הדפסה על קאפה

הדפסה על קאפה מאפשרת תמונות באיכות גבוהה ובו זמנית, ליצור אותם על חומר קליל בתהליך פשוט. אנחנו בסדר צלם מבצעים הדפסות על קאפה במחירים אטרקטיביים תוך שמירה על רמת גימור גבוהה.

הדפסה על קאפה

מה זה קאפה?

קאפה הוא לוח העשוי מחומר פלסטי מוקצף בדחיסה גבוהה. בעזרת טכנולוגיה חדשנית, מדביקים את שכבת הנייר בחלק העליון של לוח הקאפה והתוצאות מדהימות. תמונות קלות משקל המספקות ניידות גבוהה לצד תמונות באיכות ורזולוציה מדהימה. השימוש בקאפה הינו רחב ומתאים ליישום במקומות כמו חללים פנימיים, תערוכות, מוזיאונים, תצוגה ועוד. ישנה אפשרות להדפסה על קאפה כולל חיתוך צורני, לכל צורה.

יתרונות הדפסה על קאפה:

כאשר אתם רוצים להדפיס תמונה על קאפה לצורך פרסום או כל דבר אחר, חשוב לבחור את פורמט ההדפסה המתאים ביותר. אם חשוב לכם ניידות, קאפה יכולה להתאים לכם מכיוון שהחומר ממנו עשוי הקאפה הוא חומר פלסטי מוקצף ובעל משקל נמוך. ברמת המשקל, הוא כמו קלקר. יתרון הקלילות שלו לא גורע מאיכות התמונה ותמונות או כל אמנות כלשהן יוצאות בצורה מדהימה עם רזולוציה ואיכות גבוהים.

  • מחיר – המחיר הוא יותר זול משאר סוגי ההדפסות כמו למשל הדפסה על קנבס
  • ניידות – חומר קל משקל, מאפשר נשיאה בקלות ממקום למקום
  • איכות – איכות ההדפסה ברמה גבוהה, ניתן להדפיס כל תמונה
  • זמן הדפסה קצר – מאפשר לייצר הרבה הדפסות בזמן יחסית קצר למטרות פרסום
  • גדלים – אפשר להדפיס במגוון גדלים בהתאם לתמונה
  • תפאורות – מתאים לתפאורות, אנשים שצריכים להזיז אותן ממקום למקום
  • תערוכות– הדפסה על קאפה היא פתרון מצויין לתערוכות וכנסים
  • הדפסה דיגיטלית – מאפשר גמישות ויצירת וריאציות שונות בקלות

חושבים שהדפסה על קאפה מתאימה לכם? רוצים להתייעץ איתנו לגבי פורמט ההדפסה ולבדוק אם הוא מתאים לכם? בסדר צלם הדפסנו אלפי תמונות על קאפה ואנחנו נוכל לייעץ לכם בכל תהליך ההדפסה.
אתם יכולים לשלוח אלינו את התמונה שאם רוצים בתוספת המידות ואנחנו נדאג עבורכם להדפסה ברמה גבוהה ונשלח אותה אליכם תוך זמן קצר.

להזמנה אונליין
של מוצרים מודפסים

לקבלת הצעת מחיר
למוצרי דפוס

אודות דפוס סדר צלם

סדר צלם הינו בית דפוס הממוקם בתל אביב ובין הותיקים בישראל, שהוקם בשנת 1961 ומאז מספק שירותי דפוס לאלפי לקוחות מרוצים. השם סדר צלם יכול להישמע קצת מוזר ולא מובן במיוחד לצעירים, אולם הוותיקים שבנינו יודעים שמקור השם מגיע מהמילה "סדר" שמתארת הליך הכנה לדפוס של פעם.

סדר צלם מה זה?

עוד לפני שהיו מדפסות, ייצרו מכונה בשם סדר צלם, השם הלועזי VARITYPER שמחירה היה אז עשרות אלפי דולרים, המכונה שימשה כמו המדפסות של היום, רק שבצורה הרבה יותר מסורבלת קשה ויקרה, שיודעת לפענח את החורים שהיו על גבי הסרט, ולהפוך אותם לטקסט, החורים למעשה הם סימני הדפוס שהוקלדו, סימנים שנראים כמו כתב ברייל על סרט בצבע צהוב, עיגולים במגוון גדלים ומרחקים, ואז הופכת את הסימנים לחומר מודפס על גבי ברומייד, ברומייד הוא סוג של נייר צילום שעליו היה מודפס הטקסט ואת הטקסט הזה היו ממוקמים על גבי הנייר שרוצים להדפיס

עבודה בבית דפוס

המלצות

יתרונות

שירות

אנו מעניקים ייעוץ והכוונה לכל העבודות, מלווים את הלקוחות בכל שלב של העבודה, תוך פיקוח קפדני על איכות המוצר

זמני אספקה

ביצוע מהיר ואיכותי ללא פשרות, פתרונות בזמן אמת, ומשלוחים לכל הארץ עד בית הלקוח.

מחיר

שואפים למצויינות באיכות המוצר ללא פשרות על חשבון המחיר, אצלנו המחירים אטרקטיביים ותחרותיים.

One stop shop

דפוס סדר צלם מעניקים מטריה רחבה של מוצרי דפוס, כמו כן הדפסות על מוצרים קשיחים וכל מוצרי הפירסום בצבע מלא