הדפסת מדבקות

הדפסת מדבקות היא שירות שכל עסק פשוט חייב, במיוחד אם אכפת לו מענייני המיתוג. ישנן אינספור צורות אשר בהן העסק יכול להשתמש במדבקות וזהו יכול להיות אמצעי לצורך חיזוק התדמית של המותג והשגת פרסום. ולא רק עסקים נעזרים בשירות זה, אנו רואים גם תנועות נוער, תנועות פוליטיות וכל מיני גופים המשתמשים במדבקות לצורך קידום אג‘נדות. כך שאם חשבתם לרוץ לראשות הממשלה, אל תשכחו להזמין גם מדבקות מודפסות בעיצוב אישי.

הדפסת מדבקות

מדבקות מודפסות כדרך נוספת למתג את העסק

מדבקות צבעוניות עם הלוגו של העסק או הסלוגן הפרסומי, או כל רעיון אחר שתחשבו עליו, יכולות להיות תוספת נהדרת. אם יש לכם מאפיה ואתם מכינים מארזי פלסטיק שקופים עם עוגיות, מדבקה מודפסת עם הלוגו תשדרג את המארז ותגרום לו להיראות יותר מקצועי, אם יש לכם חנות אופנה, למה שלא תכניסו לשקית של הלקוח מדבקה מדליקה בעת הקנייה? יש אינספור צורות בהן ניתן להשתמש במדבקות לצורך העברת מידע ופרסום. 

אנחנו בדפוס סדר עומדים לשירותכם עם שירותי הדפסות מכל סוג. כל רעיון שיש לכם, אנו מסוגלים לבצע אותו בקלי קלות ובמחירים משתלמים. 

הדפסת מדבקות לשימושים שונים

ישנם מגוון שימושים למדבקות, למשל תוכלו לעשות בהן שימוש משרדי. כך תוכלו לשדרג את דברי הדואר וכל מיני מסמכים בעלי משמעות שיווקית. במקום סתם הדפסה של לוגו, תוכלו להדביק מדבקה יפה המושכת את העין. תוכלו להשתמש בהן למטרות פרסום ויחסי ציבור, כמו גם לצורך סימון אריזות. אפילו ניתן להזמין מדבקות מודפסות לאירועים, כך תוכלו להכין מזכרת מהאירוע, או לפרסם את האירוע עצמו באמצעות הדפסת מדבקה אישית. שימו לב כי ניתן להדפיס מדבקות מחומרים שונים ורצוי לבחור בחומר המתאים למטרה – יש הבדל בין מדבקה אשר מיועדת להדבקה על חלון הרכב או מדבקה אשר מיועדת לשימוש משרדי. 

באילו צורות ניתן להדפיס מדבקות?

כיום ניתן בקלות לבצע הדפסת על מדבקות בכל צבע ובכל עיצוב, על מנת לתת פתרון לכל עסק ולכל לקוח המתאים לצרכים שלו. אלו יכולות להיות מדבקות מלבניות, מדבקות מרובעות , מדבקות עגולות ואפילו מדבקות בחיתוך צורני. 

איך תרצו את המדבקה שלכם? ניתן להזמיןמדבקות וניל בגימור מבריק, מדבקות ויניל בגימור מט ואפילו מדבקות מודפסות כולל ציפוי UV  זוהרות ומדליקות.  אנו בדפוס סדר מציעים לכם הדפסת מדבקות על גבי חומרים שונים הכוללים הדפסת על נייר, מדבקות ויניל, מדבקות פוליאסטר, מדבקות שקופות ומדבקות לבנות. 

על מנת לשפר את השירות אנו מאפשרים לכם להזמין הדפסות על פי עיצובים מוכנים שלכם. תוכלו להעלות את הקובץ הדיגיטלי אלינו לאתר ולהזמין הדפסה לפי העיצוב שלכם ובכל כמות שתרצו. אפשרות אחרת היא להיעזר בכלי העריכה המקוון שלנו ובאמצעותו לעצב את המדבקה שלכם. כמובן שאתם גם יכולים לפנות אלינו על מנת לקבל שירותי עיצוב מקצועיים לצורך הדפסת המדבקות.

להזמנה אונליין
של מוצרים מודפסים

לקבלת הצעת מחיר
למוצרי דפוס

אודות דפוס סדר צלם

סדר צלם הינו בית דפוס הממוקם בתל אביב ובין הותיקים בישראל, שהוקם בשנת 1961 ומאז מספק שירותי דפוס לאלפי לקוחות מרוצים. השם סדר צלם יכול להישמע קצת מוזר ולא מובן במיוחד לצעירים, אולם הוותיקים שבנינו יודעים שמקור השם מגיע מהמילה "סדר" שמתארת הליך הכנה לדפוס של פעם.

סדר צלם מה זה?

עוד לפני שהיו מדפסות, ייצרו מכונה בשם סדר צלם, השם הלועזי VARITYPER שמחירה היה אז עשרות אלפי דולרים, המכונה שימשה כמו המדפסות של היום, רק שבצורה הרבה יותר מסורבלת קשה ויקרה, שיודעת לפענח את החורים שהיו על גבי הסרט, ולהפוך אותם לטקסט, החורים למעשה הם סימני הדפוס שהוקלדו, סימנים שנראים כמו כתב ברייל על סרט בצבע צהוב, עיגולים במגוון גדלים ומרחקים, ואז הופכת את הסימנים לחומר מודפס על גבי ברומייד, ברומייד הוא סוג של נייר צילום שעליו היה מודפס הטקסט ואת הטקסט הזה היו ממוקמים על גבי הנייר שרוצים להדפיס

עבודה בבית דפוס

המלצות

יתרונות

שירות

אנו מעניקים ייעוץ והכוונה לכל העבודות, מלווים את הלקוחות בכל שלב של העבודה, תוך פיקוח קפדני על איכות המוצר

זמני אספקה

ביצוע מהיר ואיכותי ללא פשרות, פתרונות בזמן אמת, ומשלוחים לכל הארץ עד בית הלקוח.

מחיר

שואפים למצויינות באיכות המוצר ללא פשרות על חשבון המחיר, אצלנו המחירים אטרקטיביים ותחרותיים.

One stop shop

דפוס סדר צלם מעניקים מטריה רחבה של מוצרי דפוס, כמו כן הדפסות על מוצרים קשיחים וכל מוצרי הפירסום בצבע מלא