דפוס אופסט – באיזה מצב משתמשים בו?

מכונת דפוס אופסט

מהי שיטת דפוס אופסט?

דפוס אופסט הינה שיטת הדפסה מודרנית העובדת עם גלופות או בשמם "פלקסוגרפיה" הנושאות את הדמות (התמונה של הדף המודפס) על לוח אלומיניום דק. הלוח מורכב על גליל במכונת הדפוס ואליו מוצמד גליל נוסף עם צבע. כתוצאה מהמגע מועבר חלק מהצבע אל הנייר.

שיטת ההדפסה באופסט משמשת להדפסת מוצרים רבים כמו אריזות למוצרים, קטלוגים, עלונים, ספרים, חוברות ועוד.

דפוס אופסט או דפוס דיגיטלי?

דפוס דיגיטלי מתאים לכמויות קטנות ודפוס אופסט מתאים לכמויות גדולות. אז מתי כדאי להשתמש בכל אחד מסוגי ההדפסות? הכנת ההדפסה באופסט הינה מורכבת יותר מאשר הדפסה דיגיטלית מכיוון שצריך אקסטרה הכנות. יש לבחור את הצבעים ולסדר אותם על הפלטות שעליהן המדפסת תדפיס את הדפים. דבר זה נותן יתרון כי אתם יכולים לבחור את הצבעים שאתם רוצים ולייצר ייחודיות בהדפסה. דפוס אופסט מבטיח איכות גבוהה למוצר המוגמר אבל באותו זמן, הטכנולוגיה הזו עולה יותר מכולם בגלל הצבעים וההכנות שיש לעשות לפני. אך ככל שתבחרו בכמות גדולה יותר, כך מחיר ההדפסה ירד. לעומת זאת, הדפסה דיגיטלית נעשית כמובן על ידי מדפסת דיגיטלית. בפשטות, המוצר מודפס ישירות מהמחשב אל הנייר, תמונה, פוסטר וכדומה. 

דבר זה מאפשר חופש בחירה עצום ואפשרויות שונות לעיצוב ושינוי ההדפסה בכל רגע נתון. להבדיל מאופסט אשר קובעים את הגדרת ההדפסה פעם אחת ויוצאים לדרך ללא חזרה ואפשרות לשנות. יתרון נוסף של ההדפסה הדיגיטלית הוא המהירות כמובן של ההדפסה. אז לסיכום, אם אתם צריכים הדפסה בכמויות עצומות, ביחרו באופסט מכיוון שתוכלו בכך להוריד את המחיר בזכות הכמות הגדולה ועדיין לשמור על צבעים ואיכות הדפסה מדהימה. אם אתם מעוניינים בהדפסה בכמויות בודדות, הדפסה מהירה מהיום למחרת ובעיצוב משתנה כמו שנקרא, כך שתוכלו לשנות אותו בהמשך מבלי להדפיס מיליון עותקים, הדפסה דיגיטלית תהיה בשבילכם.

שרותי קדם דפוס

קדם דפוס: מכונת CTP של חברת KODAK להקרנה ישירה על הלוחות, בעלת דיוק מירבי.
סריקות: סריקה ועיבוד תמונות באיכות גבוהה, הגדלה עד 2,700% ברזולוציה של עד DPI 8,200.

כריכות מכל הסוגים

כריכת סיכות, כריכה רכה, כריכה קשה וספירלה. במידת הצורך הכנת מבלטים לשטנץ מיוחד, השבחת נייר, ציפוי למינציה, לכה סלקטיבית, הטבעות כסף, זהב ועוד.

שירותי דפוס אופסט עם סדר צלם!

דפוס סְדָר צַלָם מספק מגוון שירותי הדפסה וכריכה באיכות גבוהה. אצלנו תמצאו מכונות דפוס המתקדמות מסוגן בארץ, להדפסת כל פרויקט, גדול וקטן כאחד. דפוס סדר צלם ממוקם במרכז תל אביב ומאפשר גישה ללקוחות מכל הארץ.

בנוסף, אם אתם מעוניינים בהדפסות גדולות, מחלקת הדפוס שלנו מספקת הדפסה של מוצרי דפוס במכונה להדפסת 4 צבעים להדפסות בכמויות גדולות. כמו כן קיימת שליטה מלאה בצבע, על ידי בקרת מחשב.

צוות סדר צלם לשירותכם

אנו מעסיקים עובדים מנוסים ומקצועיים מהשורה הראשונה, הערוכים להעניק שרות מלא משלבי קדם הדפוס ועד להדפסה, כריכה והפקה מלאה. לבית הדפוס סדר צלם יש צוות הפקה הכולל מפיקי דפוס מקצועיים ובעלי ניסיון אשר יחד עם הלקוח דואגים לתכנון ובחירת המוצר המודפס שיגיע לתוצאות מעולות. דפוס סדר צלם מספק ללקוחותיו שירות בכל השלבים: החל משרותי עיצוב, כתיבה וגרפיקה, קדם דפוס, דרך שלבי ההדפסה למיניהם ועד תהליכי הכריכה והגימורים. הצוות המקצועי של בית הדפוס מקנה מענה מצוין לפרויקטים מורכבים או פשוטים, גדולים וקטנים כאחד.

מוזמנים לשתף את הפוסטים »

שיתוף ב facebook
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב twitter
שיתוף ב email