הדפסה דיגיטלית – סוף עידן ההדפסות הישנות

הדפסה דיגיטלית

הדפסה דיגיטלית מה זה?

הדפסה דיגיטלית היא שיטה מתקדמת להעברת טקסטים או תמונות אל דף מודפס באמצעות המחשב. למי שמעוניין בהדפסה בכמויות קטנות, ההדפסה זו היא פיתרון מצוין ומהיר. הדפוס הדיגיטלי אידיאלי להדפסת ספרים, חוברות, פליירים, פרוספקטים, פולדרים, קטלוגים, ניירת משרדית ואפילו הזמנות אישיות.

הדפסה דיגיטלית - הדפסה מהירה לפי עיצוב אישי ובכמות שאתם רוצים

הדפסה דיגיטלית שמה סוף להדפסות הישנות בהן צריך להחליף את הגלופות מפעם לפעם להשתמש בכמות אדירה של דיו וכדומה. הכל קורה דרך פקודה ישירה של המחשב אל המדפסת, דבר המאפשר מהירות רבה יותר בהדפסה, מחיר טוב יותר ובאיכות ללא פשרה. מעוניינים להדפיס מוצרים בצורה יעילה, מהירה ובעלות נמוכה? שליחת הזמנה אונליין דרך המחשב ומכל מקום בארץ. אתם שולחים, אנחנו מדפיסים! איך זה נשמע? 

הדפסה דיגיטלית על חולצות
הפתרון המושלם לעסקים קטנים

בעוד שהמכונות הישנות של פעם, היו משתמשים בדפוס משי, היום, מדפסת דיגיטלית להדפסה על חולצות היא מהירה יותר ופחות נהרסת. למעשה, דפוס משי משתמש בחום על מנת לייבש את הדיו בחולצה. לעומת זאת, מדפסת דיגיטלית "אופה" את הדיו לאט על הבד, מה שהופך את הסבירות שהדיו פחות יסדק או ידעך. 

הדפסה דיגיטלית נותנת לנו את האפשרות להדפיס ולקבל את החולצה כבר באותו יום או יום למחרת. היא מתאימה לעסקים קטנים אשר מעוניינים להדפיס בכמויות קטנות ולחסוך בכסף מכיוון שהדיו מוזרק לחולצה רק לצורך הגרפיקה בלבד ולא כמו דפוס מסך ששופך מלא דיו מיותר מה שהופך את ההדפסה לעלות יותר.

הדפסה אלבום דיגיטלי

באמצעות המדפסת שלנו המקבלת בקשות דיגיטליות ועם דיו נוזלי, ניתנת לנו האפשרות להדפיס תמונות באיכות צבע והדפסה מרשימה. שברוב המקרים אנחנו יכולים להגיד שהיא הרבה יותר משתלמת הן מבחינת האיכות והן מבחינת המחיר של הדפסת אופסט. כדי שנוכל להדפיס עבורך את אלבום התמונות המושלם, אנחנו משתמשים בשיטות מקצועיות וחדשניות אשר מאפשרות לנו להשתמש במערך צבעים רחב והתוצאות לא מאחרות להגיע. התמונות באלבום יוצאות מלאי חיים וגוונים שדומים למקור התמונה כפי שצולמה מהנייד או המצלמה שלכם.

הדפסה דיגיטלית בהתאמה אישית

אם אתה בעל עסק המעוניין להפיק קטלוג, פרוספקט או אפילו מגזין, יתרון ההדפסה בכמויות קטנות הוא עצום. בשיטת ההדפסה המיושנת לא היתה אפשרות להדפיס רק מעט עותקים מכל הזמנה, והרבה פעמים אנשים היו נתקעים עם כמויות אדירות של חוברות או פרוספקטים.

הדפסה דיגיטלית היא טכנולוגית הדפסה המאפשרת להדפיס רק את מה שצריך, העבודה מתקבלת במהירות והתוצאות איכותיות בצורה ניכרת. בנוסף, ניתן לערוך שינויים בצורה מיידית, ברמת מידע המשתנה בכל הדפסה. שיטת הדפסת מידע משתנה מתאימה נתונים אישיים, תמונות ואלמנטים גראפיים ייחודיים לכל לקוח ומספקת ביצוע מהיר בעלויות נמוכות. שימוש בהדפסת מידע משתנה מתאים לתעודות, תגי זיהוי, מכתבים בהקדשה אישית, עלונים, חוברות, קטלוגים ועוד…

חשוב לדעת

כשמדובר בהדפסה הפרטית שלך, חשוב לבחור צוות מקצועי שיוכל לתת מענה לכל אספקט בתהליך, החל משרותי עיצוב, גרפיקה וקדם דפוס, דרך שלבי ההדפסה ועד תהליכי הכריכה והגימורים. בין אם מדובר בפרויקט גדול ומורכב של הדפסת מגזין חברה, או בפרויקט קטן של עלונים או אלבום תמונות משפחתי, התוצאה הסופית צריכה להיות מושלמת בעיניך.

חשוב לבחור במקום בעל ניסיון של שנים רבות בתחום הדפוס, המעניק שירות אדיב ומקצועי ומשתמש בציוד המתקדם ביותר. אצלנו, בדפוס סְדָר צַלָם, אנו משתמשים בטכנולוגיית ההדפסה הדיגיטלית מיזה זמן רב, תמצא אצלינו גרפיקאים מקצועיים ומנוסים, מכונות דפוס חדישות ומקצועיות, ושירות אמין, מהיר וגמיש להדפסת כל פרויקט בכל סדר גודל.

מוזמנים לשתף את הפוסטים »

שיתוף ב facebook
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב twitter
שיתוף ב email