המקצועי וחזקו את מיתוג העסק. עשו זאת באמצעות חומרי הדפוס המתאימים. זוהי ההשקעה הטובה ביותר.  

שאלות ותשובות נפוצות

פולדר הוא השם הלועזי לתיקיות כריכה (אוגדנים) המכילות בתוכן דפי מידע או חומר פרסומי ושיווקי אודות בית העסק או הארגון שלכם והוא חלק חיוני מתדמית החברה. פולדר מרשים ועשיר בתוכן ישאיר רושם ראשוני מוצלח על קהל לקוחותיכם או עמיתיכם העסקיים, ולכן כדאי להשקיע בעיצוב הפולדר ובעיקר – בהדפסה איכותית וברמה גבוהה.

על חזית הפולדר מומלץ להדפיס רק אינפורמציה שאינה משתנה, כמו סמל החברה, שם החברה, אתר האינטרנט וטלפונים קבועים. שאר הפרטים – דפי מוצר, הצעות מחיר, פרופיל חברה ותוכניות עסקיות יודפסו על גבי פרוספקטים ויוכנסו לתוך הפולדר.

החל מ449 ש"ח ל100 פולדרים. ניתן להזמין כמות של 500 יחידות ב1580 ש"ח בלבד. מוזמים ליצור איתנו קשר ולהתייעץ לגבי הכמות, העיצוב ועוד.

באתר שלנו תוכלו לעצב את הפולדרים מבין מגוון העיצובים המוכנים ולהוסיף להם את העיצוב שאתם רוצים בהתאמה אישית. לאחר שנקבל את העיצוב, מישם אנחנו ניקח את המושכות ונדפיס את הפולדרים ונשלח אותם לכתובת הרצויה. 

להזמנה אונליין
של מוצרים מודפסים

לקבלת הצעת מחיר
למוצרי דפוס

אודות דפוס סדר צלם

סדר צלם הינו בית דפוס הממוקם בתל אביב ובין הותיקים בישראל, שהוקם בשנת 1961 ומאז מספק שירותי דפוס לאלפי לקוחות מרוצים. השם סדר צלם יכול להישמע קצת מוזר ולא מובן במיוחד לצעירים, אולם הוותיקים שבנינו יודעים שמקור השם מגיע מהמילה "סדר" שמתארת הליך הכנה לדפוס של פעם.

סדר צלם מה זה?

עוד לפני שהיו מדפסות, ייצרו מכונה בשם סדר צלם, השם הלועזי VARITYPER שמחירה היה אז עשרות אלפי דולרים, המכונה שימשה כמו המדפסות של היום, רק שבצורה הרבה יותר מסורבלת קשה ויקרה, שיודעת לפענח את החורים שהיו על גבי הסרט, ולהפוך אותם לטקסט, החורים למעשה הם סימני הדפוס שהוקלדו, סימנים שנראים כמו כתב ברייל על סרט בצבע צהוב, עיגולים במגוון גדלים ומרחקים, ואז הופכת את הסימנים לחומר מודפס על גבי ברומייד, ברומייד הוא סוג של נייר צילום שעליו היה מודפס הטקסט ואת הטקסט הזה היו ממוקמים על גבי הנייר שרוצים להדפיס

עבודה בבית דפוס

המלצות

יתרונות

שירות

אנו מעניקים ייעוץ והכוונה לכל העבודות, מלווים את הלקוחות בכל שלב של העבודה, תוך פיקוח קפדני על איכות המוצר

זמני אספקה

ביצוע מהיר ואיכותי ללא פשרות, פתרונות בזמן אמת, ומשלוחים לכל הארץ עד בית הלקוח.

מחיר

שואפים למצויינות באיכות המוצר ללא פשרות על חשבון המחיר, אצלנו המחירים אטרקטיביים ותחרותיים.

One stop shop

דפוס סדר צלם מעניקים מטריה רחבה של מוצרי דפוס, כמו כן הדפסות על מוצרים קשיחים וכל מוצרי הפירסום בצבע מלא