הדפסת שמשונית

הדפסה על שמשונית הפכה ליותר ויותר פופולרית בשנים האחרונות וניתן לראות שלטי ענק ברחוב אשר כל מטרתם היא לתפוס את תשומת הלב של העוברי אורח. כיצורים סקרנים, אנחנו נימשך תמיד לעבר דברים גדולים ומהפנטים כאשר העין נתקלת בהם. לכן, הדפסת שמשונית היא רלוונטית עבור כל מי שמעוניין בדרך נוספת לפרסם את העסק שלו ולהגדיל את החשיפה. 

הדפסת שמשונית

לאיזה מטרות משמשת השמשונית?

לשמשונית יתרונות רבים כמו הגדלת החשיפה של העסק או המבצע העכשווי. אך חשוב, מעבר ליתרון הגודל, למצוא את העיצוב הנכון והמילים הנכונות שיופיעו בשמשונית. אחרי שהדפסנו מאות שמשוניות, אנחנו נוכל לייעץ לכם ולעזור בבחירת העיצוב בהתאם למוצר שאתם רוצים לפרסם. הדפסת השמשונית לא חייבת להיות תלויה על מבנים גדולים, אנחנו יכולים להדפיס עבורכם שמשונית עם טבעות להשחלת חבל שיאפשרו לתלות את השמשונית בין עצים, בין עמודים וכדומה. את השימושנית ניתן לאחסן ולבצע שימוש חוזר בהתאם לצורך מבלי לדאוג מהאיכות שלה שעמיד לאורך שנים.

הזמנת הדפסה על שמשונית במערכת האונליין שלנו

הדפסה על שמשונית בסדר צלם נעשית ברמה מקצועית גבוהה תוך שמירה מדוייקת על ציפיות הלקוח ובהתאם לדרישותיו. המערכת שלנו מזמינה אתכם להעלות קובץ מוכן, להזין את פרטי השמשונית שהינכם מעוניינים להדפיס כמו הגודל וסוג ההדפסה, ואנחנו נמשיך מכאן ונדפיס אותה עבורכם. במידה ואתם מעוניינים גם בעיצוב השמשונית, אנחנו נשמח לייעץ לכם ולתת לכם שירות מתאים. השימשוניות שאנחנו מדפיסים עליהם מיוצרות מבד ברזנט חזק ועמיד שיוכל להחזיק במשך שנים רבות ללא חשש מבלאי ודהיה. אנחנו מספקים שירותי הדפסת שמשונית במחירים אטרקטיביים שמתאימים לכל כיס.

שמשונית שתהווה צל וגם פרסום בו זמנית

כאשר עורכים מסיבה בצהרי היום בין אם במרפסת או בגן פתוח ורוצים פתרון טוב ליצור צל שימנע מכניסת השמש החמה, אפשר לנצל זאת ולפרסם את העסק שלכם תוך כדי. אנו בטוחים שנתקלתם במסיבות עובדים למינהם שישר הבנתם איזו חברה אירגנה את המסיבה מכיוון שהברזנטים היו על שמה. כנראה שהם ינצלו את תליית הברזנטים האלה בכל הזדמנות שיש להם כי הם עוזרים לחשיפת העסק והחברה. 

יש המון דוגמאות בהן אפשר להדפיס שמשונית שתשמש לא רק לפרסום כשלטי חוצות אלא גם למטרות יותר אישיות שעל הדרך יגדילו את החשיפה של העסק. לדוגמא סוכה מעוצבת באמצעות שמשונית, שמשונית בתור צליה למסעדה שלכם ועוד. 

הדפסה על שמשונית: באיזה גודל?

הדפסה על שמשונית נעשית ללא הגבלה באורך ועד רוחב של 4 מטרים. 

הדפסה על שמשונית במחירים נוחים

לקבלת ייעוץ ללא עלות אנחנו מזמינים אתכם להתקשר אלינו ונשמח לעזור. בסדר צלם נוכל להבטיח לכם את השמשונית במחירים הנוחים והתחרותיים ביותר ושירות ללא פשרות!

להזמנה אונליין
של מוצרים מודפסים

לקבלת הצעת מחיר
למוצרי דפוס

אודות דפוס סדר צלם

סדר צלם הינו בית דפוס הממוקם בתל אביב ובין הותיקים בישראל, שהוקם בשנת 1961 ומאז מספק שירותי דפוס לאלפי לקוחות מרוצים. השם סדר צלם יכול להישמע קצת מוזר ולא מובן במיוחד לצעירים, אולם הוותיקים שבנינו יודעים שמקור השם מגיע מהמילה "סדר" שמתארת הליך הכנה לדפוס של פעם.

סדר צלם מה זה?

עוד לפני שהיו מדפסות, ייצרו מכונה בשם סדר צלם, השם הלועזי VARITYPER שמחירה היה אז עשרות אלפי דולרים, המכונה שימשה כמו המדפסות של היום, רק שבצורה הרבה יותר מסורבלת קשה ויקרה, שיודעת לפענח את החורים שהיו על גבי הסרט, ולהפוך אותם לטקסט, החורים למעשה הם סימני הדפוס שהוקלדו, סימנים שנראים כמו כתב ברייל על סרט בצבע צהוב, עיגולים במגוון גדלים ומרחקים, ואז הופכת את הסימנים לחומר מודפס על גבי ברומייד, ברומייד הוא סוג של נייר צילום שעליו היה מודפס הטקסט ואת הטקסט הזה היו ממוקמים על גבי הנייר שרוצים להדפיס

עבודה בבית דפוס

המלצות

יתרונות

שירות

אנו מעניקים ייעוץ והכוונה לכל העבודות, מלווים את הלקוחות בכל שלב של העבודה, תוך פיקוח קפדני על איכות המוצר

זמני אספקה

ביצוע מהיר ואיכותי ללא פשרות, פתרונות בזמן אמת, ומשלוחים לכל הארץ עד בית הלקוח.

מחיר

שואפים למצויינות באיכות המוצר ללא פשרות על חשבון המחיר, אצלנו המחירים אטרקטיביים ותחרותיים.

One stop shop

דפוס סדר צלם מעניקים מטריה רחבה של מוצרי דפוס, כמו כן הדפסות על מוצרים קשיחים וכל מוצרי הפירסום בצבע מלא