הדפסת רול אפ

הרול אפ הוא כלי פרסומי יעיל החושף את המותג או המסר הפרסומי שלכם ללקוחות פוטנציאליים, וממקם אתכם בתודעת הלקוחות. כאשר אתם מעמידים רול אפ בין אם בכנס, תערוכה או אפילו בכניסה לעסק, אתם יוצרים זווית נוספת לפרסום העסק וקבלת תשומת לב מהולכי רגל. צריכים עזרה בהדפסת רול אפ? סדר צלם אשמח לעמוד לרשותכם!

הדפסת רול אפ

הדפסת רול אפ מקצועית זה אומר, שהרול אפ בנוי טוב, מעוצב טוב ומוצג בצורה נכונה, יקבל חשיפה טובה ותשומת לב, למסר אותן נבקש להעביר באמצעות הרולאפ.

את הרול אפ ניתן לראות בכנסים ותערוכות כאשר אנשים רוצים להציג מוצרים חדשים או מבצעים לבית העסק. הם מושכים את העין, ומגדילים את הפוטנציאל שאנשים יכנסו לעסק שלכם ועל ידי כך והתוצאה? הגדלת המכירות. 

מחפשים להדפיס רולאפ חדש? צוות העובדים בסדר צלם, בית דפוס מזה 50 שנה, ישמח להדפיס עבורכם את הרול אפ שייתן פיתרון משלים לשיווק של העסק שלכם. בין אם זה בתערוכות או פרסום מתמשך וקבוע בבית העסק, נדע להציע לך את הפתרון המושלם. בסדר צלם הדפסנו אלפי רול אפים איכותיים ועמידים ובמחירים טובים ונוחים. כדי להקל עליכם, אנו מספקים אריזה בשרוול נשיאה ללא עלות נוספת, הבנויה מחומרים איכותים שיחזיקו לאורך זמן. 

מה היתרונות בהדפסת רול אפ?

רול אפ הינו שלט פרסומי נייד קל לנשיאה, המותקן על עמוד מתקפל ומאפשר הקמה וקיפול מהירים וללא מאמץ. על הרול אפ ניתן לפרסם מבצעים מיוחדים או להציגו בכנסים ותערוכות. מתקן התצוגה עשוי מחומרים עמידים שיוכלו לשמש אתכם לשנים רבות.

את הרול אפ קל מאוד להקים, ולא דרוש כוח פיזי רב כדי להקים אותו תוך מספר דקות. במצב סגור הרול אפ אינו תופס נפח גדול וניתן לאחסן אותו בכל מקום. אנו בסְדָר צַלָם מקפידים על שימוש בחומרים איכותיים ועמידים לאורך זמן, כך שגם מתקן התצוגה וגם הבאנר יחזיקו שנים רבות. כשרוצים לבצע הדפסת רול אפ נוספת שתתאים לעונת המכירות או למבצע העדכני שלכם, אין צורך לייצור מתקן חדש. את הבאנר ניתן להחליף באחד חדש ולחסוך כסף רב. מתקני הרול אפ שלנו עמידים ומחזיקים שנים רבות. 

הרול אפ מורכב ממתקן תצוגה מתקפל ומבאנר הכולל מסר פרסומי, מבצע או הצגת מותג חדש. מתקן התצוגה מוצב על הרצפה, ועשוי ממתכת. המתקן נפתח לגובה 200 ס”מ ורוחב 80 ס”מ. אל חלקו העליון מצמידים את הבאנר, אותו כמובן תוכלו לעצב בהתאמה אישית, במגוון רחב של דוגמאות, צבעים וסגנונות עיצוב, בהתאם למוצר או למסר שאתם רוצים להעביר.

מידות הרול אפ

הרול אפ יכול להגיע במגוון גדלים כאשר כל אחד מהם מתאים למקומות שונים. יש רול אפים שאפשר להניח על שולחן ליד קופה כדי להעביר רעיון או פרטים. לכן, רול אפ שמונח על שולחן בדרך כלל יהיה קטן יותר, למשל 60X40. גודל נוסף שנפוץ לרוב בכנסים הוא 200X85 אבל לא רק. את הרול אפ אפשר להעמיד ברחוב, בדוכן, בכניסה לקניון, מסעדות ועוד. על מנת לבחור את הגודל המתאים עבורכם, תוכלו להתייעץ איתנו ואנחנו נשמח לתת לכם מענה הולם לפתרון הגודל הנכון. 

להזמנה אונליין
של מוצרים מודפסים

לקבלת הצעת מחיר
למוצרי דפוס

אודות דפוס סדר צלם

סדר צלם הינו בית דפוס הממוקם בתל אביב ובין הותיקים בישראל, שהוקם בשנת 1961 ומאז מספק שירותי דפוס לאלפי לקוחות מרוצים. השם סדר צלם יכול להישמע קצת מוזר ולא מובן במיוחד לצעירים, אולם הוותיקים שבנינו יודעים שמקור השם מגיע מהמילה "סדר" שמתארת הליך הכנה לדפוס של פעם.

סדר צלם מה זה?

עוד לפני שהיו מדפסות, ייצרו מכונה בשם סדר צלם, השם הלועזי VARITYPER שמחירה היה אז עשרות אלפי דולרים, המכונה שימשה כמו המדפסות של היום, רק שבצורה הרבה יותר מסורבלת קשה ויקרה, שיודעת לפענח את החורים שהיו על גבי הסרט, ולהפוך אותם לטקסט, החורים למעשה הם סימני הדפוס שהוקלדו, סימנים שנראים כמו כתב ברייל על סרט בצבע צהוב, עיגולים במגוון גדלים ומרחקים, ואז הופכת את הסימנים לחומר מודפס על גבי ברומייד, ברומייד הוא סוג של נייר צילום שעליו היה מודפס הטקסט ואת הטקסט הזה היו ממוקמים על גבי הנייר שרוצים להדפיס

עבודה בבית דפוס

המלצות

יתרונות

שירות

אנו מעניקים ייעוץ והכוונה לכל העבודות, מלווים את הלקוחות בכל שלב של העבודה, תוך פיקוח קפדני על איכות המוצר

זמני אספקה

ביצוע מהיר ואיכותי ללא פשרות, פתרונות בזמן אמת, ומשלוחים לכל הארץ עד בית הלקוח.

מחיר

שואפים למצויינות באיכות המוצר ללא פשרות על חשבון המחיר, אצלנו המחירים אטרקטיביים ותחרותיים.

One stop shop

דפוס סדר צלם מעניקים מטריה רחבה של מוצרי דפוס, כמו כן הדפסות על מוצרים קשיחים וכל מוצרי הפירסום בצבע מלא